Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 10

  • 34 550
  • 748
# 585
Някой случайно да си гледа пропуснатите епизоди в btv plus? От известно време като го отворя, никакви епизоди не се виждат към предаването качени. Пробвах на компютър и телефон да не би да ги закрива някоя реклама, но няма епизоди просто? Thinking

Аз само там ги гледам. Тези дни изгледах епизодите от последните две седмици. Всички епизоди изгледах без проблем.
Виж целия пост
# 586
Hrisi, сигурна ли си, че ги гледаш на https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/34402/stani-bogat, а не на https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/ ? Защото на btvplus няма секция "Видео" или пък "Сезони", или пък каквато и да била друга, в която да има епизодите.
Виж целия пост
# 587
Обаче аз сега като написах в търсачката на бтв плюс 'стани богат' се показаха 10тина видеа в резултата 🧐 хмм значи така явно става.
https://btvplus.bg/search/?q=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%D0% … D0%B3%D0%B0%D1%82+
Виж целия пост
# 588
Да, в Бтв плюс ги гледах. Обаче от няколко дни го държа отворен сайта на таб в Гугъл хром и само сменях епизодите. Имам го и на бърз достъп записан. Сега обаче като отворих сайта през горния линк и през мойта отметка, не се зареждат никакви епизоди. Много странно, защото изгледах последният епизод точно преди да пиша.
Вероятно е временен бъг.
Виж целия пост
# 589
Глупаво, като се отвори сайта ги няма епизодите. Ако обаче напишеш в Google Стани богат btv plus излизат. Така ще ги търся явно, но много ме дразнят такива неразбории и че не се сещат да си ги оправят. Благодаря, че писахте, че с търсене по ключови думи става.
Виж целия пост
# 590
Много лесни въпроси нещо за този😂
Виж целия пост
# 591
За вария-та му е първият по-сложен.
Виж целия пост
# 592
Наистина са много лесни първите 3 след 500 лв.
Виж целия пост
# 593
Имам дежа вю - на тази дама вече втори въпрос имам чувството че вече съм гледала - този за Петра, както и за джоба.
Виж целия пост
# 594
Е как може Петра да не знаеш къде е …
Виж целия пост
# 595
Е как може Петра да не знаеш къде е …

И Ереван. Честно казано ми омръзна да гледаме хора с липса на елементарна обща култура. И не е притеснение, както някои ще кажат.
Виж целия пост
# 596
Тази последната си е точно такава.
Виж целия пост
# 597
Аз като чух, че е пътувала, ходила по сафарита реших, че въпроси за география няма да я затруднят, а то.. Ереван дали не каза, че е държава, нещо такова ми се причу.
Виж целия пост
# 598
В залата защо са пак с маски ?
Виж целия пост
# 599
Последната дама ме срази с използването на жокери за Петра и Ереван.А пък Билалов  е усмихнат,усмихнат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия