Магазин Sinsay - тема 6

  • 62 712
  • 744
# 135
50 лева. Но често я свалят на 24, а от време на време е напълно безплатна.
Виж целия пост
# 136
Под 50 лв, на 49 лв не ми е отчело доставка.
И аз поръчах дънки - за мен и щерката. Мисля, че е супер оферта, под 45 лв 2 чифта, а онзи ден, от физически магазин, нямаше дънки под 47-48 лв ....
Освен това, обърнахте ли внимание нз, но кодът допълнително намалява вече намалените продукти !
Виж целия пост
# 137
Аз точно мамските дънки от 40 лв. в най- тъмното синьо поръчах в два съседни номера и една нощница да мина 50 лв. Отчиташе ми доставка, после пък голям зор с кода на града, уж неуспешна поръчка, а пък я има в профила . Изнервих се, докато поръчам.
Дано и на живо са с такъв хубав цвят, ако не, ще връщам и двата чифта.
Виж целия пост
# 138
Ами точно защото кода дава още - 20% от цената в червено, която вече веднъж е намалена.
Поръчката ми от 12.10. пристига утре, не очаквах толкова бърза доставка, особено сега покрай разпродажбата.
Днес бях във физически магазин и там нещата с разпродажбата са много зле, в сайта има огромен избор, на място много бедно. Верно, че цените на някои неща на място са още по-намалени, но са все неща, които не си струват изобщо, или поне на мен не ми харесват.
Виж целия пост
# 139
Момичета, аз направих първата си поръчка през сайта в събота и в сряда сутринта всичко ми пристигна, много съм доволна, аз съм от Пловдив и тук има магазин Синсей, но цените там не бяха намалени, а и няма точно този цвят, който поръчах, за 66 лв. взех 3 панталона на сина ми/тийнейджър/ от мъжката номерация, а на място в магазина щяха да ми струват106 лв.Имах и допълнителна отстъпка от предно пазаруване на живо, но тя важи само за онлайн магазина и така и реших да се регистрирам.
Виж целия пост
# 140
Здравейте!
От доста време ги гледам тези лоуфъри и сега имат намаление. Но дали са удобни, или да не са тежки?
Имате ли мнение за тях, ако сте поръчвали?
Виж целия пост
# 141
Да, тежки са. Мерих ги в магазина и се отказах.
Виж целия пост
# 142
Ии най накрая се вредих за отброител, сега пак го дава изчерпан https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-5099q-08x

Допълних от намалението за дребен некой друг суичър и долнище, че винаги има нужда. Та 50лв зарад отброителя GrinningGrinning
Благодаря за линка Hug Ето още един отброител: https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-4906q-08x?tduid … ;utm_term=display
Виж целия пост
# 143
Ии най накрая се вредих за отброител, сега пак го дава изчерпан https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-5099q-08x

Допълних от намалението за дребен некой друг суичър и долнище, че винаги има нужда. Та 50лв зарад отброителя GrinningGrinning
Благодаря за линка Hug Ето още един отброител: https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-4906q-08x?tduid … ;utm_term=display

Тъкмо днес ми пристигна мейл, че вече е наличен, но без друго другия повече ме радва. Днес пристигна, много бързи.
От нещата на дребния това ме изненада, че не е суитчър, ма кой да чете че е пуловер.

https://www.sinsay.com/bg/bg/boys-sweater-6817m-55x
Виж целия пост
# 144
Ии най накрая се вредих за отброител, сега пак го дава изчерпан https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-5099q-08x

Допълних от намалението за дребен некой друг суичър и долнище, че винаги има нужда. Та 50лв зарад отброителя GrinningGrinning
Благодаря за линка Hug Ето още един отброител: https://www.sinsay.com/bg/bg/koledna-dekoratsiya-4906q-08x?tduid … ;utm_term=display

Тъкмо днес ми пристигна мейл, че вече е наличен, но без друго другия повече ме радва. Днес пристигна, много бързи.
От нещата на дребния това ме изненада, че не е суитчър, ма кой да чете че е пуловер.

https://www.sinsay.com/bg/bg/boys-sweater-6817m-55x
Много го харесвам този пуловер, но се чудех как е с размерите. Моето момче носи 140 надолу и 146 нагоре, но мислех да рискувам със 140 от това.
Виж целия пост
# 145
Някой поръчвал ли е спално бельо? Дали е по-плътно или рехаво като тензух?
Пише памук но съм сигурна че има и яко полиестер вътре.
Виж целия пост
# 146
Рехаво е, но не е като тензух, дебело е.
Виж целия пост
# 147
Някой поръча ли спалния комплект с котките?🙂
Вчера си купих силиконова шпатула, намалена, и ми дадоха код -15% за онлайн поръчка. Този код намалява ли и вече намалени артикули?
Иначе в магазина е много смешно с тези стикерчета с по-високи цени, които са налепени по етикетите...😆
Виж целия пост
# 148
Още не съм, чакам да го намалят Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Не мога да го открия в сайта...😐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия