237 топли есенни багри в НЕМСКАТА тема

  • 23 555
  • 722
# 630
Божкеее, какво доживяхме. Пийте докато има, че в бундеспандиза едва ли. И аз с уиски казвам наздраве. 😜🥂
Виж целия пост
# 631
Като гледам и аз ще мина на твърдо Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Еееееее,най -Убавите ми коментарчета.....Оти ,мойте не остАнааааа 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 633
Може да носим на девойката в пандиза за набеждаване. Да провери в закона какво значи, на всички другарчета - наздраве Simple Smile
Виж целия пост
# 634
Момичета, слагаме точка. Нищо не е било.

Добър вечер, как сте? Ей сега сядам пред лаптопа. Какво изпуснах, как мина денят ви? Наздраве с едно уискенценценце с малко лед.
Виж целия пост
# 635
Триенето станало по- бързо от писането.
Виж целия пост
# 636
Добър вечер, и аз сега идвам. Не смея да изляза да пуша, май се наричаше FOMO
Виж целия пост
# 637
Аз съм навила вчера  ,алармата  за днес в 05:00,а трябвало за 07:00.🤣
Отидох на работа,с идеята да работя до 12:00,а трябваше до 14:00🤣
Виж целия пост
# 638
Ха! Моята аларма е нагласена стандартно, от понеделник до петък. Никога, ама никога не се сещам да я изключа преди почивен ден. Вчера пак ме събуди с петлите Grinning
Виж целия пост
# 639
Аз ставам без аларма в 5:45. Дори и като легна в 3. Имам аларма, де, но или ставам преди нея, или още при вибрацията преди звъненето съм станал. Grinning
Виж целия пост
# 640
И моето португалско винце е отишло зян в триенето.
Наздраве!
Виж целия пост
# 641
🤣🤣🤣
Бибит,аз рекох,че ти триеш,🤣🤣🤣а то само пиеш!
Виж целия пост
# 642
Коки, ти сега последно в стария Кьолн ли си или в новия? Питам, защото мислех, че си комшия. Няма да пращам торти с Хермес.
Виж целия пост
# 643
🤣🤣🤣
Бибит,аз рекох,че ти триеш,🤣🤣🤣а то само пиеш!
Хаха, да бе,
да, нямам си друга работа.Smile
Виж целия пост
# 644
Пияници. А аз тепърва засядам да работя, днес винце йок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия