💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 10/

  • 51 858
  • 737
# 270
Ехаа, чудесна изненада от Керем. Събуди любопитството ни. Sunglasses


Октомви се очертава благоприятен за патроните и темата.

Керем и LEMI (може би)
Ханде и MARIE CLAIRE
Керем и подкаст с Джъстин Балдони
Ханде и NOCTURNE

Слънце, забрави Керем за списание Esquire. 😏
Виж целия пост
# 271
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и вълнуващи моменти Wink

Wink
Виж целия пост
# 272
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus
Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и вълнуващи моменти Wink

Wink


Добро утро и от мен 🥰

Слънчев и усмихнат петък на всички 💕🌼
mi_si, с този умопомрачаващ Керем, как сега да работим като за последно тази седмица?! Ами че то, само като го погледнеш вече е вълнуващо, не искам да си мисля какво би било да е около теб 😂😂😂



Виж целия пост
# 273
Здравейте момичета,
В София е мъгла, ММ казва, че в Плевен ще е 30 градуса Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 274
Очертава се доста интересен октомври Sunglasses

Снощи Керем е бил доста активен в Туитър Stuck Out Tongue Winking Eye

Gift Heart
Виж целия пост
# 275
Привет мили момичета. Днес влизам в темата и ме посреща прекрасна новина. Керем с нов проект.
Чудесно завършва м.септември. Керем си спази обещанието да ни зарадва с новини.  Сега очакваме да излезе рекламата на Ханде. Прекрасно. Няма да скучаем през есента.
   



Виж целия пост
# 276
Здравейте! Освен ,че е талантлив актьор, Керем е и добър бизнесмен , човек , който си разбира от работата.Вярвам , че новият му проект ,ще  е нещо качествено,  което ти спира дъха, кара те да мислиш и съпреживяваш, нещо истинско. Желая му успех , а на нас търпение до първите епизоди.
 Слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 277
Мама Чийдем и Мелис чакат с нетърпение.



А Керем е лайкнал тази снимка на Тео, като е написал:
"Обичам това, обичам те! Постоянно ме вдъхновяваш, благодаря ти Мелис."



Виж целия пост
# 278
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Най-красивото цвете Flowers Hibiscus







Trophy



Виж целия пост
# 279
Попаднах на статия относно новия проект на Керем.
В него той ще си партнира с малката сестра на Рейян от Вятърничав. В който Керем ще играе баща на това дете. До колко е вярно незнам. Но ще почакаме и ще видим.

Приятен и слънчев петък .
Виж целия пост
# 280
Керем в Туитър днес Wink







"все още сме тук @KeremBursin"
"Страхотни сте момчета!!!!"
Gift Heart
Виж целия пост
# 281
Малката Ебрар днес става на 9 годинки.



Върви му на дъщери. Satisfied



Flowers Hibiscus





Виж целия пост
# 282
Говори се, че това ще бъде евентуалната партньорка на Керем в "Леми". Според мен, ще изглеждат добре заедно на екрана. Много позната ми е тази актриса. Само не знам, как се казва.

Виж целия пост
# 283
Говори се, че това ще бъде евентуалната партньорка на Керем в "Леми". Според мен, ще изглеждат добре заедно на екрана. Много позната ми е тази актриса. Само не знам, как се казва.


Ако не съм се припознала, актрисата игра в Сърцебиене и скоро приключи участието си в сериал с тинейджърска тематика където я убиха. Тази година се омъжи.
Виж целия пост
# 284
Говори се, че това ще бъде евентуалната партньорка на Керем в "Леми". Според мен, ще изглеждат добре заедно на екрана. Много позната ми е тази актриса. Само не знам, как се казва.


Май играеше приятелката на Саваш в "Дъщерите на Гюнеш",ако не се бъркам

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия