💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 5 (25.09 - 02.10)

  • 109 455
  • 2 778
# 2 295
Тия от продукцията и игра като за Пухчо направиха,и този пак ще падне.Голям резил.
Дали ?!
Да🙂
Виж целия пост
# 2 296
Димо се изпусна, че тази игра определено е направена като за Аспарух.
От продукцията бутат Аспарух за финала!!!!
Виж целия пост
# 2 297
Пух приключи.
Само вижте колко е червено лицето му.
Виж целия пост
# 2 298
Аспарух е напомпан, но няма издръжливост. Ще сдаде багажа по някое време.
Виж целия пост
# 2 299
Играта беше женска.
НО, в сезон 1, Пламен и Юлиян изкараха над 1 час
Защо се води женска? Лостът върху тънката греда да, кръстът зависи пък от ръст и тежест - също да, но тук не е ли баланс и издръжливост на краката. То вече всичко звучи като заяждане във форума, аз наистина питам Joy

Добре бе, Фифо, силен си много, леко арогантен, с хъс за победа - всичко това го одобрявам, но какво е това снизхождение към жените : Да падне от достоен съперник, не от жена (почти точен цитат). Продължавам да му симпатизирам, защото има безспорни качества, но изглежда много труден за комуникация.
Виж целия пост
# 2 300
Филип не е самовлюбен, просто малко говори, има силна спортна натура (тук включвам и спортна злоба), не спори за глупости (предпочита да премълчи) и не парадира с тънкото си чувство за хумор, вкл и самоирония.
Не е типаж за екран, но е точен човек.
Виж целия пост
# 2 301
Абе, силен и слаб пол си има - средностатистически. Но това не пречи, например, Ралица да е силна за двама-трима Касимовци. Т.е. статистиката изобщо не важи за всеки конкретен случай, пълно е с изключения, тя е просто нещо средно.

Но по-важното е, че силата изобщо не е гарантирно, че ще ти е от полза във всяка игра тук - дори може да вреди. Това не мога да разбера защо след толкова сезони (и Сървайвъри също, откъдето повечето игри са копирани и доразвити) не може да се възприеме от всички и все слушаме митове за тия силни мъже, дето щели да печелят всички битки.
Виж целия пост
# 2 302
Още едно минаване по моста и  Пухи ще припадне Simple Smile)
Виж целия пост
# 2 303
Аспарух на финал? JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 2 304
Това девойките щяха ли да го играят?
Виж целия пост
# 2 305
Боже, Пухчо е тотал шета: никаква издръжливост. Фифо е доста по-дребен, но много жилав.
Искам финал фифо и Гого. Ще е епично!
Виж целия пост
# 2 306
Тия от продукцията и игра като за Пухчо направиха,и този пак ще падне.Голям резил.
Дали ?!
Да🙂
Simple Smile
С тия продуценти Rage
Виж целия пост
# 2 307
Димо: “Тази игра е създадена за Аспарух“.
Really?
Удоволствие за мен поне е да гледам Филип на точно тази игра, която е неравностойна отвсякъде.
Конкретизирам, че говоря само и единствено за физическо представяне като цяло.
Виж целия пост
# 2 308
Тези от продукцията са луди с такава тежка игра, че и 10 пъти напред и назад.
Виж целия пост
# 2 309
Добре бе, Фифо, силен си много, леко арогантен, с хъс за победа - всичко това го одобрявам, но какво е това снизхождение към жените : Да падне от достоен съперник, не от жена (почти точен цитат). Продължавам да му симпатизирам, защото има безспорни качества, но изглежда много труден за комуникация.
Много гочен анализ, и аз мисля така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия