💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 844
  • 2 943
# 1 470
Жените са жестоки в днешната битка! Браво! Girl Power!
Виж целия пост
# 1 471
Ми не е честно Джафа да се пече на слънце с ръце на кръста, докато другите буквално се убиват на тази тежка игра.
Виж целия пост
# 1 472
Много добър каст тази година, отлични състезатели с минимални изключения. Като се сетя миналата година с тези 5-минутки ...
Виж целия пост
# 1 473
Ето и другата, която днес дадох за пример  - Мани.
Това са силни жени, във всичко. Където и да ги сложиш, справят се.
Дори Мира ще мине.
А дружинната си стои просто, и чака, защото се е самопровъзгласила като “царицата на пъзелите“.
Играч се доказва на терена, в битка. Дотук Евгения е единствената участничка, която не е показала нищо друго освен това да плува и да реди детски пъзелчета.
Никой не я е сложил, нима някой може да накара Евгения да направи насила нещо? Просто така ѝ е удобно.
Да, Елица е олимпийка. Мирослава обаче е домакиня. Но ето че и тя ще мине.
Виж целия пост
# 1 474
Леле, страхотни са Жените. Браво!!!! Май май добро решение Генчо да не минава
Виж целия пост
# 1 475
Има голяма разлика в начина, по който Виктория насърчава Илиян и Касим и останалата част от своите съотборници. Само Гого искрено подкрепяше Илиян при минаването му.
Виж целия пост
# 1 476
Супер Мани и другите момичета! Наслада!
Виж целия пост
# 1 477
Чувствам се като на стадиона. Чувам ви как викате Simple Smile Страхотна публика сме!
Трябва да се съберем някой ден, да направим и ние един лайф.
Е, голям кеф е да се гледа този сезон!
Затова ме хвана яд, че Цецо се намеси в суперлигата - да го гледам как се мъчи и как пада. Катерил бил въже. Къде го е катерил - на сън? Само като му видях захвата с храката. Тази игра е за дребните, леките, пъргавите - Елица, Михаела, Мани, Фейгин. Къде ще се пробва Цветан и той с децата на въже ще скача.
Виж целия пост
# 1 478
Залагам 50 ст., че Касим ще се озори с на половин наредения пъзел.
Дано Жени стигне до пъзела, че иначе язък за заканите.
Виж целия пост
# 1 479
Женята пак мачка. За пореден път громи от пейката. Най-силната жена този сезон.

Очаквам някоя молтачка да ми скочи сега Grinning
Виж целия пост
# 1 480
Наистина страхотен женски каст, наслада за очите.
То и не останаха мъже, но от наличните - евала на Гого, Фифо, Лефтеров и Алекса. Най-силните мъже на терена.
Гошо също се справи добре, но някак те се откроиха.
Виж целия пост
# 1 481
Пълнят ми душата сините.
Мирела: Тези кога обърнаха играта?
Чудесно представяне на Елица, Мани, Фейгин, Гого, Гената, Филип.
Виж целия пост
# 1 482
Елица май беше по-бърза на торнадото от Гого и Фифо. Мани също беше страхотна.
Виж целия пост
# 1 483
Джафката ще я хване клеката Smiley
Виж целия пост
# 1 484
Е, липсва ми и едно минаване на Валери... Simple Smile И на мене, като на Мирела ми липсва. Не е точно същата причина, но и той внасяше наслада с движенията си. И плочките по корема. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия