💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 720
Сега не остава ли само с Гайтанов и Елина - 2:1. А Веселина ще е първата номинирана ако червените са на съвет.
Виж целия пост
# 721

Не мога да повярвам!
Това според мен е режисиран спектакъл...


Никакво съмнение нямам, че е режисирано
Виж целия пост
# 722
Ако червените още спят, Веска като им се яви ще им трябва шаман и да им се лее куршум против уплаха.
Цирка ще е пълен. Елка чака
Айде почват ревните.
Виж целия пост
# 723
А сега какво? Алекса и Елина ще изгонят Гайтанов най-вероятно.
Виж целия пост
# 724
О, не! Потекоха сълзите!
Виж целия пост
# 725
Ахаха Елица Joy
Виж целия пост
# 726
Айде Весееееееее, чакам екшън!!!
Замести Куков достойно!!!
Много се чудех по какъв начин ще успеят да я набутат в племе.
Виж целия пост
# 727
Каквото и да очакваш винаги може да е по-лошо. Scream
Виж целия пост
# 728
Ей, тея от бивша Югославия ще ни научат как се играе играта! То Джаферович, то Зоран, пък сега и Алекса!
Виж целия пост
# 729
Ако Алекса бе влязъл сега Иван излизаше обезателно. Може би просто има друга стратегия. Но аз лично съм възхитена от постъпката му. Бих предпочела друг да влезе, но поне ще се посмеем.
Виж целия пост
# 730
Ревът да започне сега!
Виж целия пост
# 731
първа серия от индийския сериал започна Smiley
Виж целия пост
# 732
Много нестабилна Елица, голямо дете.
Виж целия пост
# 733
Гайтанов си отива.
Жалко ми е, защото изглежда борбен и силен. Обаче не мога да не подскачам от кеф, когато тази Русокоска влезе при резервите!  
Хи-хи-хи-хи-хи-хи-хи!
Виж целия пост
# 734
Физиономията на Генчо беше безценна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия