Честито на всички именници, честито на всички банкери и честито на град Бургас !
Аз не съм в нито една от тези групи, ама това не пречи да празнуваме
))Благодаря за всичко споделено. Това , което е сложила Лина за ДА от Нуран от Бразилия за 16 часа днес , най-вероятно ще го видим утре.Те са с 4 часови зони и с бая разлика от нас.
Иначе Туба вече е на коледна вълна. Сложила ни е снимка и коледна песен.
Може да е най-доброто време от годината, но не е най-доброто време за лятно дете😣
Michael Bublé - It's Beginning To Look A Lot Like Christmas
https://www.youtube.com/watch?v=QJ5DOWPGxwg
И Туба предпочита лятото. А и Париж все пак е бая по на север от Истанбул.

А снимките от фотосесията ги глeдах 100 пъти да си избера най, най и не можах. Всичките са повече от страхотни.

























































,Снинова
Канти, и за притчата...











Явно въпрос на виждане и вкус. Знам ли.


















,стискам палци всичко да мине добре! 


