Снежинки ФЕВРУАРСКИ ще хвърчат и бебчета ще зареват!

  • 11 503
  • 309
# 60
Здравейте и от мен!
Добре дошла сред нас на Никита Hug
Росена и ние практикуваме секса, не съвсем активно, но долу горе веднъж в седмицата Embarassed. Но вече сякаш ми тежи и не ми е удобно, но с повечко усилия става работата Mr. GreenИначе и аз като теб от от 5 месец съм с контракции, но пия хапчета  Simple SmileМоята плацента последно беше ниско разположена , но уж доктора сподели ,че можело да се вдигне Shocked, но повече нищо не е казвал при прегледите.
Днес е мрачно и сънливо, но довечера се захващам да правя коледна къщичка от медено тесто , че Валката ,много се запали по тези къщички от нета , дето мамите ги обсъждат в готварския Mr. Green
Виж целия пост
# 61
здравейте момичета аз съм малко разочарована, оказа се че масово бремените даже с един или два месеца зад мен имат по големи кореми, аз съм средата на 8-я и корема ми е малък, за сметка на гъза който стана огромен направо не знам, уж лекаркат аказа че било нормално за момиче така настрани да се разлива ама все пак страх ме е бебчо да не остане малък от липса на място, иначе съм качила 20 кг ама все на дупе Sad(
сега четвъртък се надявам да го премерят щото все се върти и не могат да го хванат. Иначе бебчо е хиперактивен дано има местенце  Praynig
Виж целия пост
# 62
здравейте момичета аз съм малко разочарована, оказа се че масово бремените даже с един или два месеца зад мен имат по големи кореми, аз съм средата на 8-я и корема ми е малък, за сметка на гъза който стана огромен направо не знам, уж лекаркат аказа че било нормално за момиче така настрани да се разлива ама все пак страх ме е бебчо да не остане малък от липса на място, иначе съм качила 20 кг ама все на дупе Sad(
joya за големината на корема въобще не се притеснявай, кг на бебчо не зависят от това. Явно си го носиш по-навътре.Аз съм качила 15-16 кг навсякъде по мен , не само на тумбак. Забелязвам че последните 2 седмици видимо понаедрях.Иначе доскоро като ме гледаш може да се зачудиш дали съм дебела или бременна  JoyСега вече не, ама и не искам да ставам голям плондер  Thinking
Виж целия пост
# 63
Здравейте момичета,

бях няколко дни в болнични заради една настинка и се връщам и какво да видя , темата заключена, нова отворена, какво е станало?  newsm78

Росенка и аз съм с ниска плацента, ама на мен ми забраниха секса. Казаха ли докторите как ще раждаш? Защото мен ме чакат да видят дали няма да се качи нагоре , ако не се качи - секцио...

Днес ми е предпоследния работен ден , чудя се да се радвам ли или ... Като че ли ми е малко мъчно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 64
    Здравейте и от мен!
 За секса-аз май вече ще го спирам защото последния път получих толкова силни контракции,че яко се уплаших.Пия хапчета за контракциите от 6ти месец,но тези си бяха като предродилни-много болезнени и в корема и в кръста.С първото дете спряхме секса 20 дни преди раждането пак заради силни контракции,но тоя път май ще е по-рано CryНо пък бебчо си струва всички лишения,добре че таткото не протестира Laughing
 А за корема-аз също си мисля че трябва да е по-голям,но и мен ме успокояват че го нося по-навътре.Щом лекарката казва че е нормално трябва да си спокойна.
  Приятни емоции през този мрачен ден! Hug
Виж целия пост
# 65
Здравейте февруарски мами!  bouquet
И в нашате  част на БГ днес е много мрачно и дъждовно! Дори немога да изляза да се поразходя , а и моя мъж е в командироровка и ми е много скучно без него!  Sad
За секса , какво да ви кажа, през цялата бременност сме се пазили и сме го правили само когато се чувствам много добре, а тези дни са малко!  Така , че ще се наложи да поизчакаме още 2-3 месеца докато всичко се нормализира!
Момичета какво мислите за плетените дрешки за бебо? Защото като споделих с една бъдеща мама , че свекърва ми е започнала да плете и тя ми каза:" Ти да не мислиш да ги оличаш в плетени дрехи?" И аз чак се зачудих какво страно има в това през зимата да му облечеш нещо такова??? newsm78
Виж целия пост
# 66
Няма нищо лошо в плетените дрешки, ако ти харесват. Тя е имала предвид, че сега на пазара има преголям избор от дрехи. Eдно време е нямало такъв и плетенето е било единствената алтернатива. Моята свекърва плете и сигурно ще имам такива дрешки, но едва ли ще ги ползвам. Не знам как деликатно да й го кажа...
Виж целия пост
# 67
Аз сега се връщам от преглед -  малкият мъж е доста голям. Явно се е метнал на баща си, който се е родил 4800. Лекарката ми каза, че ми дава още максимум 1 месец бременеене.   ooooh!
Виж целия пост
# 68
Лекарката ми каза, че ми дава още максимум 1 месец бременеене.   ooooh!

Малеее то не останало, като се сетя и почвам да се шашкам. smile3506От друга страна пък искам вече да гушкам бебо...   ylinfant

А относно плетените дрешки и аз мисля че няма да имат голямо приложение. По-скоро терлички и елеченца бих ползвала. Майка ми плете с голям мерак и стават много сладки, ама да видим колко ще са практични.
Виж целия пост
# 69
Здравейте,
аз чак сега успявам да се включа.
мойта майка беше наплела доста неща за бебета отпреди, които даже и раздадохме на най-близките. така че ще си използвам, защото са много хубави и сладки и са от много хубава прежда. а то е ясно че ще се купуват и други дрешки, но мисля че за зимата плетените ще свършат идеална работа.
Виж целия пост
# 70
Аз съшо харесвам плетените дрешки и даже си мислех да изплета сама нещо на малкото човече.Само че аз мога да плета само на една кука и така и не измислих нищо подходящо! Май няма да плета. Иначе има и доста грозни изпълнения ... Но понякога ри :кадърна плетачка се получават едни малки шедьоври! Simple Smile
Момичета, много съм тъжна и непрекъснато плача! Sad Имам проблеми в къщи с хората с които живеем и обмисляме изнасянето ни сега! Но все пак все още сутрин се събуждам и вечер лягам с тях. През деня не съм в къщи защото си  ходя при майка ми, но ми е толкова болно... Сърцето ми е свито и сълзите просто сами текат. Sad Горкото ми бебенце дали усеща всичко това? Sad
Виж целия пост
# 71
Аз за съжаление не мога да плета, така и не успях да се науча, нещо съм вързана в ръцете за тези неща, а в нас има толкова много прежда останала отдавна.
Wish, не се притеснявай за бебенцето от малко тревоги нищо няма да му стане. Дано не е нещо сериозно и скоро да се наредят нещата. предполагам че живееш със свекъра и свекървата. изобщо не ги разбирам тези хора, вместо сега да се съобразяват с теб, ти да се чудиш какво да правиш. не са хубави тези неща. все пак си преценете кое ще е най-добре за вас, но не взимайте прибързани решения.
Виж целия пост
# 72
По-зле... Свекър ми и свекърва ми са поне млади хора с които може да се говори. Наложи се да живеем с 80 годишните баба и дядо на мъжа ми! Sad Кошмар е. Дано никога не се сблъскате с подобно нещо! Sad
Виж целия пост
# 73
wish, първо да те поздравя за темата, тооолкова красиво си я украсила. Аз живях три месеца със съквартирантки, млади момичета и въпреки това плачех и беше ужасно, така че ако имате възможности бягайте сами. Живеем под наем и имаме само заплатата на мъжа ми като сигурен доход, а тя е от най-ниските, и въпреки това се справяме и сме много щастливи защото сами си градим живота и си взимаме решенията. При майка му има тристаен апартамент, но дори и не помисляме за този вариант. Това бих те посъветвала, ако може излезте под наем, направете си свой кът, много по-хубаво е, особено когато очаквате бебче.
За плетените дрешки, зависи какви са, ако са грозни не бих ги сложила, но ако са от свекърва ти и са грозни, най-доброто решение според мен е да ги приемеш с благодарност (външно де) и после да ги обличаш само когато ходите при нея, да я радваш, няма да му стане нищо на бебето ако веднъж е грозно облечено. Но това само в случай, че свеки се труди да е добра, ако си заслужава  Naughty
Секс си правим и го насилвам горкото винаги като мога. Физиотерапевтката от гимнастиката каза, че е много хубаво и полезно да се прави секс, за тези, които могат, разбира се. Пък иначе сестра ми каза, че някъде чела, че в някакъв период татковците започват да сакрализарат жените и ги приемат като майки на децата им, а не като сексуални обекти. Аз се бях уплашила, че и при нас се е стигнало до там, понеже една седмица не ми обръщаше внимание, но после се оказа, че просто бил уморен.
Аз пък последните няколко дни съм като вампир, ококорвам се в 5 и до 9 сутрин никакъв сън, добре че после малко си поспивам.
Приятен ден на всички и колкото е възможно по-малко нерви.
Виж целия пост
# 74
Здравейте и от мен.Успях най-после да се докопам до компютъра да драсна  2 реда.От мъжа ми не мога да се уредя.Той чете форума и после ми преразказва.когато му е кеф.
Аз се казвам Ивелина и съм от Русе.Терминът ми е на 27-ми февруари и ще си имам момиче.От 6 години си имаме куче-немска овчарка-най-хубавото и най-глезеното същество на света.Обичам го безумно много,така че може да се каже,че чакам 2-рото си дете.Притеснявам се само,че не е хубаво да събирам бебето с кучето първия месец,а кучето ми не е било делено никога а и е страшно чувствителен.Знам кое е по-важно,но не искам да се чувства пренебрегнат.Мъжът ми обещава да ми помага,но нали е мъж...Хубаво е,че поне ме разбира.
Никога не съм се захласвала определено по бебета,така че това е абсолютно ново изживяване за мен.Но усещам,че колкото по-бременея,толкова по си заобичвам бебето и ме е страх за него.
Е,това е най-странното от мен,но надявам се да ме разберат поне някои от вас.Ще ви пиша повече,но като посвикна малко с клавиатурата.Засега чао и късмет на всички,които имат нужда от него.Да не забравите да ме добавите в списъка на бъдещите мами  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия