Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 255

  • 45 921
  • 737
# 330
Здравейте момичета и Честит Никулден!
Честито на всички именници, честито на всички банкери и честито на град Бургас !
Аз не съм в нито една от тези групи, ама това не пречи да празнуваме Simple Smile))
Благодаря за всичко споделено. Това , което е сложила Лина за ДА от Нуран от Бразилия за 16 часа днес , най-вероятно ще го видим утре.Те са с 4 часови зони и с бая разлика от нас.
Иначе Туба вече е на коледна вълна. Сложила ни е снимка и коледна песен.
Може да е най-доброто време от годината, но не е най-доброто време за лятно дете😣
Michael Bublé - It's Beginning To Look A Lot Like Christmas
https://www.youtube.com/watch?v=QJ5DOWPGxwg
И Туба предпочита лятото. А и Париж все пак е бая по на север от Истанбул.

А снимките от фотосесията ги глeдах 100 пъти да си избера най, най и не можах. Всичките са повече от страхотни.
Виж целия пост
# 331
Здравейте!



Злати, честит празник на любимия Бургас! Да хубавее! Revolving Hearts



В журналюгска Турция забалязаха новата фотосесия на Туба
https://haberglobal.com.tr/magazin/tuba-buyukustunun-muhtesem-fo … di-217681?sayfa=2
Публикувани са прекрасните снимки на Туба Бююкюстюн
Туба Бююкюстюн позира за списание в Лос Анджелис. Büyüküstün, който духа от андалуския вятър, очарова тези, които го видят със своята красота.

Туба Бююкюстюн позира за списание Elle в Лос Анджелис. В популярния град на САЩ духа андалуски въздух.
Туба Бююкюстюн, която се появи в декемврийския брой на списание Elle с колекцията си Dior 2023 Resort, обясни как колекцията, която има интензивни андалуски влияния, я кара да се чувства по следния начин...
„Миналата година, в онези ранни дни, когато пандемията отшумя и хората започнаха да се смесват с живота, гледах модното шоу на тази колекция, проведено на Plaza de España в Севиля, и бях много впечатлен. Беше страхотно театрално, креативно, завладяващо модно шоу. Ето защо носенето на колекцията имаше съвсем различен ефект върху мен.”



И още от интервюто на Туба.
Цитат
⚡Туба Бюйюкюстюн на вопрос, какой люди должны ее помнить, ответила; «Я хочу, чтобы после меня люди говорили, что она жила так, как верила и чувствовала».

Цитат
«Единственный способ сделать хорошую работу — любить то, что ты делаешь.
Мы можем чему-то научиться у каждого, кто приходит в нашу жизнь. Некоторые болезненны, некоторые безболезненны, но все они бесценны».

Цитат
«Иногда то, чего мы хотим больше всего, оказывается самым трудным. Это означает, что вы должны быть еще более решительными, чтобы добиться успеха. Вот что значит быть победителем. Необходимо хотеть, какими бы трудными ни были вещи».


Да, забележителна личност е Туба...
Моите уважения!



В ТТ публикуват някакви класации, но от къде ги вземат нямам понятие. Линкове не слагат!







Лека нощ!
Виж целия пост
# 332
Привет, момичета след полунощ!

Честит празник на всички! Gift Heart


Честит празник на прекрасния град Бургас и неговите жители! Flowers Hibiscus
Злати

Благодаря ви за всичко, което сте споделили днес и вчера - преводите от интервюто на Туба за списанието, новите снимки, новини , мнения и мъдри мисли Revolving Hearts
Вичи, Злати, Линка, Снинова

От казаното от Туба за списание ELLE за пореден път се убеждавам, че духовната й красота и мъдрост се проявяват и на физически план.    Затова е толкова запленяваща за хората по света. Защото това, което излъчва със сърцето си  одухотворява  лицето й и цялата й същност  А последната й фотосесия  показва това в много силна степен Hands V

Цитат
⚡Туба Бюйюкюстюн на вопрос, какой люди должны ее помнить, ответила; «Я хочу, чтобы после меня люди говорили, что она жила так, как верила и чувствовала».
 

Мисли на Учителя Петър Дънов

"Какво може да Обичате в един човек?
Душата......
Всичко друго е все едно
да обичате дрехите му."



Три неща дръж постоянно в живота си :
Мир, който почива в Сърцето,
Светлина, която обитава Ума и
Радост, която работи в Душата.......

Това е като потвържение на казаното от Туба
Цитат
«Единственный способ сделать хорошую работу — любить то, что ты делаешь.
Мы можем чему-то научиться у каждого, кто приходит в нашу жизнь. Некоторые болезненны, некоторые безболезненны, но все они бесценны».




Лека нощ!
Виж целия пост
# 333
Добро утро,момичета!



Животът дава на всекиго време и място. От нас зависи да ги изпълним с радост! Heart



Момичета,благодаря ви за поздравите по случай празника на града ни!
Благодаря и за всичко споделено за Туба-снимки,гифчета,колажи и инфо! Two Hearts

Прекрасна...Heart Exl






Хубав и успешен ден ви желая!
Виж целия пост
# 334
Здравейте
                   Мили момичета Благодаря  на всички вас за споделените неща.

                       

                        Нормалността е павиран път: удобен за вървене, но по него не растат цветя.
                          - Винсент ван Гог

                           

 
Цитат
Туба Бюйюкюстюн:

"Я не знаю, какой мир ждет нас для моих детей. Эмоции стали терять смысл, искренность и реальность стали пропадать, больше всего меня это пугает. Хочу, чтобы мои дети знали, что чувствуют, и могли выразить свои чувства. Надеюсь, что мои тревоги напрасны".

"Я даже не помню, какой я была раньше, мне кажется, что они были в моей жизни всегда. Думаю, что когда женщина становится матерью, то одна сторона ее разума всегда заполнена детьми. Ты больше никогда не думаешь о себе как об одиноком человеке. Когда в только стала матерью, сказала, что теперь умирать очень трудно".

"Когда оглядываюсь назад - в 20 лет я день и ночь работала. В 30 у меня появились дочери, я стала матерью, и мои годы 30+ были интенсивно проведены вместе с моими детьми. Я стала меньше работать, просто пыталась делать вещи, в которые верила. Посмотрим, какие годы у меня будут после 40, я жду этого с нетерпением".

                       

Цитат
Туба Бюйюкюстюн:

"Я всему придаю большое значение, меня все очень волнует. Если бы я такой не была, мне, вероятно, было бы спокойнее во многих отношениях, но я такая. Возможно поэтому я занимаюсь актерской деятельностью, пишу, играю".

"Хотя я впадаю в крайности в своих собственных чувствах, я не из тех, для кого крайности - образ жизни. Я много раз слышала, что внешне выгляжу уравновешенной и спокойной. Но, конечно же, внутри меня есть Туба, которую люди не видят, и которую знают самые близкие друзья".

"Этим летом я одна съездила в Мексику. Это была незапланированная поездка в место, которое я не знала, и до которого было не очень легко добраться. Я провела неделю на острове. Это был один из моих самых лучших отпусков"

                         

 Приятен следобед,дами
Виж целия пост
# 335
Здравейте момичета,
балгодаря ви за всичко споделено. Днес Туба не е споделила нищо за сега.
Дано излезе филмче от заснемането на фотосесията.
Неотразима

Приятна вечер
Виж целия пост
# 336
Здравейте момичета!



Страхотно интервю.  Много ми харесаха отговорите на Туба.  Надявам се Рина да го сложи на титулната страница на темата. Туба има изключителна жизнена философия, отговорите ѝ са винаги хем земни, хем възвишени, рядко съчетание... Heart



„Syuhan Korludag, беше завършен през 2017 г., след това участвахте в телевизионния сериал Call My Manager и малко в Ambassador's Daughter,
Много липсваш и на телевизионните екрани, имаш ли планове да се връщаш?
Туба: Моят бизнес в  дизитата изглежда малко труден в сегашната среда, защото системата там обхваща целия живот на човека.
Правила съм това в миналото, но сега не мога да прекарам целия си живот в шоу, защото искам да прекарвам време с децата си.
Не искам в бъдеще да съжалявам за времето, което нямах за децата.
Иначе бих искала да съм по телевизията... цифрова и филмова.
В момента нямам нова работа, но чета сценариите, които ми предлагат. В момента приоритетът ми е да снимам Маслиновото дърво,
В същото време оценявам съответно и други проекти
.“



Страхувам се, че Туба на ТВ няма да се върне.То не си и струва да си губи живота и да жертва времето, което може да даде на децата си, още повече, че не е финансово принудена.
И друго видях в интервюто, че е ходила сама в Мексико. Не го вярвах, но ето че тя го каза...
Браво на нея. Смело. Blush



Накрая нещо забавно, което прочетох.
Цитат
Чърчил, когато вдигаше тост, каза следното:
„Предпочитам да не пожелавам на никого здраве или богатство, пожелавам само късмет! В края на краищата повечето от тези, които са били на Титаник, са били здрави и богати. Но много малко от тях имаха късмет ... "

Година след ужасното нападение в САЩ на 11 септември 2001 г. тази кратка напомняща бележка беше публикувана в един от американските вестници. Прочетете го внимателно и може би няколко пъти, ако сте от онези, които често се изнервят за дреболии. Ето тази бележка:

„Може би знаете, че шефът на една от големите компании оцеля след атаката от 11 септември, защото заведе сина си на детска градина за първи път.

Другият оцеля, защото беше негов ред да вземе понички.

Една жена закъсня, защото будилникът й не звънна навреме.

Някой закъсня, заседнал в задръстване на магистралата в Ню Джърси.

Един от тях изпусна автобуса.

Една жена разля кафе върху дрехите си и й трябваше време да се преоблече.

Нечия кола не запали, някой се върна да вдигне телефона.

Друго дете дърпаше гума и не беше готово навреме.

Човек не можеше да спре такси.

Това, което ме впечатли особено, беше човекът, който онази сутрин се обу с нови обувки, по най-различни начини се захвана за работа, но преди да стигне, получи калус на крака. Спря в аптеката да си купи лейкопласт! Ето защо той е жив сега.

Сега, когато заседна в задръстване, изпусна асансьора, върна се да отговоря на телефона... Когато се случат всички тези малки неща, които ме дразнят, си мисля, че това е точно мястото, където Бог иска да бъда в този момент. Следващият път, когато почувствате, че сутринта върви наред, децата се обличат бавно, не можете да намерите ключовете за колата си, стоите на всеки светофар, не се разочаровайте и не губете нервите си: Бог работи, за да пази си в безопасност. Всичко върви към добро".

Късмет!

Замесен в много неща
Не бързайте като маниак в джунглата,
Не тъгувайте, че не сте успели навсякъде,
Може би сте пропуснали Титаник.

Игор Губерман
Преводът е автоматичен и не е редактиран.
Но много ми хареса и ми се прииска да го споделя.
Желая ви хубава вечер.
Виж целия пост
# 337
Среднощен привет, момичета
 

Благодаря ви за всичко, което сте споделили през деня
Злати Flowers Hibiscus, Вичи Flowers Hibiscus, Снинова Flowers Hibiscus, Линка Flowers Hibiscus

На части излизат преводите от интервюто на Туба за Elle благодарение на руските дружки Heartpulse
И на мен много ми харесват отговорите на момичето ни, Линка Hands V Мъдрост и зрялост, дълбочина и искренност изпъкват в казаното от нея. Но тя винаго е била честна с почитателите си. Спомням си, че преди няколко години имаше най-различни слухове за участието й в различни проекти, но чак когато тя потвърди участието си в КПА, тогава разбрахме, че наистина ще играе в сериала. Напълно я разбирам, че в тези години иска да е по-близо до децата. Те растат и понеже за сега няма съпруг до нея, с когото да споделя отговорностите покрай възпитанието и образованието им, тя трябва да е по-близо до тях. А като гледам, че времетраенето на сериите в някои сериали е над 2 часа това си е заробващ труд, когато няма много време за семейството. А тя не може да си остави децата на самотек Hands V

Изглежда, че е започнала да пазарува за празниците  Преди 3 часа е споделила 2 клипчета в ИГ сторито си
Линк в ТТ https://twitter.com/i/status/1600597930796371968
Линк за ВК https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456244826%2Fd1b2c2a4231b43b325
                      https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456244828%2Fdc33a206593410de1a


Както и тази снимка от магазин, на която мисля, че се вижда като отражение в огледалото Туба  



Едно мнение от ТТ, с което съм напълно съгласна
MİNİHABERLER
@MINIPOSTA
She is a dream woman who says that the measure of the fact that being a human being is more important than a commodity, who does not accept the 500 thousand dollars offered by the Qatari capital for its values, cannot be bought


Превода е с Гуги
Тя е жена-мечта, която казва, че критериите това, че да си човешко същество и си  повече от стока, която не приема 500-те хиляди долара, предлагани  от столицата на Катар за нея, и която не може да бъде купена.

Нещо като притча 
Скрит текст:
Магарето казало:
- Тревата е синя.
Тигърът отговорил:
- Не, тревата е зелена!
Избухнал спор и те отишли при лъва, кралят на гората, за да разреши разногласията им.
Още преди да стигнат до трона на лъва, магарето започнало да крещи:
- Ваше величество, вярно ли е, че тревата е синя?
Лъвът отговорил:
- Точно така, тревата е синя.
Магарето се зарадвало и продължило:
- Тигърът не е съгласен с мен, противоречи ми и ме дразни, моля, накажете го.
Царят на животните обявил:
- Тигърът ще бъде наказан с 5 години мълчание.
Магарето скочило щастливо и тръгнало доволно, повтаряйки:
- Тревата е синя ...
Тигърът, приемайки наказанието, попитал лъва:
- Ваше величество, за какво ме наказахте? Не е ли тревата зелена?
Лъвът отговорил:
- Наистина тревата е зелена.
Изненаданият тигър попитал:
- Тогава защо ме наказвате?
Лъвът отговорил:
- Това няма нищо общо с въпроса тревата синя или зелена е. Наказанието е за факта, че смело и интелигентно животно като теб не може да прекарва време в спорове с муле, а след това да идва при мен с този въпрос.
Най-страшната загуба на време е да спорите с глупав и ограничен човек, който не се интересува нито от истината, нито от реалността, а само от победата на своите убеждения и илюзии. Не пилейте време за нелепи аргументи...
Има хора, които, колкото и доказателства, и аргументи да получат, не могат да ги разберат, защото са заслепени от собственото си его. Единственото, което искат, е да са прави.
Когато невежеството крещи, умът мълчи.



Лека нощ!
Виж целия пост
# 338
Добро утро на 8-ми декември!



Честит празник на всички бивши, настоящи студенти и техните препопадаватели!
Да изпием кафето си с настроение и да си пожелаем един страхотен ден! Flowers Four Leaf Clover

Вичи Flowers Cherry Blossom,Снинова Flowers Cherry Blossom,Линка Flowers Cherry Blossom,Канти Flowers Cherry Blossom,благодаря за всичко,което сте пуснали  за Туба в темата! Two Hearts
Линка,и за забавното,което си прочела...Purple Heart Канти, и за притчата...Purple Heart

Относно за Туба и участието й в сериали!Съгласна съм  с написаното от вас!Да допълня,че няма смисъл да си губи толкова време!Сценариите са почти едни и същи.Богати и бедни семейства или тормоз над деца!Има и доста исторически в последно време.А тя участва във ВОИ.Правилно се е ориентирала към платформите!

И от мен кадри  от кратките видеа...








Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 339
Здравейте

                Мили дами Благодаря на всички вас,за многото и интересни неща,които споделяте.

                                                       

                    В крайна сметка всичко в живота се случва точно така, както е трябвало да се случи.
                     Просто трябва внимателно да наблюдаваш, за да разбереш това. -
                     Марк Аврелий


                                         

                 
Цитат
#TubaBüyüküstün #ElleDecember, ч.2

- Ваша последняя работа - сериал для Нетфикс "Оливковое дерево", с первых же дней показа во всем мире стал очень просматриваемым, побил рекорды. С чем Вы связываете этот интерес?
- Мы всей командой с удивлением наблюдали проявленный большой интерес, поскольку никто из нас не ожидал, что он будет настолько большим. Мы знали, что делаем хорошую работу, но что степень воздействия будет такой сильной - мы были удивлены. Это большое счастье, когда работа, которой люди занимаются с удовольствием, получает столько внимания от представителей разных культур. Самой большой наградой есть возможность пожинать плоды усилий таким образом. В Париже многие люди меня останавливали на улице, спрашивали, не снималась ли я в сериале "Другая Я", просили рассказать о теме сериала. Думаю, что семейные расстановки впервые в мире стали предметом драмы, и это повлекло большой эффект.

           
                                                            
                                         
Лека вечер,дами
Виж целия пост
# 340
Здравейте! Two Hearts



Излязоха още 2 части с руски превод на интервюто с Туба....
....тъй като са дълги една част ще пусна в скрит текст....

Интервю на Туба за списание ELLE Türkiye с колекция Dior 2023 Resort
Цитат
- Ты находишься в Париже какое-то время, чем занимаешься?

- Да, мы с девочками пока здесь, но пока не планируем, сколько времени это продлится. Я всегда говорила, что очень люблю Париж и чувствую себя здесь как дома, как и в Стамбуле. Так что могу сказать, что я нахожусь в своем втором доме до каких пор, пока не знаю. Девочки ходят в школу, а я занимаюсь своими повседневными делами.

- Чем парижский образ жизни отличается от твоей жизни в Стамбуле?

- Полдня я провожу, прогуливаясь здесь! Поскольку топография Стамбула с семью холмами не позволяет совершать длительные прогулки, я бы не стала уходить слишком далеко от района, в котором нахожусь. Но куда бы я здесь ни пошла, я обычно могу добраться пешком. Мне не нужно беспокоиться о том, что попаду в пробку. Одной из самых любимых черт Парижа является то, что он переплетается с искусством. Куда бы я ни ступила, везде выставка. Поэтому гораздо проще быть в искусстве. Например, на этой неделе я побывала на двух выставках, а завтра пойду еще на одну. Это потрясающая возможность для меня.

Скрит текст:
- Париж также является столицей моды и творчества. На этой фотосессии ты была в коллекции Dior'un 2023 Resort. Какие чувства произвела на тебя эта коллекция с сильным андалузским влиянием?

- В те первые дни, прошлого года, когда пандемия утихла и люди начали вовлекаться в жизнь, я смотрела показ этой коллекции на площади Испании в Севилье и была очень впечатлена. Это был потрясающий театральный, творческий, увлекательный показ мод. Так что ношение коллекции произвело на меня совершенно другое впечатление.

- Тебе нравится испанская культура, регион Севильи, фламенко?

- Я очень люблю Испанию. Я побывала в Барселоне, Мадриде, Севилье и еще нескольких местах. В любом случае, испанская культура - это совсем другая культура.. У них разное богатство. Например, в Тарифе, на противоположном берегу Африки, андалузская культура переплетается с арабской. Когда я посетила Тарифу, я была под большим впечатлением.

- Наши съемки проходили в Лос-Анджелесе. Зачем ты туда отправилась?

- Я бы сказала немного работы, немного путешествий. У меня была свободная неделя, я хотела провести ее там. Раньше я была в Лос-Анджелесе, в качестве члена жюри на фестивале азиатских фильмов, и пробыла там 10 дней. Но я не смогла много путешествовать, постоянно нужно было смотреть фильмы. В этот раз я путешествовала, но быть привязанной к машине мне было некомфортно, ходить пешком не возможно, потому что слишком большие расстояния.

- Является ли ходьба для тебя чем-то вроде терапии?

- Я не тот человек, который занимается ходьбой как спортом, но мне нравится иметь возможность передвигаться, без необходимости в каком-либо транспортном средстве. Я не знаю, является ли это терапевтическим, но это заставляет меня чувствовать себя свободной.



Цитат
- Твоя последняя работа, сериал «Оливковое дерево» с первого дня его трансляции на Netflix был широко просмотрен во всем мире и побил рекорды. С чем ты связываешь этот интерес?

- Вся команда с изумлением наблюдала за проявленным большим интересом. Ведь никто из нас не ожидал, что он так сильно возрастёт. Мы знали, что проделали хорошую работу, но даже мы были очень удивлены тем, что эффект будет настолько интенсивным. Это огромное счастье, что работа, над которой люди с удовольствием трудятся, привлекает такое большое внимание со стороны разных культур. Иметь возможность, таким образом получить вознаграждение за свои старания - это величайшая награда. В Париже, многие люди останавливали меня на улице чтобы узнать, та ли я актриса, которая играет в сериале «Другое Я» и хотели поговорить о сюжете сериала. Я думаю, что это был первый случай в мире, когда раскрытие истории происхождения семьи стала темой сериала. Это тоже имеет большое воздействие.

- Как история Ады и ее друзей повлияла на Тубу? Что ты открыла в себе?

- На самом деле, дело не только в Аде. Каждая моя работа на сегодняшний день оказала на меня саму преображающий и улучшающий эффект. Я поняла, что ко мне приходили работы, которые шли параллельно тому периоду моей жизни, или что персонажи, которых я принимала, были женщинами, которые прошли параллельное путешествие в мою жизнь. Я нашла их и в своей жизни, и свою жизнь в них. Так что я научилась использовать всех своих персонажей в качестве инструмента. Каждая работа приводила меня к собственному решению. Это позволило мне задать некоторые вопросы и дать некоторые ответы.

Скрит текст:
- Все, кто посмотрел первую серию сериала, искали в Google начало происхождения семейства. Ты впервые встретилась с этим в сериале, или уже сталкивались с таким раньше?

- Я уже однажды испытывала это, так что я никогда не сталкивалась с чем-то, чего бы не знала. Но все равно это было очень интересное путешествие.

- Передавать гены - это нормально, но не страшно ли, что все эмоции и переживания прошлого также откладываются в нашей памяти и становятся шаблоном практически для всего нашего родословного древа?

- Мы можем физически увидеть, что гены, кодирующие информацию в ДНК, передаются нам от наших семей. Предрасположенность к болезням также может исходить из семьи. Мы говорим о том, что наши привычки, даже если они абстрактны, также передаются от наших предков. По этой причине я считаю, что существует нечто, называемое генетической памятью, и что информация и эмоции, которые мы храним в нашем сознании, также передаются будущим поколениям. Мы просто не можем этого понять. Когда мы осознаем это, открывается еще одна дверь, чтобы лучше узнать себя.

- Твоя семья эмигрировала из Крыма и Крита. Были ли какие-нибудь препятствия в вашей семейной истории, которые вы заметили после этих событий?

- Это, безусловно, оказывает влияние, потому что иммиграция является очень тревожным вопросом, и мы все так или иначе являемся иммигрантами в Турции. Так, или иначе, наши предки тоже иммигранты. То, что произошло в процессе миграции, переживания, потери, неприятности, страх оказывают влияние на всех. Очень сложно покинуть одну землю и попытаться закрепиться на другой, если ее не существует, установить родословную и адаптироваться. Это, безусловно, влияет и на нашу семью.

- Ада - женщина с рациональной точкой зрения, которая чувствует себя комфортно, если контролирует ситуацию. Как ты в этом плане? Или можешь позволить пустить на самотек?

- У меня есть и то, и другое, это зависит от ситуации. Я имею в виду, что в определенный период моей жизни я могу контролировать ситуацию, а в другой период я могу позволить пустить её на самотек. В конце концов, мы все меняемся, трансформируемся, растем, развиваемся или можем вести себя по-разному в зависимости от ситуации.


и още.....Туба от преди 10 години за сп.Elle Turkiye,
Току-що от корицата на списание Elle Turkiye, декември 2012 г. 😍
#tbt В този брой, както на корицата, така и на страницата ни „Назад в миналото“, #TubaBüyüküstun Преди точно 10 години бяхме на снимачната площадка за два дни за снимките през декември. Тогава дъщерите й нямаха дори годинка. И в допълнение към тази голяма любов, тя изрази още една от първите си любови на живота



Приятна вечер! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 341
Здравейте дами и благодаря за всички публикации, които сте направили.
Интересни нещa, но аз ще изкоментирам нещо относно фотосесиите на Туба. Ограничвам се с последните четири.
Двете на Диор от миналата и тази година и тази за Инстайл и последната от лятото за ВОГ.
Имам ИГ , който е само за да следя какво споделя. Прави ми впечатление, че със всяка следваща фотосесия , все по-малко лайкове има на снимките, които слага от фотосесиите. И не че е важно, но все пак по този начин отбелязваш , че нещо ти харесва. Ако първата на Диор за ден-два достигаше 100 000 , то със всяка следваща са все по-малко. Разбира се след това със времето стават повече. Но последната , която е от преди десетина дни, няма и 70 000. А тя е най-прекрасна от всички. Поне за мен.
Явно въпрос на виждане и вкус. Знам ли.
А от снощното видео се вижда, че Туба е ходила в къщата на Валентино, но ми се струва, че не е от сега. Леко облечена е и с тънкото палтенце. А в Париж е студено. Иначе е повече от огън. По интересното е по какъв повод е била там.

И от интервюто - не знех, че е обикаляла толкова много из Испания. Изключвайки една снимка от плаж в Тарифа.
А иначе каквото и където реши да снима, това ще гледаме.
Лека вечер.
Виж целия пост
# 342
Здравейте!



Хубаво е, че излизат все повече части на интервюто на Туба. Защото интервютата ѝ са наистина интересни и искренни. Много уважавам възгледите ѝ за живота, тя е една уникална жена.
„Отдавам голямо значение на всичко, много се притеснявам за всичко. Ако не бях такава, сигурно щях да съм по-спокойна в много отношения, но съм такава. Може би затова играя, пиша, рисувам ."
„Въпреки че стигам до крайности в собствените си чувства, не съм от тези, за които крайностите са начин на живот. Много пъти съм чувала, че външно изглеждам уравновесена и спокойна. Но, разбира се, вътре в мен има една Туба които хората не виждат и които най-близките приятели знаят."

Туба се вълнува от всичко.
Споделила е в ИГС
„6 години! 6 години! 6 години! 6 години!
Мисълта, че 6-годишно момиченце може да бъде нечия съпруга..
И манталитет, който може да каже "малкото момиче даде съгласие"..
Няма дете-булка, има малтретирано дете..“


Прочетох историята, отвратителна е, и без никаква възможност за справедливост за това дете, вече на 24 год., не е ходила на училище, властите в Турция не можели да повдигнат обвинение нито на насилника -съпруг-педофил, нито на семейството, което я е продало...
Отвратителна държава.
Нямам думи.
Добре, че съществува Туба.



Главният редактор на списание  ELLE Türkiye туитна:
📍 „Направихме специална фотосесия с американския фотограф Адам Францино в Лос Анджелис. Туба е истинска жена на Dior, бренда много я харесва“


Цитат
@Tubadiziler
النجمة توبا بويوكستون صرحت انها تقرأ حاليا سيناريوهات لمسلسل رقمي وفيلم سينمائي. لكن اولويتها لجدول تصوير مسلسل #ZeytinAğacı
ستقيم المشاريع الجديدة بناء على ذلك.
#Tubabüyüküstün ,#Tubabuyukustun ,#توبا_بويوكوستن
Актрисата Туба Б. заяви, че в момента чете сценарии за дигитален сериал и филм. Но нейният приоритет е снимачният график на сериала #ZeytinAğacı
Новите проекти ще бъдат съответно оценени.

#Tubabüyüküstün , #Tubabuyukustun , #توبا_بويوكوستن
Е, има някаква надежда да хареса и нещо друго. Но и да не хареса, не мога да ѝ се сърдя. Така точно го е обяснила в интервюто си, че подкрепям всяко нейно решение...



Една статия от Оя Доган
https://www.dizidoktoru.com/magazin/icimde-disaridan-bakanlarin- … a-var-h29502.html
"Вътре в мен има Туба, която външните хора не виждат"
Туба Бююкюстюн , която живее в Париж с  дъщерите си  , говори пред списание Elle. Той разказа, че дъщерите му близначки Топрак и Мая, са учили тук и често се разхождат по улиците на Париж и посещават изложбите, на които попада.

Актьорът направи изявления по различни теми:

"Все още съм в процес на опознаване на себе си. Постоянно се променям. Имам много подробности; би било нечестно спрямо другия, ако определям един."
„Много съм щастлив с това кой съм. С моите преценки, моите грешки, това, което направих, това, което не можах да направя, радвам се, че съм такъв.“
„Въпреки че стигам до крайности във вътрешните си чувства, не съм човек, който живее крайностите като начин на живот. В мен има Туба, която външните хора не виждат.“
"Най-много се тревожа за бъдещето на дъщерите си. Не знам какъв свят ни очаква за децата ми. Надявам се тези притеснения да са напразни."
"Аз съм напълно отворен към моите момичета. Нека знаят, че не съм перфектен. Имам притеснения, имам проблеми, имам глупости и има моменти, когато се чувствам отвратен или дори се предавам."
„Моите 20 години бяха прекарани в усилена работа. Моите 30 години бяха прекарани с децата ми. Очаквам с нетърпение моите 40 години.“
"Майчинството ме промени много. Вече никога не мислиш за един човек. Казах ти, когато за първи път станах майка; сега е трудно да умреш."




Снинова, според мен намалелите харесвания са резултат на признанието на Туба, че с Енгин са само партньори. Много фенове не можаха да преживеят срива на илюзиите... Какво да се прави...Stuck Out Tongue Winking Eye



Чанта Валентино, калъф на тел. Валентино, аксесоари Валентино, рокля в черно и розово, вероятно Валентино...
Затова в соц.мрежи говорят, че е била на предколедна вечеринка на бренда... Но няма снимки, да сме сигурни.


Цитат
Adba.tv ( сайт о всех данных и событиях, связанными с сериалами и телевидением) информирует
В течение ноября месяца было опубликовано 27 800 постов в социальных сетях (исключая ретвиты) с #TubaBüyüküstün



От инстаграма на списание ELLE Türkiye #TubaBüyüküstün
https://www.instagram.com/p/Cl6op8VoeLI/
„Любовта е чувство на вълнение и любопитство; Мисля, че най-болезненото нещо е да кажеш на някого „Вече не ме вълнуваш“. Когато спре да ти пука, любовта изчезва. За една добра и незаменима връзка смятам, че най-важна е комуникацията и свободата на изразяване.“, казва Туба Бююкюстюн.



Лека нощ!
Виж целия пост
# 343
Здравейте
                           
      Мили момичета
Благодаря на всички вас,за многото информация,преводи,снимки,мнения,за всичко,което споделяте.

                                 

                                             
Цитат
Интервью Тубы для журнала ELLE Türkiye с коллекцией Dior 2023 Resort
- Ты находишься в Париже какое-то время, чем занимаешься?

- Да, мы с девочками пока здесь, но пока не планируем, сколько времени это продлится. Я всегда говорила, что очень люблю Париж и чувствую себя здесь как дома, как и в Стамбуле. Так что могу сказать, что я нахожусь в своем втором доме до каких пор, пока не знаю. Девочки ходят в школу, а я занимаюсь своими повседневными делами.

- Чем парижский образ жизни отличается от твоей жизни в Стамбуле?

- Полдня я провожу, прогуливаясь здесь! Поскольку топография Стамбула с семью холмами не позволяет совершать длительные прогулки, я бы не стала уходить слишком далеко от района, в котором нахожусь. Но куда бы я здесь ни пошла, я обычно могу добраться пешком. Мне не нужно беспокоиться о том, что попаду в пробку. Одной из самых любимых черт Парижа является то, что он переплетается с искусством. Куда бы я ни ступила, везде выставка. Поэтому гораздо проще быть в искусстве. Например, на этой неделе я побывала на двух выставках, а завтра пойду еще на одну. Это потрясающая возможность для меня.
Скрит текст:
- Париж также является столицей моды и творчества. На этой фотосессии ты была в коллекции Dior'un 2023 Resort. Какие чувства произвела на тебя эта коллекция с сильным андалузским влиянием?

- В те первые дни, прошлого года, когда пандемия утихла и люди начали вовлекаться в жизнь, я смотрела показ этой коллекции на площади Испании в Севилье и была очень впечатлена. Это был потрясающий театральный, творческий, увлекательный показ мод. Так что ношение коллекции произвело на меня совершенно другое впечатление.

- Тебе нравится испанская культура, регион Севильи, фламенко?

- Я очень люблю Испанию. Я побывала в Барселоне, Мадриде, Севилье и еще нескольких местах. В любом случае, испанская культура - это совсем другая культура.. У них разное богатство. Например, в Тарифе, на противоположном берегу Африки, андалузская культура переплетается с арабской. Когда я посетила Тарифу, я была под большим впечатлением.

- Наши съемки проходили в Лос-Анджелесе. Зачем ты туда отправилась?

- Я бы сказала немного работы, немного путешествий. У меня была свободная неделя, я хотела провести ее там. Раньше я была в Лос-Анджелесе, в качестве члена жюри на фестивале азиатских фильмов, и пробыла там 10 дней. Но я не смогла много путешествовать, постоянно нужно было смотреть фильмы. В этот раз я путешествовала, но быть привязанной к машине мне было некомфортно, ходить пешком не возможно, потому что слишком большие расстояния.

- Является ли ходьба для тебя чем-то вроде терапии?

- Я не тот человек, который занимается ходьбой как спортом, но мне нравится иметь возможность передвигаться, без необходимости в каком-либо транспортном средстве. Я не знаю, является ли это терапевтическим, но это заставляет меня чувствовать себя свободной.

                             

                  Мили дами
      Revolving HeartsRevolving Hearts
Скрит текст:
някой друг ден ще се лиша от вашата приятна компания,имам среща с още някой химически елемент.Благодаря ви за подкрепата.
Хубав ден ви пожелавам.
Виж целия пост
# 344
Добро утро,момичета!



Мислете за хубавите неща в живота и се насладете на кафето си.

Вичи Hug,стискам палци всичко да мине добре! Flowers Four Leaf CloverHands Pray

Благодаря на всички за споделеното от вчера! HugTwo Hearts







Нека новият ден ни донесе радост, усмивки и сбъднати мечти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия