💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 4 (18.09 - 25.09)

  • 104 000
  • 2 666
# 1 320
Ох, много се радвам, че Касим се бори, колкото и да е бавен. Давай, момче!
Виж целия пост
# 1 321
"Касим просто чака приливът да го изнесе на брега"
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1 322
Виктория за Касим - много се бил забавил. Да не връщаме лентата как беше забавила тя племето… ще я видим и нея пак
Виж целия пост
# 1 323
Касим да си ходи. Ако не се махне все ще са на реката.
Виж целия пост
# 1 324
Банда, здравейте! Изгубих първите 5 минути, някой може ли да ми каже какво е станало с Алекса и защо Гайтанов е вън?
След всяка битка на Резервите има съвет, там Алекса имаше имунитет, а ако другите двама бяха гласували, резултатът щеше да е 1:1, така че той еднолично със своя глас избра отстранен да бъде Гайтанов.
Виж целия пост
# 1 325
Уф, бе Касимеее. Сякаш не може да си се нарадва, че е пробягал 50 метра и преплувал още толкова...Да го номинират и да си ходи вече това дете..
Виж целия пост
# 1 326
Евала на Веселина.

Касим плува като шамандура.

А Ралица дали има силикон според вас?
Виж целия пост
# 1 327
Никак не харесвам Зорница, ама пък плува супер.
Виж целия пост
# 1 328
И какво излиза, аз съм за червените. Нека в друго племе влезе непрежалимият.
Виж целия пост
# 1 329
Касим обаче как се плицурка, кефи на макс. Ето защо са го вкарали.
Явно са го преценили, че за пъзелист не става и са го вкарали като Мани 2.0 Grinning
Виж целия пост
# 1 330
А, вече стана “кьорфишек“, след като Касим така и не се оказа умрял! Joy
И “сигурното инфо“, че снощи е била Елица също е кьорфишек явно. Joy
Така или иначе за мен не е имало проблем, защото след като нещо все още го има в темата, значи е прочетено от доста хора, и винаги може да се прочете. От който пожелае.

Ще оценят Веска червените, ама ще е късно либе за китка.
Тъй ми се струва.
Виж целия пост
# 1 331
Никак не харесвам Зорница, ама пък плува супер.
И Веселина е добра плувкиня.
Виж целия пост
# 1 332
Касим обаче как се плицурка, кефи на макс. Ето защо са го вкарали.
Явно са го преценили, че за пъзелист не става и са го вкарали като Мани 2.0 Grinning

Ааа, като Мани 1 няма друг. Тя е мерило за нищонеможене. Laughing
Виж целия пост
# 1 333
Ох, този Димо...Касим, вика, чака прилива да го изнесе Joy
Зорница въобще не я харесвам, но плува страхотно.
Виж целия пост
# 1 334
Може да е слаб, обаче по някакъв начин ми е симпатичен Касим. И се бори, доколкото може момчето.

Жълтите трябваше да са санкционирани мисля, не само с предупреждение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия