Магията на изтока - тема 69

  • 25 381
  • 724
# 420
Китайският ни офис не работи.Не ни казаха какви са причините,но можем да се досетим.Двама от нас поехме  тяхната работа,което означава,че сме през ноща в офиса Confounded
На фон сме пуснал сериал,финладка,която чисти и готвене с миниатюри.
Сега си лягам.
Виж целия пост
# 421
Замразила съм се на лед , на кънки де, та не схванах за какъв нов проблем по-точно иде реч на китайския фронт , та чак и нашата Tuon "наказана" Thinking Blush . Но точно тия дни се майтапех че разгеле все пак се появи китаец на лед , даже два, те щото танцов дует де Mr. Green . Ама на фигурнопързалния лед причините ги знам горе долу та затова не се чудя ами се майтапя. Но какви са ги намъдрили китайците извън леда......представа си нямам . Този сезон.
Tuon, почивай си, пази се. Hug
Виж целия пост
# 422
На фон сме пуснал сериал,финладка,която чисти и готвене с миниатюри.
Първото гнусно, второто чист тормоз Angry Сладки сънища, Tuon.

Шота Мацуда на корицата на на сп.Goethe във връзка с настъпването на зимниия сезон и представянето на японските ски курорти.

Скрит текст:
Оказва се,че е запален скиор.
Ето тук си подготвя моторната шейна.
Почитател на високите скорости.
Наскоро се сдобил с Ferrari  GTC4 Lusso, за рождения си ден.Обаче му отива.
Страхотен модел,
невероятно лице има.
В същия брой интервю и фотосесия с Кеничи Мацуяма.

Радвам се да ги видя пак в комплект след Taira No Kiyomori.
Виж целия пост
# 423
bb6 Scream дори намерихме канал в който чистят супер мръсни килими и друг,който е за асансьори и как човек се вози в тях.Имаме консенсусда с игри.Гледаме как някой играе  Stray,а следващите са A Plague Tale: Requiem и  Resident Evil Village.
Stray  е с много сладка котка като главен герой.Попада в непознат свят и трябва да се прибере
Скрит текст:
Подземният град е вдъхновен от т.н. ограден град Коулун (Хонконг),който е разрушен и на негово място създават нов квартал.
Така е изглеждал.
Скрит текст:
Корейски момчешки хор изпълнява песен на суахили, композирана от китаец (Christopher Tin), като част от ОСТ-то на играта Civilization IV.Освен това е първата гейм песен,която е номинирана и печели за Грами.Отче наш се превежда заглавието.



Оригинал
Виж целия пост
# 424
Никой нищо не казва,че Бини вече е тати.

Money Heist: Korea 2 се завръща на 9 декември,  Alchemy of Souls на 10.12, а пък на 7.12 е корейския дебют на Такаши Миике с Connect,който ще е екшън-трилър за мутант,който се изправя срещу сериен убиец чрез специална връзка,която споделят. Crows Zero,As the Gods Will,Laplace's Witch … ще е брутално,а като гледам трейлърът ще е и кърваво.И на 30 декември Island сезон1,който  е фентъзи по уебкомикс.

И песен.


YU е от тайванско-японски произход,но работи в Тайван.
Ето песен и на мандарин

Виж целия пост
# 425
Да им е честито на Бини и съпругата му.

Аз както знаете съм с кънки и гледам галата от Сапоро. Та поздрав с победителката на този гранпри етап при дамите Yelim Kim - https://youtu.be/TA47VIKt8_k?t=8056
Виж целия пост
# 426
Silent - епизод 8. Доволна съм, беше посветен до голяма степен на Нана и сенсей. Разкри се общото им минало, сега да видим какво ще стане в настоящето. За мен тя се превърна в главната героиня в този сериал и гледам почти изцяло заради нея.
Виж целия пост
# 427
Да се посмеем:

Shoma learns French! Stephane Lambiel 🇫🇷 & Uno Shoma 🇯🇵 teach each other basic figure skating terms
Виж целия пост
# 428
Оооо Joy
Научих две нови думи - айскриму и пирует.
Това означава ли,че знам японски и френски? Yum
Виж целия пост
# 429
Бел, значи Silent 8 готов. Ще го видя и аз.

Tuon, ако си научила това последното за зеленчуците, значи отговора е "да" .
Wink
Виж целия пост
# 430
Tuon, ако си научила това последното за зеленчуците, значи отговора е "да" .
Wink
Joy

За моя голяма радост и изненада Япония и Корея се класираха за осминафиналите на Световното първенство по футбол в Катар.Днес ще играят и двата отбора,което теоретично би могло да доведе до това двата отбора да се изправят един срещу друг в следващата фаза.Шансът е минимален,но в това първенство вече доста фаворити си тръгнаха,а слаби уж отбори донесоха изненади.
Много интересен факт - екипите на Samurai Blue (отборът на Япония) са вдъхновени от  Blue Lock - много популярно футболно аниме, което в момента се излъчва в Япония.



Виж целия пост
# 431
Здравейте, доста дълго време не ми беше до никакви филми, но сега почнах отново с корейско. Изгледах Hotel king на един дъх. Старичък, но за първи път не превъртам. 32 епизода от до и през цялото време те кара да следиш интригата. Започнах Twenty-five, twenty -one заради сладура Нам Джу Хюк, който ми допадна още от Алено сърце. Първите 15 мин. започнаха тегаво, мислех да го махам, но малко по-малко се раздвижиха нещата. Мислех да почна с King's affection, но ще го оставя за по-късно. Японско все още нищо не съм набелязала.
Виж целия пост
# 432
Tuon, ако си научила това последното за зеленчуците, значи отговора е "да" .
Wink
Yum Blush Innocent
Зеленчуците са вредни.Пълни с нетрати,а домата кърви,когато го режеш.

В Arthdal ​​Chronicles (който ще се завърне следващата година) и ще участва Джун Ги,но по-важното е,че има снимка Heart Eyes
Скрит текст:

Flower Of Evil става първия корейски сериал с индийски римейк
Скрит текст:

Гледах Нам Джу Хюк в Josеe,но не го препоръчвам.
И снимки от списание Singles
Скрит текст:

Виж целия пост
# 433
Радвам се,че всичко е наред с Нам Джу Хьок,нали имаше разни скандали покрай него това лято,които според мен си бяха чисто изфабрикувани.
25-21 е готино сериалче ....мен лично ме върна в ученическите ми години и първите трепети,които само и единствено там изживяваш.
В момента не гледам нищо азиатско,опс излъгах-гледам едно корейско мини сериалче ...Кис Гоблин....много свежо и розовко.
Виж целия пост
# 434
Какъв е бил скандала с него?С алкохола или тормоза в училище?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия