💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 3 (11.09 - 18.09)

  • 78 427
  • 1 726
# 1 170
Не мога да разбера защо Цецо не се законтри
Виж целия пост
# 1 171
Е Гого победи двама супер силни противници, евала!
Да, и то без стероидно тяло, за разлика от Филип и сие.
Виж целия пост
# 1 172
Виктория и Цветан трябва да са номинирани при следващ син съвет
Стероидно тяло 😭😭
Виж целия пост
# 1 173
Йес, бе, Гого, бе!!!
Виж целия пост
# 1 174
Гого наистина е супергерой в тази игра Joy
Виж целия пост
# 1 175
ТРИ ПОДЕБЕДИ ЗА ГОГОООО (съжалявам за големите букви, но се радвам много за него!)
Виж целия пост
# 1 176
На Цецо една патерица. Веднага. Абсурд е.
Виж целия пост
# 1 177
Гого изглежда душичка,и такава сила показва.
Виж целия пост
# 1 178
Гого е извънземен! ИЛиян и Цецо да си ходят
Виж целия пост
# 1 179
Илиян даже не се опита.
Виж целия пост
# 1 180
Супер нечестна игра на жълтите!! Жълти не безстрашни. Супер мишкарско заобикяляха правилата а водещия ги толерираше!
Виж целия пост
# 1 181
Е ако Цецо е зле, Илиян къде е
Виж целия пост
# 1 182
Илиян е този, който за нищо не става. Само за коалиции срещу неприятни за него хора.
Виж целия пост
# 1 183
Играта си е за жълтите.
Гого е върха.
Виж целия пост
# 1 184
Валерко две от три...ама загуби.

Мдааа, както и предположих, сините на съвет.
Цецо ще отече според мен, а манекенчето е за номинация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия