💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 690
Ще почина, Тъпарев верно не може да избяга от себе си. Ако този влезе ще е голям цирк. Какво е то, бе? Имунитет, грошове за него и булката, баси грозното. ОТВРАТ!
Виж целия пост
# 691
Леле тоя ще отстъпи. Елицооо така си рева.
Виж целия пост
# 692
Ама и на мен ми се дочу че зорница каза “алекса ала бала” и си мислих че той може би ще влезе
Виж целия пост
# 693
Ау какви оферти. Такива предложения и за Мани нямаше. Изумена съм! Като на ромски пазар в сряда са.
Виж целия пост
# 694
Как го нагласиха...Падам Joy
Виж целия пост
# 695
Е, измислили са го.
Виж целия пост
# 696
Охо тежки драми. Браво! Satisfied
Виж целия пост
# 697
Потресена съм Grinning
Виж целия пост
# 698
Евала на Алекса! Тоя човек не е за тая игра просто защото е прекалено добър и вярва на всички, милия.
Виж целия пост
# 699
Прати Гайтанов, моля
Виж целия пост
# 700

Не мога да повярвам!
Това според мен е режисиран спектакъл...
Виж целия пост
# 701
Реално не рискува нищо Алекса.
Взима 200 гроша и имунитет, изпраща Гайтанов в състезанието и след това бие последната жена.
Виж целия пост
# 702
Еха, изобщо не очаквах такова развитие. 🤣
Виж целия пост
# 703
🤮🤮🤮🤮
Виж целия пост
# 704
Айде Вескеее, мачкай! Grinning  Чакам физиономиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия