Време за раздяла?

  • 11 034
  • 207
# 195
Благодаря за съчувствието 😄 Не ми е много смешно де, ама то трагичното граничи с комичното. Да, знам че моя случай е по различен и краен, но то не беше само слабо желание и секса беше един.. Исках само да кажа, че не мисля че за три години щом това е дал от себе си, няма как с времето да стане по добре, напротив. Относно любовниците не ми е вариант, някога на шега му казвам че ще си хвана и реакцията е , че ще трябва да си ходя, т.е. ни куче кокал гложди, ни на друг го дава..но както и да е , не исках да измествам темата на авторката..
Виж целия пост
# 196
Даммм, тъжното е, че има толкова много подобни теми. Само в бг мама... А в реалносттта, даже не ща да се замислям. Супер егоист е твоя човек. Не ме интересуваш, оправяй се както можеш, ама в същото време внимавай с моя имидж, моята гордост и моето его... Що?! Щото съм му обещала в добро и в зло. Ай сик тир...
Виж целия пост
# 197
Неизорана нива няма.
Днес ти е смешно, утре няма да ти е.
Виж целия пост
# 198
Мда като не си ореш нивата, нормално е да я дадат под аренда.
Виж целия пост
# 199
Неизорана нива няма.
Днес ти е смешно, утре няма да ти е.
[/quote]
Не, хич не ми е смешно
Но, това е положението
Виж целия пост
# 200
Ти си решаваш дали можеш да живееш така. Само че, това ти решение е възможно да избуи в чиста омраза някой ден, включително и към теб самата.
Виж целия пост
# 201
Абе не дейте слуша тук във виртуала дето се оплакват.
В реалния живот - идете някой път с мъжете за риба да видите какво става. Всяка вечер жените ги късаме. На сутринта не знам къде ходят, но някъде ги зашиват, обаче на следващата вечер пак ги късаме.
Комшийки момшийки, колежки молежки... всичко скъсано.
В Шумен имаше една така наречена Стара Дивизионна Болница, не знам дали я има още. Руснаците са я строили след руско-турската война. По социализма военните държаха всякакви лекарства там, включително и опиати за случаи на ампутации и кво ли още не. Както и да е. Самата болница се охраняваше 24/7 и точно срещу караулното имаше една кооперация. На втория ли, на третия ли етаж, не помня вече, но живееше някаква мръсня - 30-35 годишна. И около 10 и половина вечерта имаше шоу. Пердетата дръпнати на 100% видимост и започваше едно събличане и оглеждане в някакво огледало. Ама добре изглеждаше мамка му и прасе. 15-20 човека, барабар със зводния стоим и зяпаме. Е там трябваше да направят банка за сперма. Щеше да има по едно кило на вечер.
Бил зле социализма. Нищо не знаят младите.
Виж целия пост
# 202
Абуто, въпросната съвременна младеж така и няма да разбере защо сте зяпали силуета на полусъблечена жена. Въпросната младеж вече и садо-мазо и трипъл ейнъл- от екрана естествено - не може да я трогне.
Всичко е адски сбъркано там и не знам дали има оправия.
И оттам - ей такива "асексуални" индивиди като на Аделина мъжа.
Виж целия пост
# 203
Благодаря за съчувствието 😄 Не ми е много смешно де, ама то трагичното граничи с комичното. Да, знам че моя случай е по различен и краен, но то не беше само слабо желание и секса беше един.. Исках само да кажа, че не мисля че за три години щом това е дал от себе си, няма как с времето да стане по добре, напротив. Относно любовниците не ми е вариант, някога на шега му казвам че ще си хвана и реакцията е , че ще трябва да си ходя, т.е. ни куче кокал гложди, ни на друг го дава..но както и да е , не исках да измествам темата на авторката..
Тегаво е, аз в реалността никога не съм срещал жена оплакваща се от липса на секс (или може би ги е било срам да споделят, ама като се има предвид, че без да питам научавам за места и пози описани с подробности не ми се вярва) , мъже бол, но това наистина е проблем, защото между секс макар и не най-страхотния и изобщо липсата му разликата, е като да ядеш какъвто и да е шоколад и изобщо да не ядеш никакъв. Са това за любовника беше шега (или може би не Thinking ).
Абуто, въпросната съвременна младеж така и няма да разбере защо сте зяпали силуета на полусъблечена жена. Въпросната младеж вече и садо-мазо и трипъл ейнъл- от екрана естествено - не може да я трогне.
Всичко е адски сбъркано там и не знам дали има оправия.
И оттам - ей такива "асексуални" индивиди като на Аделина мъжа.
А защо пропускаш и това, че въпросната съвременна женска младеж  гледайки същите неща от екрана, си мисли че всички трябва да са твърди в продължение на часове и че ако само при докосване и то от първия път тя не получи хиляда оргазма и то без никакво старание и инициатива от нейна страна значи нищо не става. Докато все се търси причината в мъжете, ама обратното никога, да, няма да има оправия. Sunglasses
Виж целия пост
# 204
Джерами, ако една жена не е удовлетворена от секса с даден мъж, а с друг е била удовлетворена, значи много е гледала филми или какво?
Виж целия пост
# 205
Джеръми, разликата е,че някои не живеят пред телевизора и илюзиите които се създават там, а реално трупат опит и умения, които знаят как са ползват и в живота.
Виж целия пост
# 206
Джерами, ако една жена не е удовлетворена от секса с даден мъж, а с друг е била удовлетворена, значи много е гледала филми или какво?
А обратното не е възможно така ли ? Simple Smile
Виж целия пост
# 207
Абе не дейте слуша тук във виртуала дето се оплакват.
В реалния живот - идете някой път с мъжете за риба да видите какво става.

Че как успяват и да обсъждат, докато ги ловят тия двайсеткилограмови шарани?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия