🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 25 939
  • 523
# 15
Благодаря за новата тема
Виж целия пост
# 16
Мерси за темата. Дано почне да става по-интересно. 🙄
Виж целия пост
# 17
Благодаря за темата!
  Гласувах с никой , не защото не ми харесват но ще дам още малко време. А и имената не съм запомнила още на мъжете. Мирела има моите симпатии , определено.
   И аз смятам, че ще се изпокарат за храна новите, по-точно кога и как да се хранят.
  Засега приятно ме изненадва Валерия , дано си е взела поука от предишното участие. Макар че тогава оня Алек така я обсеби, тя не направи нещо кой знае какво. Тая любовна драма изигра доста лоша шега на момичето.
   Този Ангел, как ме разсмя при Петя Дикова. Надявал се на Диянчето, ама и Петя е добре. Тоя човек ще се окаже много влюбчив, ако наистина Камелия му е разбъркала мозъка така ,че да падне 10:0.
Виж целия пост
# 18
Благодарности, Дяволе! Beers

Епизода с влизането на Стоичков бързичко го прегледах, дуела още не съм. Ангел и в сезон 10 ще го поканят Smiley

Гласувам за Влад, Мирела и Аксения.
Виж целия пост
# 19
И аз гласувам за Влад и Мирела. На другите нови мъже още не мога да им запомня имената  и ми се сливат образите им  Grinning
Виж целия пост
# 20
И аз благодаря за темата!
Аз също гласувах за Мира, Влади и Ели Simple Smile

Георги, който отпадна, ми се виждаше доста свестен Wink
Виж целия пост
# 21
Благодаря за темата 🌺
Скука, дано се раздвижат някак. Дано не се разчита само на дразги и скандали . Писва .
Виж целия пост
# 22
Благодаря за новата тема!
Виж целия пост
# 23
Симпатизирам на Мажена от новите.
Виж целия пост
# 24
Благодаря за новата темата.🐮🐏
Гласувах за Мирела, Камелия, Елена и Калин. Останалите са ми неутрални все още. С изключение на Радо. Той почна да ме дразни.
Виж целия пост
# 25
Гласувах за Иван просто, за да отбележа нещо, защото мисля, че и той ще ме разочарова ...
Виж целия пост
# 26
Рано е за фаворити, но може би Мирела и Мажена. Със сигурност никой от старите.
Виж целия пост
# 27
Какво и харесвате на тая Мажена?
Така като я гледам ИА ще манипулират до последно и тя няма да се окаже на арената.Защото нали… майката на фермата
Виж целия пост
# 28
Рано е за фаворити, но може би Мирела и Мажена. Със сигурност никой от старите.
абе фаворитите са тези, които Ванката и Андрей си харесат Smiley
Виж целия пост
# 29
Финци прибира снимката на Ангел и говори  -  Аго, Агооо
Вероятно така се чува, а той казва Анго, но ми стана гадно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия