⭐Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐Суде Гюлер⭐Любими турски актьори *тема 40

  • 17 882
  • 737
# 525
пролетта Джан отново да се превъплъти в образа на Франческо Демир. Допадна ми сериала, харесах си Франческо и Виола и искам да ги гледам отново един до друг.



Еми и аз много искам да гледам втори сезон на Виолата.... много яка двойка са. За мен Франческа е най-добрата му партньорка като външност и актриса, за разлика от една персона, която се опитва да й омаловажава качествата, ама нейсе...
Хареса ми снощи поста ти за любимците и партньорките. Наистина някой път толкова се опитват да превъзнасят любимеца си, че пренебрегват труда на партньорката. Кой може сам да изиграе цял филм и сериал, а?....няма такъв
Виж целия пост
# 526
Мелиса Дьонгел в нов репортаж. Казала е че завършва снимките на филма в който участва и после има нов проект.
За нас е ясно кой е .
За новият проект ще си смени цвета на косата.
Виж целия пост
# 527
Феми
 Според журналиста от Hürriyet, Мехмет Юстюндаа, Чаатай Улусой, който купи 10 акра лозя в Тракия, в района на Текирдаа (известен още като винарското село) с приятеля си Къванч Татлъту преди година, след консултация с експерти, е започнал да произвежда собствено вино. Чаатай лично се занимава с лозята, като често посещава Тракия с любимата си Дуйгу Саръшин. Още тази година актьорът ще пусне на пазара 4500-5000 хиляди бутилки вино. Част от тях ще отидат при приятелите на Чаатай, а друга част ще бъдат пуснати за продажба.



Феми, сега трябва да намерим връзки да си купим и ние по една бутилка Champagne
Виж целия пост
# 528


Flowers Rose ДЖАКИ* за лозята и производството на вино от Чаго и Киво
се говори от няколко години, заедно с чаена плантация
от който ще произвежда специална напитка,
 последното което четох беше за мандра и производство
на специален кашкавал и други млечни продукти,
 които ще се продават във фирмени магазини,
така се бяхме въодушевили с ФЕМИ*
 да си поръчваме от всичко с доставка по * Еконт*
но само с това си останахме..и пак чакаме поредния сериал,
 който се снима в пълна тайна за разлика от другото инфо..
Joy

Виж целия пост
# 529


Flowers Rose ДЖАКИ* за лозята и производството на вино от Чаго и Киво
се говори от няколко години, заедно с чаена плантация
от който ще произвежда специална напитка,
 последното което четох беше за мандра и производство
на специален кашкавал и други млечни продукти,
 които ще се продават във фирмени магазини,
така се бяхме въодушевили с ФЕМИ*
 да си поръчваме от всичко с доставка по * Еконт*
но само с това си останахме..и пак чакаме поредния сериал,
 който се снима в пълна тайна за разлика от другото инфо..
Joy



Софи, това е супер, значи и виното, и мезето от тях....само да се доберем до тези фирмени магазини.
Сега ми дойде друга идея, да отворим тук един фирмен магазин и ще развъртим една търговия....
Феми веднага я слагаме за шеф "Маркетинг и реклама"
Виж целия пост
# 530
Джаки , идеята е добра.
Няма да има по добър маркетинг специалист от мен. Във виното е истината.

Софи  Wine Glass  мислех до Истанбул да ида за това вино , може и със доставка.
За целта трябва да знаем  кое е Чачовото да не го сбъркаме Joy
Тоя човек ще прай бизнес без реклама.
Ако оная го рекламира с нейния лик ще си помисля дали ще му правя оборот Joy
Ако застане Чаго да продава и цяла изба няма да стигне.
Природата и земята му доставя удоволствие и помага в гроздобера.
Това за млечните продукти е ферма край България е пълна фантазия. Няма такова нещо. Тогава се шегувахме Дуда ще дои крави и овце. За чая мисля е вярно с приятел в Америка го движат бизнеса.
Виж целия пост
# 531


Flowers Tulip ФЕМИ* знаеш че турските медии го писаха,
не беше фантазия и наша измислица
Blush


Виж целия пост
# 532

     Феми, ако Дуда се изтипоса да рекламира виното на Чачо то ще вкисне и Чачо направо ще фалира.
    Тцц, на етикета искам да видя Казанова с червените шорти   - те тогава ще го отпивам на бавни глътки.  И оборот ще има, и припаднали опиянени фенки - също.
    Давайте предложения за лого...

Виж целия пост
# 533

     Феми, ако Дуда се изтипоса да рекламира виното на Чачо то ще вкисне и Чачо направо ще фалира.
    Тцц, на етикета искам да видя Казанова с червените шорти   - те тогава ще го отпивам на бавни глътки.  И оборот ще има, и припаднали опиянени фенки - също.
    Давайте предложения за лого...


Еми, та ти си го написала - Опиянени фенки
Виж целия пост
# 534
Joy Моето предложение за лого е *Червена експлозия*..
червено вино, червени шорти, Чаго..направо еротичен взрив
Wine Glass
Цитат
Виж целия пост
# 535
Ама, Софи и ти си написала оригиналното - еротичен взрив, това Червена експлозия е много предвидимо . Аз ще предлагам нещо след края на серията.
Виж целия пост
# 536
Като експерт по маркетинга съм за логото  еротичен взрив и Опиянени фенки Joy или във виното е истината.
И съм му забранила реклама с лика на оная виното ще стане на оцет още като го погледне:joy:
Като си отвори устата е още по страшнЪ ще изплаши клиентите.
На това му се казва безплатна реклама.
Феновете свършихме неговата работа Joy
На истинския етикет няма да има нищо може би неговите инициали.
На каква ли цена ще го пусне на пазара ?
Оригални колажи с виното и шортите сте направили. Шивача трябва да ушие още шорти старите се изтъркаха.
Виж целия пост
# 537


От мен - Силни Усещания/ Златна възможност

И един виц, който ме усмихна

Скрит текст:
Виж целия пост
# 538

     И ... по едно среднощно наздраве:




Виж целия пост
# 539
Ох, Еми голям смях по нощите, особено с тази Erotik Patlama. Добре, че съм сама и под мен, и над мен комшиите липсват, иначе ще ме помислят за луда, както сама си се хиля.

Феми, като не ме е изредувала в Шивача колажа
Да шием и да пием идва тук

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия