💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 844
  • 2 943
# 1 950
Не е виновен, разбира се, но трябва да е обективен, а не тънкообиден. Никой не го дискриминира, даже много дълго си мълчаха… два пъти падна от високо, на борбите също не показа сила, еми? И аз съм 156 и съм наясно, че не ми се получава в много неща, но не извъртам думите на хората🤨 просто Цецо е човек, който явно не е получавал достатъчно градивна критика и има излишно самочувствие без покритие..

Как ще спасят Цецо не виждам. Той пък щял да ги съсипе Joy
Но наистина не е виновен, че е роден висок и покрай това е тромав.
Алекса толкова тъпо говори с Мани и Фейгин. И уж не беше капитанството за 2та гласа...
Виж целия пост
# 1 951
Тоя па голям манипулатор Алекса, бе ще си гласуват за Цецо като искат.
И той се наема ще кажеш, че незаслужено е номиниран 🤦🏻♀
Виж целия пост
# 1 952
Мани защо си премълча, че заради нея паднаха на змейката и остави Гого да поеме вината?
Не падна ли Илиян на змейката, а не Мани?
Мони реши тя да командва и ги обърка.
Виж целия пост
# 1 953
Алекса защо не се предложи? Нали беше казал във връзка с Елица, че той би застанал преди другите на елиминации, къде се скри сега?
Е, ти не разбра ли досега, че той много обича да се изхвърля, да говори с високопарни фрази, но всичко е само вятър и мъгла. В действителност прави точно обратното на заявеното. Много противен в този епизод, много! Изнерви всички на макс по време на играта, сега пък се опитва да метне Мани, само и само да му остане сигурният глас Цецо, нищо, че е абсолютно безполезен като играч и в огромна тежест за племето.
Виж целия пост
# 1 954
Аз разбрах,че Алекса иска да убеди Фейгин и Мани да гласуват за Касим ,а той и Вики ще ги изпързалят и ще гласуват не за Цецо ,а за Илиян .И така ще запазят Цецо.Дано Мани не се хване на машинациите на Алекса.
Виж целия пост
# 1 955
По принцип много защитавам продукцията, но тук беше абсурдно грозно да пуснат 7 човека срещу петима, както и това с Касим да тегли с жените, ненужно отношение.

Исках да видя Виктория и Алекса да си викат на пъзела и да се сринат тотално.
Виж целия пост
# 1 956
Не е виновен, разбира се, но трябва да е обективен, а не тънкообиден. Никой не го дискриминира, даже много дълго си мълчаха… два пъти падна от високо, на борбите също не показа сила, еми? И аз съм 156 и съм наясно, че не ми се получава в много неща, но не извъртам думите на хората🤨 просто Цецо е човек, който явно не е получавал достатъчно градивна критика и има излишно самочувствие без покритие..

Как ще спасят Цецо не виждам. Той пък щял да ги съсипе Joy
Но наистина не е виновен, че е роден висок и покрай това е тромав.
Алекса толкова тъпо говори с Мани и Фейгин. И уж не беше капитанството за 2та гласа...
И аз съм със същия ръст и винаги съм се дразнила на коментари кой нисък, кой висок, кой грозен - това не зависи от човека. Иначе е факт, че Цецо е слаб играч. Явно Мани решила да не го обиди ще каже, че ръста му пречи, а той точно на това ще се засегне, понеже цял живот е слушал коментари какъв е "гигант".
Виж целия пост
# 1 957
Помня в началото как коминтираха от отбора, че Вики се е лепнала за Цецо, за да я пази, а реално тя го пази. Не че силен играч тя, но няма толкова големи дифицити и на жена срещу жена битка и тя е "груба сила".

Алекса е голям дразнител. Мислех си как Елица има късмет да я търпи, пък то...
Виж целия пост
# 1 958
Алекса защо не се предложи? Нали беше казал във връзка с Елица, че той би застанал преди другите на елиминации, къде се скри сега?

А, не внимаваш! Joy
Ще застане пред девойките! Нито Касим, нито Цецо носят поли, въпреки меките натури.
Виж целия пост
# 1 959
Ех,ако гласуването беше анонимно, щеше да е много по-интересно
Виж целия пост
# 1 960
Аз имам две новини.
Първата е, че Филип не е номиниран и ще си почине, както и той сам отбеляза.
Втората е, че три дни няма да виждаме Евгения в състезанието.
А, имам и трета. Не можахме да видим дали Виктория е гледала по ТВ реденето на този пъзел в предишни формати, и дали щеше да се справи по-бързо от Джаферович. Вероятно не, защото все още няма деца, и не е имало къде да тренира. По-скоро, с кого.
Виж целия пост
# 1 961
И кое му е заслуженото на победата на Жълтите? Thinking
Бяха по-бързи във всеки един компонент на играта.
Защото бяха с двама души по-малко.
Факт, отчетен от мен. Това обаче не прави представянето на Жълтите в играта по-слабо.
Сините имаха шанс само ако Цветан и Касим не бяха на терен.
Заслужена победа на Жълтите тази вечер. Но постигната, защото Продукцията беше решила така. С това не умаловажавам представянето им на арената.
Виж целия пост
# 1 962
Алекса се опитва да ги манипулира. Утре ще видим какво ще стане....

Доста нескопосано обаче. Когато трябва да лъже и маже не му се отдава.
Виж целия пост
# 1 963
Връзката Алекса - Виктория, и това защо двамата ги няма никъде по общите снимки. Нея по-точно.
За Виктория във визитката казаха, че тренира в отбор в чужбина и според мен това е причината. Хората с ангажименти ги няма по тези сбирки. Както и тези, които не живеят в София.
Виж целия пост
# 1 964
На отборните игри прояви на капитан имаха Вики и Гого, много успешни при това, а Алекса или не се чуваше, или като се - не бе градивно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия