💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 118 844
  • 2 943
# 1 875
Жалко, че Ралица е още в играта, а Мамин и Чакалов не са.
Виж целия пост
# 1 876
Рязко ми се спусна от звездите,че,май,Лефтеров ще е победителят този сезон.
Виж целия пост
# 1 877
Гого води племе, което не различава посоките. 🥲
Виж целия пост
# 1 878
Как тичат жълтите.. Добре им се получи.
Виж целия пост
# 1 879
Гого води племе, което не различава посоките. 🥲

Да, даже този толкова дзен човек се изнерви вече.
Виж целия пост
# 1 880
Брей, Алекса така изнерви всички ... Цецо удари стената с въжето и му каза да млъква, баси .... Какъв дразнител трябва да си за да изнервиш Цветан?!
Виж целия пост
# 1 881
Много са зле котвите на Гого! Жал ми е за него! Те не могат да тръгнат в синхрон, посоките им се губят, а имаха потенциал да поведат. Жалко, че Гого не може да се покаже в тази игра. Трябва да зачистят плявата в това племе.
Виж целия пост
# 1 882
По- добре да бяха помолили Цецо и Касим да си тръгнат.
Виж целия пост
# 1 883
Алекса изнерви и мен, определено.
На фона на спокойния и уравновесен Гого, псуващия и раздаващ команди сърбин просто ме отвращава.
Виж целия пост
# 1 884
Много изнервени и двата отбора, за първи път виждам сините да си държат толкова тон един на друг.
Виж целия пост
# 1 885
Илиян ме разсмя: "Алекса псува на сръбски, ние дори не го разбираме, поне да имаше смисъл от това викане." 😄
Виж целия пост
# 1 886
Супергероите са с двама повече, което доста забавя преминаването им.
Виж целия пост
# 1 887
По- добре да бяха помолили Цецо и Касим да си тръгнат.
Не съм съгласна.
Избрани са да участват, имат пълното право да се борят.
Честно, не разбирам злобата към тях тук. Да, не са на нивото на другите, но се борят. Племето като печели, какво да правят? Да се сърдят на продукцията.
Спокойно, сега като паднат в нагласената игра, ще могат да ги махнат.
Виж целия пост
# 1 888
Реално Касим и Алекса забавиха отбора. Нито жирафа, нито малката Мани бавеха.
Филип доста успокояваше мрънкащите момичета при Жълтите.
Виж целия пост
# 1 889
Алекса пак се оправдава- като не е храната в резиденцията, са “ четири крака повече!”
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия