SUPERNATURAL forever

  • 31 149
  • 756
# 465
Иве, да не стане полицай като порасне? Grinning

Гледам си вчера последния сезон.
И Майкъл се изцепва за поведението на Чък да изтрепи сичко живо



Joy
Виж целия пост
# 466
Момичетата ли?
Едната щяла да става като баща си, другата иска да е ветеринар.
Виж целия пост
# 467
А бащата какво работи?Grinning
Виж целия пост
# 468
В IT сферата е.
Виж целия пост
# 469
Успех и на двечките Hug
Виж целия пост
# 470
Аз не знам защо досега се сдържах и не съм гледала сериала, но преди 2 седмици го почнах. Сега съм в края на сезон 4 и тъй като гледам по няколко серии наведнъж, и то вечер,  от 2 дена си въобразих, че има странни шумове в кухнята. Реших, че има призраци. Сега гледам само по светло, но ...
Харесва ми много за сега.
Виж целия пост
# 471
Добре дошла!
Пети сезон ми е най-най любимият.
Виж целия пост
# 472
Добре дошла и от мен.Hug
Аз си пускам от време на време произволни епизоди за фон докато готвя или правя нещо друго.
Виж целия пост
# 473
Не мога да редактирам горният.
Роди се.
3100, 52 см. Казва се Даниел.
В някой друг живот ще ми се сбъдне мечтата от дете , винаги съм искала един ден като имам дете да се казва Александър/а, но си намерих мъж с това име.Joy
Пак преливаха кръв, ММ ми стана постоянен донор. Вчера бях като парцал, днес по-добре се чувствам. Много реве, не се спира, като го гушнеш и се успокоява. Зор голям ще е.Joy
Докторите казаха, че е бая голям предвид моята физика, но като видяха ММ запяха, че е малък предвид неговата.
То и момичетата бяха под 2900 кг.
Грижат се много добре за мен, и през нощта идваха да ме проверяват, не съм мигнала от тях. Бебето вчера не ми го дадоха, бях много слаба, само ми го носеха да го подържа.
Виж целия пост
# 474
Ивенцееее Hug
Честито, живо, здраво, щастливо, красиво и много да ви слуша.
Много хубаво име.
Гуш гуш.
Виж целия пост
# 475
Честито, мила Иве! Да е жив и здрав и много щастлив! Майка герой си! Да се оправяш бързо! Hug
Виж целия пост
# 476
Честита ви радост, Ивенце, и на теб, и на половинката! Желая ти спокойствие и бързо възстановяване! Hug
Ако искаш Александър в сравнително по-малък формат, мога да ти пратя нашия добитък Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 477
Jim Beaver имал РД вчера мисля



Да е жив, здрав и щастлив.
Виж целия пост
# 478
https://www.facebook.com/groups/790653368446202/permalink/1494638011381064/

Ако ви е хладно случайно ето нещо стоплящо цялото тяло Rolling Eyes
Виж целия пост
# 479
Ох, момичета, догледах.
И пак плаках. Има си хас да не ревна. Толкова много преживяха и накрая това.
Просто това ми е сериала който ми е най-насърце. Заради тях и слушам по-стария рок. Не ми омръзва.
И на финала в Рая, най-истинската им прегръдка. Сякаш не само Сам и Дийн се прегръщаха, но и Дженсън и Джаред.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия