💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 842
  • 2 943
# 1 515
Касим само да има късмет да оплеска пъзела😤

Споко, Викито е там Grinning

И има поглед отвисоко Wink Трябваше и Цецо да е там:-)

Касим пак е като муха без глава. Реди по мравешки - бута без идея и ако стане.
Виж целия пост
# 1 516
Давай, Викииии, то ясно, че Касим няма да успее.
Виж целия пост
# 1 517
касим горкия сложил каската виктория да не му се ядоса да го цапне
Виж целия пост
# 1 518
Касим отново има важната роля да подава парчетата??!!!
Виж целия пост
# 1 519
Доста голямо предимство
Виж целия пост
# 1 520
царя на пъзелите успя Smiley
Виж целия пост
# 1 521
Ако това предимство беше дадено на Жълтите, не ми се мисли какво щеше да е тук. За Сините обаче може.

Вики реди, Касим пречи.

Точно така, за сините може! Аз лично нямам нищо против Laughing
Виж целия пост
# 1 522
Аман вече от тази простОкесЯ Джаба! Тя освен да кеси на буквата "Ф" и да сее злоба друго умее ли?
Виж целия пост
# 1 523
Вики реди по-добре от Касим. По-чевръста е. Тоя се е ошашкал пак.
Ако го нямаха предимството,..
Виж целия пост
# 1 524
Касимеее махни се от там. Седи и дреме. Чака. Подава. Нямам думи
Виж целия пост
# 1 525
Въпреки ,че съм един от най- върлите фенове на Гого...След тази игра съм за 4ри жени на финал: Елица, Мани, Мишето и Зорница ( заради вчерашната игра ) 😁🙃🙃
Виж целия пост
# 1 526
Tук Виктория нареди пъзела. Това е. Касим само подаваше или слагаше където му каже. Ами и за пъзел не става…
Виж целия пост
# 1 527
Е как можаха да сложат Звезди на пъзела, а не Мира. Тя и Елица щяха да са по-добрия вариант
Виж целия пост
# 1 528
Звезди на пъзел? Неочаквано лоша комбинация.
Звезди само пречи.
Дано тук поне Джаферович измъкне племето, освен ако умишлено не бави, за да изпрати Филип пак на терена.
Виж целия пост
# 1 529
Опрощавам на Мирела рева заради този хъс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия