💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 844
  • 2 943
# 540
Май вече няма да се натискат да са капитани.

На мен ми се стори, че Зори кимна при думите на водещия ("това си ти")

Кимна, но те винаги подвеждат в тези кадри.
Ще съм доволна да отпадне жълт, това ще ги отслаби още.

Който е видял снимката от едно от бъдещите племена, може да се сети кой си тръгва утре. Sad

Така е .Тези който сме видяли гафа на Нова и Тъпарев знаем края на битката утре  No Mouth

Дайте я тази снимка, моля. Може и на ЛС, ако другите не искат да знаят. Аз съм любопитка. Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Май вече няма да се натискат да са капитани.

На мен ми се стори, че Зори кимна при думите на водещия ("това си ти")

Кимна, но те винаги подвеждат в тези кадри.
Ще съм доволна да отпадне жълт, това ще ги отслаби още.

Който е видял снимката от едно от бъдещите племена, може да се сети кой си тръгва утре. Sad

Така е .Тези който сме видяли гафа на Нова и Тъпарев знаем края на битката утре  No Mouth

Дайте я тази снимка, моля. Може и на ЛС, ако другите не искат да знаят. Аз съм любопитка. Simple Smile

Има я в спойлерите .
Виж целия пост
# 542
Зорито утре май ще е чао. Което е гадно за племето, защото макар и глупава, е най-комплексната жена там. Иначе съм много доволна, че желанието ми се сбъдна - жълтите на реката. Радвам се за червените, че са на стопанството. Мира нареди пъзела пет пъти по-бързо от царя на пъзелите Касим. То всъщност май всеки реди пъзели по-бързо от Касим. Следващият път да му дадат някой с две части, да не рискуваме излишно.
Виж целия пост
# 543
В другата тема тъкмо я пуснаха.
Виж целия пост
# 544
Цецо много се надяваше да спи в една стая с Вики, ама не...
Горкият, мисля че едва издържа вече 😂😂😂

Утре се надявам Зорка да е аут.
Виж целия пост
# 545
Не бяха съобразили височината на ключа.
Просто Цецо е много висок и за това минаха лесно там сините
Другите два отбора нямаха никакъв шанс и се наложи Димо да импровизира.
Напротив само сините успяха да направят кула на три етажа. Другите не успяха. Височината беше 5 метра, което средно е по 1.70

Цветан е 2.15 Вики е 1.90 (1.88 по-точно, закръглям)
Останалите са лекички, няма какво да добавя повече.
Виж целия пост
# 546
Много успешна седмица за Мира! Стабилна жена.
Виж целия пост
# 547
Къде са тези спойлери?
Виж целия пост
# 548
Мисля, че Алекса утре ще съжали, че така се бори Илиян да не е капитан Joy Лицето му е един път като разбира, че е елиминация. А и Джаферович и Мирела биха предпочели да са пратили Ралица. Само Генчо ще е доволен!
Виж целия пост
# 549
Не бяха съобразили височината на ключа.
Просто Цецо е много висок и за това минаха лесно там сините
Другите два отбора нямаха никакъв шанс и се наложи Димо да импровизира.
Напротив само сините успяха да направят кула на три етажа. Другите не успяха. Височината беше 5 метра, което средно е по 1.70

Цветан е 2.15 Вики е 1.90 (1.88 по-точно, закръглям)
Останалите са лекички, няма какво да добавя повече.
лекички ама нисички Smiley
Виж целия пост
# 550
Не знам кой ще отпадне, надявам се да е Зори, но знам кой ще спечели капитанската. Няма да пропуснат този шанс да ни покажат силата Алексова. Не е спойлер, мои разсъждения са, но ще му направят топ капитанска седмица.
Виж целия пост
# 551
Промо обикновено е подвеждащо. Така, че Зори остава според мен. Или Елица ще рИве, което ми съмнява или Мирела.
Виж целия пост
# 552
Присъединявам се към всеобщото задоволство от развоя днес.

В допълнение, рЕзко ми се 'дигна самочувствието, защото съм я правила тая човешка пирамида. Много трудно ми се видя тогава. Бях върхът заради килограмите си. Но впепатляващото е, че беше пирамида от шест броя държавни служители без никаква физическа подготовка. Толкова бяхме зле, че направихме пирамидата както се редят чашки, в една редичка, а не на триъгълник в основата. Организаторите на тиймбилдинга после споделиха, че не са вярвали, че ще се получи изобщо по тоя цирков непрактичен начин, ама стана. 😃
За разлика от ИВ обаче, за мен, като за връх на пирамидата, имаше осигурително въже.

Утре, който и да отпадне, няма да ми е мъчно.
Виж целия пост
# 553
Не бяха съобразили височината на ключа.
Просто Цецо е много висок и за това минаха лесно там сините
Другите два отбора нямаха никакъв шанс и се наложи Димо да импровизира.
Напротив само сините успяха да направят кула на три етажа. Другите не успяха. Височината беше 5 метра, което средно е по 1.70
Именно!
И то благодарение на Гого. Уникален, както винаги.
Жълтите опитаха да ги копират, но не успяха.
Виж целия пост
# 554
А има ли шанс никой да не отпадне? Примерно Алекса губи, но си купува място обратно в играта. Нали имаше грошове или бъркам?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия