💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 836
  • 2 943
# 2 370
Защо са сложили само една люлка ,така се бавят докато се изчакват .
Виж целия пост
# 2 371
Генчо определено си направи сметката, че може да победи двамата в тази игра.
Звезди не е чак толкова добра, така че той не е отнел шанса на племето да остане цяло. Но си взе шанса да спечели мангизи.
Ами успех!
Виж целия пост
# 2 372

Представям си Цецо колко гъвкаво и ловко щеше да играе тази игра, която сега предстои. Joy Laughing
До сега му съчувствах, но тотално ми падна в очите.

Много неприятни ми стават, когато ги номинират и се озлобят и им лъснат акълите и културата.
И Виктория реагира тъпо на нейната номинация, и Фейгин...
Двама трябва да са номинирани. Както А номинира Б, без да му е казал предварително, така и Б, номинира А.
Кого да номинира Мани?  - Гого, Фейгин, Илиян, с когото са близки и знае, че няма да я номинира??
Естествено, че остава Цветан. Той пък щото изобщо не заслужава...
Виж целия пост
# 2 373
Генчо дано има вече деца.
Виж целия пост
# 2 374
Като си нямам любимец си заплюх Димо.
Кърти тази вечер, подскача, пляска с ръце....
Виж целия пост
# 2 375
Генчо дано има вече деца.
Sweat Smile няма  още ,ама наистина ще си протрие  и повреди интимностите с това преминаване  Sweat Smile по люлката .
Виж целия пост
# 2 376
Дали пък Касим няма да се спаси 😂
Чудя се кой е по-дразнещ Цецо или Алекса, ако единя има донякъде самочуствие с покритие, то другия е ходеща котва. А Алекса сръвнен в Филип и Гого не е чак толкова комплексен, просто е по комолексен и доста други.
Мани много ми хареса, че не му се подадеде на машинациите.
Виж целия пост
# 2 377
Звезделина определено имаше шанс да спечели тази игра срещу Касим и Цецо! Явно обаче Генчо ще спечели днес.
Виж целия пост
# 2 378
Касим се бори изключително мъжки.
Виж целия пост
# 2 379
Най-накрая Касимчо да ми хареса как действа. Браво на момчето!
Виж целия пост
# 2 380
Е надявам се Генчо да спечели, би било нелепо иначе, но пък битата е оспорвана
Виж целия пост
# 2 381
Димо за Касим : “Ах този Касим! Чудя се какво ли ни е подготвил тази вечер....“
Браво на Касим, бори се мъжки това момче, браво на него!
Виж целия пост
# 2 382
Не ми е фаворит, но браво на Касим. Показва хъс и воля. Дано отпадне мрънкалото Звезда. Трудна е за гледане и слушане.
Виж целия пост
# 2 383
За да спестят от две греди сега ще се изчакват и бавят, което е нелепо! Може ли да знаеш, че ще си по-бърз и да чакаш на опашка, защото някой умник е сложил само една греда?
Виж целия пост
# 2 384
Касим наистина има силна воля. Ако се беше взел в ръце да потренира преди да влезе в състезанието щеше да е добър играч. Винаги дава всичко от себе си и категорично не заслужава подигравателните коментари от продукцията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия