Лидл 168 - октомврийска скука

  • 97 319
  • 1 483
# 690
Мариат, съкратени са хартиените брошури.😉 Някои неща ги има само в онлайн брошурата. Аз миналата седмица не откривах трицветните спагети и тротоле...после се сетих каква е причината!😅
Виж целия пост
# 691
Вчера в Харманли най накрая намерих от дребните макарони в сини пакети, малчо е доволен скачаше в магазина от радост. Явно в нашия филиал са с месеци назад в зареждането, търся ги от август когато някой писа в темата ,че са се появили отново.
Виж целия пост
# 692
От днес моят филиал отваря в 08,30ч. Изненада! Вчера пазарувах и не видях обявление за това. Не са и длъжни от уважение да уведомят клиентите си!
Виж целия пост
# 693
Имам съобщение в приложението за зимно работно време. През седмицата ще затваря половин час по-рано, а неделя е от 9 ч вместо от 8 сутринта.
Виж целия пост
# 694
И по другите филиали ли изчезна сметаната в каничка? Аз спрях да я купувам, когато стана 1,49 лв, но забелязвам, че последните поне 4-5 пъти я няма...
Ха ха, по новото работно време за нашия филиал ще работят до 21,30 ч, но пък в петък и събота до 22 ч! Интересно хрумване...😄
Виж целия пост
# 695
Постарали са се да ни уведомят - отварям Лидл + и първо това, което Марина е показала виждам.
Явно всеки филиал си преценява според посещаемостта.  Промяната при нас - само затварят половин час по-рано и така - 8.00 - 21.30ч., в неделя - 9.00 - 21ч.
Както се стъмва по-рано...пък след две седмици и още по... и без това не ми се ходи по тъмното у наше село, както няма жива душа по улицата.
Виж целия пост
# 696
Не знам дали ще е късно, но да дам положителен отзив за електростимулатора. Аз като прочетох, че тук една съфорумка го похвали, (благодаря за което) , и хукнах в магазина. Купих си го и го пробвах 2 пъти. Имам заболяване на гръбначния стълб и се надявам малко да раздвижи сковаността. Между другото , такива стимулации са ми правили и в балнеосанаториум. Само нямам време да прочета колко често да го ползвам
Виж целия пост
# 697
Цитат
И по другите филиали ли изчезна сметаната в каничка? Аз спрях да я купувам, когато стана 1,49 лв, но забелязвам, че последните поне 4-5 пъти я няма...
Тъкмо  и аз за това влизам да питам. В Бургас също ги няма, както и таблетките за тоалетна.
Виж целия пост
# 698
ssk, ще погледна в нашия Лидл дали има. Аз защото имам още от таблетките и не съм се заглеждала , а сметана не ползвам
Виж целия пост
# 699
Вчера бях до Лидл, да оползотворя купоните от лентата. Шоколадите са попълнени горе-долу, но не всички - примерно тези с дражетата са изчезнали изцяло (а ги харесвах).
Книгите отсъстват - няма нито една. Не знам ще ги сменят ли, или се канят да ги махат.
Бяха наредили някои гръцки и хелоуински неща, взех си дреболии.

Да се оплача (въпреки че това е до вкус) - бях взела от ХХЛ седмицата една уж пуешка наденица - никак не ми хареса на вкус - мирише ми на лук и други (неприятни) подправки, напомня ми за долнопробен пастет. Не знам какво ще я правя, тъй като е голяма (явно беше застояла на щанда, но е в срок). Сутринта оставих парчета на котките край блока, те опитаха, ако са я изяли (ще видя, като се прибера), ще им издавам и останалото...
Виж целия пост
# 700
Отговарям за карамелизираните пуканки - кофата е много плътно затворена и са хрупкави, на мен ми харесаха (на сина ми не толкова). Глазурата е много лека, направо "лайт" Simple Smile. Сравнявам с такива пуканки купувани от Берьозка в плик (като снакс) - там имат повече глазура и вкуса е леко различен. Повече ми харесват и на мен, цена на пакета 3,49 лв - не помня грамаж, но са по-малко от Лидълските.
За пореден път си купих хляб с нарушена опаковка - видях го след няколко часа, иначе да съм го върнала. Къде ги хвърлят , какво правят не знам.
И ново 20 - няма носни кърпички в пакетче, тези по 10 бр. дето са заедно. И в склада нямаше - помолих да ми извадят.
Виж целия пост
# 701
Мен ме изненадаха неприятно преди малко (е, и всички останали клиенти) - имат някакъв проблем дали с връзката, дали с друго, но нито Лидл+ работеше, нито касовите плащания... Масово негодуваха хората, оставяха се покупки, викаше се на касиерите. Като никой път имах пари в брой, но нещата с купони се наложи да оставя, а част от тях изтичат днес.  Sad
Виж целия пост
# 702
Аз си ползвах купона за подправките и набелязаните хелоуински бАнбони за кутията на щерката. И едно Пино гриджо розе свих, ако се окаже читаво, още... Simple Smile
Виж целия пост
# 703
И вчера нямаше от бонбоните за Рожден ден - само две кутии на рафта все едно ги е ритал някой, разкъсани.
Виж целия пост
# 704
Не видях да има сметана в каничка и в нашия филиал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия