💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 836
  • 2 943
# 2 265
Е то пенявенето е и част от сценария. Ако ходят пораженчески, няма да оправдаят името на шоОто.
Виж целия пост
# 2 266

Ох бе Joy

Звезда очаквано. Няма смисъл и да говорим за пропорционални тежести...
Виж целия пост
# 2 267
Изобщо Алекса се дискредитира много тези епизоди.


Мисля си как беше обвинен,че заплашвал Мани и Фейгин, как момичетата се уплашили толкова много, че чак гласуваха Алекса да е капитан.
А то май не било така...
Евала на Мани, по подла е и от Илиян. И много по хитра от Евгения.
Виж целия пост
# 2 268
Валери в Надкаста разказваше днес за игрите със сините. Особено за дънера и за понтона. И битките с Гого и с Илиян са били адски дълги и уморителни. Специално за тази с Илиян Валери каза, че толкова се е уморил, бил абсолютно изненадан от това колко силен е бил Илиян. С това наум, абсолютно логично е било да не си потроши ребрата в битка, която няма как са спечели. Силите му ги нямаше. Във всяка друга се е раздавал докрай, плува по-добре от Цецо и Алекса, пъргав е и е жилав. Това, че има физиономия, която предизвика желание за шамар не значи, че е направил нещо лошо.  Просто е изкупителна жертва на "силните".
Виж целия пост
# 2 269
Цецо не е добър човек. Таи много злоба, злъч и комплекси в себе си. Да ме извинява титана. Щял да ги побърка или там каквото каза. Айде бе. Да си заминават тримата с Касим и Звезда.
Виж целия пост
# 2 270
Аз съм за Касим.
Виж целия пост
# 2 271
Стискам палци на Генчо.
Илиян не ме дразни. На доста моменти акъла му сече добре. И да. Прав е и добре го каза на Виктория.
И на мен не ми пречи Илиян. Като за 20 годишен е мнооооого напред в материала.
А на мен ми пречи, като за 20 годишен е много подъл, каква зодия е тоя ?
Виж целия пост
# 2 272
Браво, Касиме!
дръж
Виж целия пост
# 2 273
Много ме радва Касим, не е силен, но желанието, волята му са за респект.
Виж целия пост
# 2 274
Да, голяма воля има Касимчо
Удържа 25 минути
Виж целия пост
# 2 275
Защо са го вкарали продуцентите, само те си знаят.
Защото ги е заплашил да ги съди за дискриминация 😂

А ти защо си с Алекса😵💫🙃
Виж целия пост
# 2 276

Звезди очаквано.
Виж целия пост
# 2 277
Касим е като малко детенце между Генчо и Цецо.
Виж целия пост
# 2 278
Барабар Касим с мъжете - Димо, млъквай, излагаш се.
Виж целия пост
# 2 279
Не спряха да унижават Касим с коментари
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия