Сполучливи имитации на маркови парфюми - 46

  • 52 489
  • 737
# 645
От утре на divainperfumes.com ще има големи намаления. Излизат ми доста парфюми намалени от 50 на по 13-14 лв за 50мл. Аз имам 4 парфюма от там и като трайност и излъчване се представят много добре
Аз също намирам само 100 мл.
Капсуловани ли са? Пише ли производител ( фирма и държава ) на опаковката?
Виж целия пост
# 646
https://divainparfums.com/search?q=muchalat%20&type=product
Виж целия пост
# 647
При мен не се вижда нищо като резултат 🤷🏻♀
Виж целия пост
# 648
Капсуловани ли са? Пише ли производител ( фирма и държава ) на опаковката?
Капсуловани са,на опаковката не пише производител и държава.
DIVAINteam SL, Ctra. Astorga-Pi 34, 24710 San Justo de la Vega, León, Spain

Дивайн нямат опаковки от 50мл,всички са по 100
https://divainparfums.com/
И аз получих имейл че "От утре започва "черният месец",нови оферти,подаръци и изненади"
Виж целия пост
# 649
Ох, писала съм и съм бляла, 50лв, 50милилитра.....
С това намаление са много на далавера, та ще заредя прилично шкафа с парфюмите.
Виж целия пост
# 650
Ясно, благодаря !
Някой знае ли какво имитира Zara Fashionably London ?
Градовете не имитират нищо. Те са създадени от Jo Malone колаборация със Зара. За някои дават, че приличат на нещо, но не са имитация

Не, не е така, Fashionably London на Zara имитира Делина Ексклузив на PDM, много добро изпълнение. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 651
Дивайн - 30% на 100 мл опаковки. 38 лева излизат като към всяка има 3 мл тестер, който да се пробва и при нужда да се върне парфюма неразпечатан. Добре звучи принципно, но засега пасувам. Имат изобилие от нишови унисекс аромати, каквито принципно харесвам.
Виж целия пост
# 652
Добре звучи, обаче вчера явно е имало някакъв бъг на сайта и ми излизаха двойни намаления. Виждах почти всички цени около 13-16 лв. Напълних кошницата и днес.....
38лв.
Виж целия пост
# 653
Имаме ли вече номерата на новите на гиза?
Виж целия пост
# 654
Здравейте момичета,
моля дайте съвет от къде мога да си взема сполучливи имитации на тези два парфюма

 

Много благодаря предварително
Виж целия пост
# 655
Не, не е така, Fashionably London на Zara имитира Делина Ексклузив на PDM, много добро изпълнение. Flowers Hibiscus
Пробвала ли сте ги? Лично аз не съм пробвала нито единия, нито другия, не харесвам рози особено, ама тези градове са ми интересни и това ще се промени.   Видях във Фрагрантика тези сравнения, както и че още почти толкова не са съгласни, че си приличат. Видях и коментари, че прилича на други. Аз по-скоро вярвам, че прилича, просто защото е роза (😬😃), отколкото, че Jo Malone е направила имитация на Делина за Зара.
Виж целия пост
# 656
Имаме ли вече номерата на новите на гиза?
нееееее Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob
Виж целия пост
# 657
Много рано ни я казаха тази новина…
Виж целия пост
# 658
Има ги Гизи-те в списъка им на сайта, обаче до онзи ден не излизаха в търсачката, та явно още не се продават.
Ето унисекс ароматите
Виж целия пост
# 659
Имам Молекула 01 Пачули, беше ми изпратена мостричка подарък от Милка преди около 2 месеца, много ми хареса като аромат, според мен си е мъжки. За съжаление никак не съм по описанията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия