Нашите кухни - тема 92

  • 48 480
  • 735
# 390
Монтираха ми кухня по поръчка фрезован МДФ, буквално преди дни. Според вас нормално ли е да се бели боята. Цвета е сив и се бели до основа бяло. Представям си слеьюд употреба един месец как вече е цялата обелена на места. При вас как е? Старая се да пазя, но за два дни имам вече три обелени места, добре че е от вътрешната част. А аз още дори не съм успяла да си наредя нещата.
Виж целия пост
# 391
Не е нормално, разбира се, подай рекламация.
Виж целия пост
# 392
Изобщо не е нормално. Дано успееш да получиш обезщетяване под някаква форма
Виж целия пост
# 393
И ако може да споделите от къде е кухнята за да не се излъже още някой като вас
Виж целия пост
# 394
Здравейте , трябва да направя кухня в панелка . Някой от вас познава ли човек , който може да ми я оразмери ( или както там се казва ) , за да мога да отида и да си я поръчам в Салекс да ми я нарежат и кантират ? Ходих в Икея , но размерите на стените ми са някакви нестандартни  ( 2.17х 1,70 ) и не могат да ми вкарат готовите им шкафове. Ходих и до Ирим , но глухият ми шкаф (  Г образна е кухнята и комина е 0,33 х 0,33 ) трябва да се реже и преправя Sad Страшно харесах на Ирим цвета на кухнята Деним , но освен тях друг не предлага този цвят ,ако някой знае  къде мога да го намеря да си направя вратите на шкафовете този цвят ще му бъда благодарна.
Виж целия пост
# 395
Здравейте , трябва да направя кухня в панелка . Някой от вас познава ли човек , който може да ми я оразмери ( или както там се казва ) , за да мога да отида и да си я поръчам в Салекс да ми я нарежат и кантират


Малко вероятно е някой мебелист да го направи освен ако не е поръчка, инак за да ви излезне по-евтино размерите ги вадите вие, давате в салекс разкрой + кантове и горе-долу нещата биват. Сглобяване и монтажа са друга работа.
Виж целия пост
# 396
Здравейте , трябва да направя кухня в панелка . Някой от вас познава ли човек , който може да ми я оразмери ( или както там се казва ) , за да мога да отида и да си я поръчам в Салекс да ми я нарежат и кантират


Малко вероятно е някой мебелист да го направи освен ако не е поръчка, инак за да ви излезне по-евтино размерите ги вадите вие, давате в салекс разкрой + кантове и горе-долу нещата биват. Сглобяване и монтажа са друга работа.

Точно това не мога да направя - разкроя и кое да се кантира Sad  Сглобяването и монтажа не ме притеснява
Виж целия пост
# 397
Ако имате точни размери мога да се опитам да ви помогна от разстояние.
Виж целия пост
# 398
По принцип фирмите за плоскости, които режат и кантират, си имат хора, които правят проекти. За 50 лв ще ви направят разкрой за проекта по размерите на помещението и ще ви нарежат и кантират всичко, което трябва. Може да ви разпробият и дадат крепеж обков.
Идете с размерите на помещението и проект на ръка начертан. Всичко на място ще ви направят.
Виж целия пост
# 399
Извинявайте, за питането но по-евтино ли излиза така ако се използва фирма за разкрой и кантиране + майстор за сглобяване отколкото модулните на Ирим примерно? Имам да правя права кухня 2.40 с място за вградена печка и телескопичен абсорбатор, друго вградено няма да има.Височина на горен ред се чудя колко да бъде - от пода до тавана разстоянието ми е 259 см, моля за съвет/ идеи / препоръка за фирма и майстор за монтаж - приемам всякакви, благодаря предварително
Виж целия пост
# 400
Може ли линк към въпросния цвят Деним на Ирим?
Виж целия пост
# 401
http://www.irimbg.com/product/uncategorized/%D0%BA%D1%83%D1%85%D … %D1%82%D0%B8-898/
това е деним на Ирим
Виж целия пост
# 402
Извинявайте, за питането но по-евтино ли излиза така ако се използва фирма за разкрой и кантиране + майстор за сглобяване отколкото модулните на Ирим примерно? Имам да правя права кухня 2.40 с място за вградена печка и телескопичен абсорбатор, друго вградено няма да има.Височина на горен ред се чудя колко да бъде - от пода до тавана разстоянието ми е 259 см, моля за съвет/ идеи / препоръка за фирма и майстор за монтаж - приемам всякакви, благодаря предварително
На Крим, доколкото гледах, масово моделите са 16 ММ ПДЧ (вместо 18) И като са в серия на конвейер, излиза по-евтино да. Стига да ти пасват на помещението.
Виж целия пост
# 403
Аз си правих долен ред на кухня с чекмеджета 2,40см.5 модула) +1 бутилилиера, 1 шкаф раховец и 2 шкаф 49см.,като последните три шкафа са за терасата. Всичко това ми излезе 1440лв. по спомен. Аз много държах долния ред да е чекмедже, с не с вратички.
Виж целия пост
# 404
Аз си правих долен ред на кухня с чекмеджета 2,40см.5 модула) +1 бутилилиера, 1 шкаф раховец и 2 шкаф 49см.,като последните три шкафа са за терасата. Всичко това ми излезе 1440лв. по спомен. Аз много държах долния ред да е чекмедже, с не с вратички.
Чудесно звучи, а къде поръчахте кухнята и доволни ли сте от монтажа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия