💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 5 (25.09 - 02.10)

  • 109 455
  • 2 778
# 2 145
Аз не разбирам логиката на жълтите дами. Защо трябва момчетата да бъдат щит? И на какво?
Виж целия пост
# 2 146
Харесва ми номинацията на Филип. Праволинеен е- номинира наситина този, когото смята за слаб директно.
Мирела  не търпи абсолютно никаква критика, лошо.
Виж целия пост
# 2 147
Валери е доста умен. Много приятно чувство за хумор.
Пълната противоположност на мисленето на Фифо.
Виж целия пост
# 2 148
Жени е важна за пъзелите.
Мирела е най-малка. Това го гледаме за 1001 път във всички формати.
Виж целия пост
# 2 149
Тъй като не мога да гледам днес, но ми е любопитно .. ще се радвам някой да каже кой за кого е гласувал 👀
Виж целия пост
# 2 150
Филип: Аз съм един от хората, допуснали най-малко грешки на арената.
Мирела: А аз колко грешки съм допуснала?
Филип: Не броя грешките по принцип.

[Само знам, че моите са най-малко 🤡 ]
Виж целия пост
# 2 151
Божеее най голямата обида в предаването е когато мъжете номинират жени. Ми равностойни играчи сте бе. Къде пише, че мъжете трябва са се жертват заради жените.
Значи мъжете да ходят на елиминация, защото уж ще се върнат/не е сигурно/а жените бавно и полека напред.
Ауууу Женя е в потрес.
Виж целия пост
# 2 152
Жени е важна за пъзелите.
Мирела е най-малка. Това го гледаме за 1001 път във всички формати.
И това го има, плюс това Фифо не иска пари да отиват при Жени според мен също така.
Виж целия пост
# 2 153
Жълтите женички-лисички  SmileSmile
Виж целия пост
# 2 154
Филип- 2 гласа за Мирела
Чакалов- глас за Мирела- жените откачиха, Мирела е потресена, нарича Чакалов предател, заедно с Джаферович.
Лефтеров- Джаферович
 Пиша за този, който не може да гледа.
Виж целия пост
# 2 155
Ама каква е тази сръдня, че номинират някой? О, ужас, жена е номинирана. Евгения е потресена.Smile
Играчите  са равни, без значени от пола. Всеки е влязал да победи, играе си играта както иска. Откъде накъде някой ще иска друг да се жертва за него?!
Виж целия пост
# 2 156
Жените се излагат в момента.
Откъде-накъде мъжете трябва да се жертват за принцесите?
Те нали са най-добрите жени там, амазонките.

Значи много ми е любопитно как жените искат равенство, но това което правят и искат не е равенство.
Виж целия пост
# 2 157
Голяма излагация съвета на жълтите.
Виж целия пост
# 2 158
Все ще е недостойно като номинират Джаферович...
Виж целия пост
# 2 159
Валери направи ход Simple Smile
Жени е последователна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия