🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 2 (12.09 - 18.09) 🐄

  • 25 939
  • 523
# 480
Кога стана резултата 7 на 0? Някоя "битка" след Алманаха съм пропуснала.Smiley
1:0 Карък ( 1т )
5:0 Мост ( 4т )
7:0 Алманах ( 2т )

Благодаря! Wink

Cafelate, редът, по който се провеждат битките, се определя от продукцията и не е задължително да е низходящ. Не помня от кой сезон го въведоха това, май от миналия. По-паметливите да помагат.

Тъй, тъй, аз съм се разсеяла на Моста...Smiley То такава драма, такъв съспенс.
Честито на Чавдар! Георги меко казано, малко кьопав се оказа.Rolling Eyes
Виж целия пост
# 481
Георги мята половин килограм кренвирши отстрани в аут , Иван - " Ех, колко беше близоооо" Trollface

Браво на Чавдар за победата. Георги не оказа съпротива практически.
Виж целия пост
# 482
Хм... кого ли ще посочи Георги за фермер? Rolling Eyes

Радвам се за Чавдар.
В началото някои се дразнеха, че влизат вече участвали във формата, обаче "новите" пък не направиха нищо, за да ни привлекат на тяхна страна. А можеше...
Виж целия пост
# 483
Тепърва ще гледам дуела, че имаше интересни мачове. Дано да е оспорван и драматичен, ама се съмнявам...

Пуснах нова анкета!
Виж целия пост
# 484
За мен лично Жоро ще избере Влади. Така си мисля аз, но пък искам да видя жена да бъде лидер.
Виж целия пост
# 485


Фермата - сезон 8, епизод 13 (17.09.2022)




   РЕЗУЛТАТ
Скрит текст:
Виж целия пост
# 486
Георги и аз предвиждам, че ще избере Влад, а може и Мажена.
Мирела, Аксения и Камелия отбелязвам в анкетата. Мисля, че те ще са движещите жени в сезона. От старите дами никоя не ми е интересна.
Виж целия пост
# 487
И аз мисля че ще избере Влад.
Виж целия пост
# 488
Аз искам да избере Аксения Grinning
Виж целия пост
# 489
ИиА защо се държат така
Поведението им вече излиза извън ръба, а воденето им става обидно за зрителите.
Един вид: гледате ли, гледате ли ид..ти каквото и да направим, както и да се лигавим и да се гъбяркаме пак ни вдигате рейтинга.
Гледам веднъж седмично само ключови моменти но се забелязва как поведението им деградира всяка година. Жалко, рушат добри впечатления.
Виж целия пост
# 490
BarbieDi, то това си е чисто наказание за новите.
Също мисля, че Жоро ще избере Влад, но няма да се учудя, ако е и Иван, да речем. Ще заложи на мъж.

Гласувах за Нина, Валерия, Елена и Мирела.
Нина излезе много рано внейния сезон. Валерия "изгоря" в любовната драма, а сега определено я виждаме в по-добра светлина отпреди 5 години, което е нормално, разбира се, ако не друго, то поне е по-зряла.
Елена и Мирела просто са ми най-симпатичните от новите.
Виж целия пост
# 491
BarbieDi, то това си е чисто наказание за новите.
Ако мен ме номинират толкова единодушно ще се замисля само дали да е Аксения или Симона.
Виж целия пост
# 492
Не е злопаметен човекът. А и накрая все пак усети подкрепата им, едва ли ще тръгне да си отмъщава.
Виж целия пост
# 493


Честито !
Виж целия пост
# 494
И аз се запитах Георги за  какво е вътре, кой типаж е той , смотания ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия