💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 836
  • 2 943
# 2 205
Ооо нееее, изобщо не е мъжка реакция това. Добряк е Цецо, но не е мъжко това Confounded
Виж целия пост
# 2 206
Браво на Фейгин, че не поддаде на натиска на Алекса.
Но много неща са ни спестени от племето. Много.
Монтажа яко е играел.
Виж целия пост
# 2 207
Гого е брилянтен състезател дори в номинациите си- кратко, ясно и точно, без да уязви човека, когото номинира. Не включва лични впечатления, както дори ние го правим, не сравнява и не унижава. Страхотен.
Виж целия пост
# 2 208
Алекса можеше да гръмне Илиян, нооо Цецо го замаи с неговите 2.15.
Виж целия пост
# 2 209
Дискриминация.. Grinning ама пък вие ДРЕБНИТЕ ХОРА.. Хахаха
Виж целия пост
# 2 210
Егати Ралица се излага....Те са го взели в предаването Цеци ,а сега го плюят.Жал ми е за него....😔
 Отвратителна Продукция...Срам за тях ( прах да бършел по мебели )😡...И Илиенча то бива ,бива злоба ,ама чак пък толкова....😡😡😡
Виж целия пост
# 2 211
Не разбирам какви са тези сръдни като чуят че са номинирани. Ами това е част от играта. И да, Цецо ги дърпа назад. Не знам той какво си мисли-че е незаменим най вероятно. Касим се държа в пъти по добре.
Виж целия пост
# 2 212
Това ли им беше съвета? Много смешен съвет, та тия са изрязали 2/3 от него!

Както и предположих, Мани и Фейгин вече са в списъка на Алекса. Сбърка Мани от стратегическа гледна точка, това ще ѝ коства много занапред.
Виж целия пост
# 2 213
Не знам Цецо дали е добряк, но има налудничав поглед. От Сините вече харесвам само Гого.
Виж целия пост
# 2 214
Ха, Касим прие спокойно номинацията, за разлика от Цецо.
Виж целия пост
# 2 215
Леле, колко неприятен Алекса.
Не му се получиха манипулациите и сега Фейгин и Мани му виновни. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 216
Ау Алекса вече няма да пази момичетата. Шок, той не е ангелче. Open Mouth
Виж целия пост
# 2 217
Хаха, Алекса отсвири Мани и Фейгин.
Все едно не бяха на дъното на ''коалицията''
Кого залъгва само... Евтини балкански номерца.
Виж целия пост
# 2 218
Цецо дървения философ ,все му завиждали на него,завалийката.
Виж целия пост
# 2 219
Цецо е добър човек ,ама хич няма правилна самооценка за себе си .Мани няма какво да се извинява ,защото всичко което си каза е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия