💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 5 (25.09 - 02.10)

  • 109 441
  • 2 778
# 210
,,Балъците, дето ще ми свалят звезди”- Валери .
Правилно те определи май Мирела, че си надут.
,, Аз се чувствах като в затвор”- и почва да реди и да разказва твърде лични неща за съотборник от първия флирт.
Не, мерси. Ако се харесвате, флиртът ви около обсъждане на Лефтеров ли ще започва и върви?
Виж целия пост
# 211
Хм .. винаги трябва да има мъъъъничко ревност Simple Smile
Но, ако не е малко това показва липса на сигурност в един от партньорите Sad

Иначе изглежда доста увлечена по Валери Мирела.
Виж целия пост
# 212
Милата.. изглежда като влюбена ученичка
Виж целия пост
# 213
Евтино, Мирела, евтино…
Виж целия пост
# 214
Касим гласува за Мани. Браво Илияне.
Реално Касим прехвърли Капитанството на другия алианс.
Нормално Мани гласува за себе си.
Волейболистите и Гого не успяха да запазят гласовете за себе си ... подцениха какъв дечко е Касим и не го обработиха
Виж целия пост
# 215
Михаела ми се издига в очите. Най-сетне се събуди.
Мирела...ахххх, Мирела.....много перфектни станаха там.
Виж целия пост
# 216
Много е тъпо Мирела да се задява с Валери пред Митака. И да обсъжда колко й било скучно във връзката с него пред цяла БГ. Ако не знаехме кой е бившия й ОК, но той й е съотборник. Много зле.
Виж целия пост
# 217
,,Балъците, дето ще ми свалят звезди”- Валери .
Правилно те определи май Мирела, че си надут.
,, Аз се чувствах като в затвор”- и почва да реди и да разказва твърде лични неща за съотборник от първия флирт.
Не, мерси. Ако се харесвате, флиртът ви около обсъждане на Лефтеров ли ще започва и върви?
Той още във визитката си каза, че той искал да работи и имал много работа, а тя искала само да се забавлява.
Виж целия пост
# 218
Много хубаво това Мани  беее!😊
Виж целия пост
# 219
Касим вече е сам, никоя коалиция няма да го приеме. Никой не обича такива хора.
Виж целия пост
# 220
Виктория пак двойни стандарти.
Виж целия пост
# 221
Аха, значи Гого може да гласува за себе си, Мани- не?
Айде не.
Виж целия пост
# 222
30 мин само пълнеж - червена подмолност, жълти младежки трепети и сини тъпотии.

и мани ми е толкова противна как се смее и как говори през зъби,, а касим е толкова прозрачен в жалките си опити да се върне
Виж целия пост
# 223
Виктория трябваше да пропусне забелжката, че Мани гласувала сама за себе си, точно след като тя (Виктория), подкрепи Гого, който минути преди това гласува сам за себе си.
Виж целия пост
# 224
Позицията на Касим е отвратителна в момента - предаде малко или много и двата алианса. А от два стола обикновенно се пада на земята. Дечко е, и в игрите, и в отношенията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия