Снежинки ФЕВРУАРСКИ ще хвърчат и бебчета ще зареват!

  • 11 503
  • 309
# 15
Sier, Честит Рожден Ден!  newsm59  Gift Всичко най-хубаво ти желая!

В петък с бебето качествено се наслушахме на Beatles и Doors на един купон и някои от нас потанцуваха... бебето повече от мен  Mr. Green  nuts  261uu newsm57

Вчера пък правихме размествания вкъщи и ми е много хубаво сега, нищо че имам да подреждам още два дни сигурно   Sunglasses

Wish, много ни е хубава така темичката newsm53 Може ли едно синьо щъркелче, моля  sling
Виж целия пост
# 16
Wish, благодарим ти ,че си се погрижила и нашата темичка да е украсена! Не си давай зор, когато се успокоиш ,тогава продължи с работата! Hug
Sier, Честит Рожден Ден!    bouquet Много здраве и щастие и най-важното за момента- безпроблемно раждане! Simple Smile
Днес и аз съм канена на рожден ден и за това си мисля да си поспя на обяд, че да не врънкам мъжо да си ходим още в 9.30! И се радвам , че вчера си свършик домакинската работа иднес само ще почивам! Съчувствам на тези от вас ,които са в ремонт #Crazy, знам колко ви е изморително! Дано по скоро да преключвате! Peace Браво на тези ,които вече са започнали с покупките! Това за мен е нещото, което ме зарежна с най-много положителна енергия! Flutter
Момичета, чули ли сте да се говори ,че ще удължават дните да за болничен?  Щяло  да се реши в края на декември? Thinking
Виж целия пост
# 17
Честит празник, sier. Много прекрасности ти желая, а най-хубавата ти си знаеш кога  Sunglasses
Виж целия пост
# 18
Честит рожден ден, sier!
Желая ти много здраве, здраво и красиво бебе и много любов!


 smile3525


Виж целия пост
# 19
Добро утро и от мен
Ние снощи бяхме ан гости с преспиване и като ме хвана едно разстройство ужас имах чувство че щях да родя през ноща Sad
сега май съм по добре ама вече от вкъщи не излизам, то са болки контракции кво ли не моля се само да избутам до нова година.
В понеделник съм на преглед в тина киркова и се чудя колко ли народ ще има и дали да ходя, като видях на лекцията кво беше много бремени много чудо Simple Smile 
Виж целия пост
# 20
 nbirthday Sier  nbirthday
Виж целия пост
# 21
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Sier !!!

Колко много стрелци има в нашата темичка, супер  Grinning
Виж целия пост
# 22
Честита нова тема момичета!!!
 nbirthday  Party Time ЧРД sier всичко най-хубаво ти желая!!!
Wish моля и аз за едно синьо щъркелче  Wink
Виж целия пост
# 23
gini 81,честит рожден ден и на теб!  bouquet Да си ни жива и здрава и нали знаеш, всичко с раждането и бебчо да е наред! Peace
Виж целия пост
# 24
4естит празник  gini81  и  sier!   bouquet
Вси4ко най-хубаво ви желая и да полу4ите най-ме4таните подаръци! Hug
Виж целия пост
# 25
Здравейте мацки!
Честит Рожден Ден на празнуващите! Желая много здраве, обич и щастливи детски усмивки!!!
sier, с теб сме с много близки рождени дни, имаме еднакъв термин...какво съвпадение!
Аз днес поизчистих една стая и каталясах, направо голям зор...Като дойде бубанкото как ще се поддържа хигиена, не ми се мисли  newsm78.
Желая ви хубава неделна вечер, използвайте малкото слънчице за разходка. Аз днес ще пропусна  Laughing
Виж целия пост
# 26
 newsm59 Sier  newsm67  Gift

Аз да ви се оплача какво ми се случи в края на седмицата. Днес като излязох от банята и получих такова сърцебиене че неможех дъх да си поема. Имам машинка за кръвно и дори тя не можа да ми отчете пулса имах чуството че е поне 200. Shocked А кръвното ми беше 130/110 направо ужас. Това продължи около 2 мин. Откараха ме по спешност в болницата защото се осъмниха за пре-еклампсия. Слава Богу оказа се че всичко е ок. Урината ми е чиста, бебчо е добре. Тове ми се е случвало и един път преди 2 години. Лекаря каза че не е хронично заболяване просто понякога се нарушава сърдечния ритъм и докато сърцето влезе пак в нормалния си ритъм бие много ускорено. Както и да е важното е че всичко свърши благополучно и нямам пре-еклампсия. Още малко ни остана трябва да се държим. Peace
Виж целия пост
# 27
Bibi2202, добре, че се е разминало!!! Това е опасно усложнение, и аз постоянно се следя, защото съм застрашена  Tired
Виж целия пост
# 28
Момичета, черпя ви виртуално за мое здраве, днес ми е двоен празник - и 1 година от годежа.
Благодаря  ви за хубавите поздрави и милите думи.  Hug  love001
Виж целия пост
# 29
Да се разпиша и аз в новата ни темичка..
Bibi2202 много страшничко звучи това което си изживяла.. Дано всичко да се е разминало! Пази се!  Hug
Нашите курсове свършиха и ще има чак след НГ.  santa2
Иначе свекърва ми много приятно ме изненада тези дни. Бяхме и на гости и излязохме да се поразходя. Аз нали съм фен на книжарниците се зазяпах в една и тя ми купи книжка от там. Ама и се радвам като малко дете. Беше много спонтанен и мил жест.   Kissing Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия