💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 020
  • 2 666
# 780
Веска може да обяснява, че изрод по повод, че ще се бие срещу другите. Не, че ще се заяжда с тях.
Зорница пък как може да обижда на 'бабичка'? Като тя е на 21 години, а не стига, че е грозна на умирачка, ами и изглежда доста по-възрастна. Тя на 30 години ще е абсолютна леличка.
Виж целия пост
# 781
LaughingLaughingДъртият кон...е по-зле...от младия кон! Laughing
Виж целия пост
# 782
Елица е дъно! Няма такъв резил.
Зорница е наравно с нея.
Виж целия пост
# 783
Зорница е толкова дразнеща... Какво се е оцъклила срещу Веска, ченето увиснало... Малко възпитание!
Веска поне забавно коментира.

Другата пък ще умре от рев. Аман!
Виж целия пост
# 784
Физиономията на Зорница е за тапет.
Виж целия пост
# 785
Зорница и тя изплиска яко легена Simple Smile
Виж целия пост
# 786
Обаче забележете колко добри сме станали в разгадаването на сюжета. Само като видим главните актьори и в голям процент сме разгадали развръзката и сюжетната линия.

Аз не се изненадах от решението на Алекса, просто защото го чакам в синьото племе. От резервите само той и Веселина имат потенциал да бъдат изцедени. Гайтанов за съжаление е скучен персонаж. Simple Smile
Виж целия пост
# 787
Зорница е пълен галош. На 50 години да ги копаят живи ли? Тъпа патка. А Веси защо не иска храна?
Виж целия пост
# 788
Ей, ама колко пропилени таланти за главни ревли открих в това предаване, не е истина. Генчо почти е избухнал в смях.
И топ попадение за сценаристите - една ала Мани в племето в лицето на Веселина и една Йоана в лицето на Елица
Виж целия пост
# 789
А къде е четвъртото момиче от червените (забравих й името)?
Виж целия пост
# 790
Значи луд фен съм на Весето. На диви калинки ще ги направи! 😂

Елица е просто жалка, а Зорница е колкото хубава толкова и умна.
Виж целия пост
# 791
Абе, къде е Звезда?

Тия всички са толкова тъпи, че нито един от тях не вдява какъв подарък е Веска.
Ако беше влязъл Алекса, веднага стават двама с Елица, и щяха да почнат още по-грозни изпълнения, шушукания и подмолни истории от страна на Зорница, която ми става мега гига противен участник, евър.
Виж целия пост
# 792
Елица има нужда от психологическа помощ. Какъв спортист е като няма грам психика?
Алекса е тъпак, че даде на това чучело, а не на Гайтанов
Виж целия пост
# 793
Вкараха новата Мани на по-късен етап. Най-голямото дъно ми е Зорница.
Виж целия пост
# 794
алекса изглежда добър и честен човек, как се е събрал с тая антипатична елица 😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия