💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 844
  • 2 943
# 1 365
Защо двамата демагози се държат сякаш Валери не беше част от коалицията на Жени? И са учудени от реакцията на жените в племето? За тях не биха плакали, за Чакалов също не плакаха, настоящата реакция е естествена.
Виж целия пост
# 1 366
Много уместно се чуди Лефтеров, а още по-уместно каза Фифо как въпреки сълзите пак мъже ще номинират
Виж целия пост
# 1 367
Оле, Гоги защо спи на диванчето? Имаше място до Цецо сякаш.
Виж целия пост
# 1 368
Добре им го каза Лефтеров, че нали това искаха - женска коалиция и да чистят мъжете. Само по-висичко да го беше казал, че и Дзвера да чуе.
Виж целия пост
# 1 369
Джаба плаче и нарежда”…какъв е тоя карък, бе?” Мисля си, че плаче искрено, но за себе си, за лошия си късмет хем да е на реката, хем да губи агитка, хем Филип да е с 200 гроша непоклатим…
Виж целия пост
# 1 370
Цецо до Мани Joy
Виж целия пост
# 1 371
Този Алехандро до кога ще ръси мъдрост, как може толкова ефирно време да му дават само за неговите монолози??!!
Виж целия пост
# 1 372
Алекса е супер дразнещ,а Мирелка много влюбена загубена  милата.
Виж целия пост
# 1 373
Тив верно са преяли. И Фейгин я боли корем. И има резон в думите на Алекса, за отливането с храна.
Гого що спи на дивана
И Нова реч от Алекса
Виж целия пост
# 1 374
Алекса е отвратителен!!!!!!
Виж целия пост
# 1 375
Оф, Алекса що не вземе да помълчи? За саботаж на териториална битка ли ни подготвя? Тъкмо пандичката да не гладува.
Виж целия пост
# 1 376
На тези "душици"на екрана Продукцията дали им плаща вредни ??? Жорката травмиран от погледа на Звезди.😁 Звезди останала без сърце от яденето на Жорето.😁 Ревлица и Мирела се скъсаха от рев,поддуха им се слъзните канали .😁 Джаф психически разстроена само от присъствието на Фифо. А Лефтерчето горкия на пачи яйца го насадиха с тия любовни триъгълници.
При сините Касим и Илиян и те куршум трябва да си леят заради Алекса.😁 А Вики и Велислава проглушиха ушите на повечето.😁 А бе общо взето след излизането групово и под ръчичка към някой болнеолечебен санаториум.😁😁😁
Виж целия пост
# 1 377
Алекса отново ли ще обсъжда стайлинга на играчите Joy
Виж целия пост
# 1 378
Цецо- А може ли да си взема яденето?
Алекса- Не
Joy
Виж целия пост
# 1 379
Алекса пак ги строява в  редици -стига с това ядене Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия