Размяна на бяла и декоративна козметика - 13

  • 47 559
  • 392
# 75
Момичета, разменям тези два корейски тонера, нови. Търся хидратиращ или успокояващ тонер/мист.
Виж целия пост
# 76
Разменям следните продукти на Filorga, купени от Notino миналия месец:

1. Filorga NCEF Night Mask - чисто нова, неразпечатана.

2. Filorga Oxygen-Glow - пробван три пъти.

3. Filorga Skin-Unify Illuminating Cream - пробван три пъти.

4. Filorga Nutri Filler - пробван три пъти.

5. Filorga Time-Filler 5XP - чисто нов, неразпечатан.

6. Filorga Oxygen-Peel - пробван три пъти.

Бих искала да разменя всичко наведнъж.

Приемам предложения за парфюми най-вече.
Виж целия пост
# 77
Разменям, нов запечатан! Търся основно подобен лосион за тяло, но ще разгледам всички предложения!

Ползван напополовина:

Нови:
Виж целия пост
# 78
Честита Коледа!
Разменям фиксатор за устни на Guerlain - само пробван и ново червило на Том Форд. Търся ФДТ на Vichy 25 или 30 номер, но ще разгледам и други предложения.


Виж целия пост
# 79
Разменям хладилник за съхранение на козметика. Никога не ползван.

https://shop.lillydrogerie.bg/stylpro-hladilnik-za-s-hranenie-na … i-produkti-530841

Кремовете на филорга са актуални без 5ХР.
Виж целия пост
# 80
Здравейте момичета разменям:
Ysl le teint BD 25
Ysl all hours B 30 Almond
Ysl all hours BR 40

Търся декоративна козметика.
Виж целия пост
# 81
Здравейте,
разменям този продукт за серум за лице, хидратиращ, продукт за тяло или хидратираща маска за коса (може за изправяне или за блясък) или за нещо друго. Simple Smile

Виж целия пост
# 82
Разменям този фдт. Около половината количество е. Търся Lancome teint idol 24 hour или СС на It.

Виж целия пост
# 83




Част от нещата са използвани 2-3 пъти, а други са наполовина. Не търся бяла козметика.
Виж целия пост
# 84
Търся този серум, ако някой го има и не мисли да го ползва ☺
Виж целия пост
# 85


Купено преди няколко дни от Дъглас и ползвано само веднъж. Вижда се, докъде е количеството. Алергична съм към към подобна на Салициловата киселина съставка, явно и към нея също…

Все още си търси нов собственик.
Виж целия пост
# 86
Здравейте, момичета!

Разменям : Avene DermAbsolu Уплътняващ тониран крем за лице за плътност и ж …  със SPF30 х40 мл
използван е 2 пъти, закупен е в края на декември от Ремедиум, идва ми сух за моята кожа, много хубав цвят е, който се адаптира към кожата и има матов финиш.

Търся подобен продукт, подходящ за светла кожа, който не розовее.
Допълвам: търся още неразпечатан серум с вит.Ц - LA ROCHE-POSAY или Eucerin
Виж целия пост
# 87
Разменям нов Фондьотен с кутия в цвят 2 + Sand
Виж целия пост
# 88
Разменям фдт Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation,  цвят Vanilia.

Ползван няколко пъти. Търся друг фдт
Виж целия пост
# 89
Момичета, качвам тези продукти, до които няма да стигна.
Всичко е ново с изключение на последните два продукта вдясно- спреят за обем в корените на Biosilk и слънцезащитата на Heliocare. Спреят просто нямам време да слагам, а установих, че тонирана слънцезащита просто не е за мен поне в момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия