💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 10/

  • 51 856
  • 737
# 240
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 241
Здравейте прекрасен ден ви пожелавам Purple Heart

Керем е харесал този пост


Едно забавно клипче ревнив Серкан
https://twitter.com/JozineideLuiz/status/1574760104687181824?s=2 … Aot837BWuqmSD3F8g
Виж целия пост
# 242
Привет мили момичета!         

“Да чакаш не означава да губиш време, а да осъзнаеш, че има време за всичко.”


Виж целия пост
# 243
Здравейте и от мен! 😊😎
Идвам за малко, за да Ви поздравя. 🌻

Пак тишина около Ханде и Керем. 😁

Ханде мечтае или пък вече е получила лечебната прегръдка. 💙
Каквото и да е, аз пращам една виртуална. 💕

"Понякога се нуждаем от прегръдка. Тя лекува всичко"



Серкан, но кой от тримата? 😁
На мен ми допада най-много номер 3 с черния костюм. Това беше от сватбата на Селин и Ферит. С Еда изглеждаха като принц и принцеса 🌺

Виж целия пост
# 244
Прегръдката е целувката на сърцата









Не знам какво да напиша за тази красота, думите бледнеят пред образите им.
И това е само на външен вид, иска ми се да познавам сърцата им.
Надявам се наистина да са красиви отвътре така както и отвън.
Няма идеални хора и сигурно имат някои несъвършенства в характерите си, но Ханде и Керем поне външно се доближават до съвършенството.
Виж целия пост
# 245
Дени, красиви са наистина 💕 особено пък заедно 🙃

Браво Мики, как ги помниш тези подробности, минаха няколко месеца 😉
Разбрах, че онази снимка ти е любима, слагам и друга подобна на нея

+ тази
Виж целия пост
# 246
Ханде обича прегръдките. А прегръдката, от която най-много се нуждае в този тежък за нея период е тази...




И съм на 1000 процента сигурна, че Керем вече е дал тази прегръдка, защото преди всичко той е много добър и състрадателен човек. Пък и тази прегръдка е предназначена за неговият "най-добър приятел". Поне така винаги е казвал...    
Виж целия пост
# 247
Нови/стари снимки от втори сезон Wink




... и малко ретро Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

"Hayat е новата романтична комедия, която ще тръгне по TVN следобед. 🤩
Сюжет, пълен с любов, хумор и драма, с луксозни главни герои. 🔥 Hayat и Murat са полярни противоположности, но това ги кара да се влюбват. 🤩

Този понеделник, 3 октомври е премиерата на новелата, която всички чакаме." 😍⁣


Hayat е романтична комедия, в която главната двойка е напълно различна, но накрая се влюбват. 😏 Въпреки че не всичко започва лесно...⁣ Не пропускайте как се развива връзката им този понеделник от 14 ч. по TVN.



Sparkling Heart



Всичко и то в рамките на една седмица. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Виж целия пост
# 249
Ето какво е лайкнал Керем Wink
„Хората трябва да осъзнаят как мразенето на другите блокира техните собствени благословии. Движете се с любов."


Ханде отново е в тренда Wink
#HandeErçel
7,165 Tweets
Gift Heart
Виж целия пост
# 250
Това ще е трета корица на Ханде за "Marie Claire". Предните две са от 2019 и 2020 година.





Sparkling Heart



"Дадохте си достатъчно почивки.
Сега е време да започнете."


Виж целия пост
# 251
tiptoe
Първата ни сряда вечер без преговор. Странно ми е, признавам...
Виж целия пост
# 252
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много добро настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 253
Добро утро, момичета! Flowers Hibiscus

Марги, и на мен ми беше някак неестествено.

Ново от Nocturne



Хубав ден! Nature Sunny

Виж целия пост
# 254
Добро утро! Flowers Hibiscus Спокоен ден ви желая! Grinning

Миси, Марги, Слънчице!  И на мен ми беше странно, че няма преговор. Rolling Eyes  
Чакаме изненадатата, чакаме кориците, чакаме...










Спомени 29.09.2021


https://twitter.com/ElisabettaCari4/status/1575264113483300866


https://twitter.com/ElisabettaCari4/status/1575267899714969600
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия