Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 39

  • 26 093
  • 741
# 540
Малко необичайно ми е като име, но може би е популярно за Румъния.

Виж целия пост
# 541
За поредна година никакво въображение. Как не им писна от Александър и Виктория, не знам. Grinning
Не че Минет е по - добре де 😁
Виж целия пост
# 542
Малко необичайно ми е като име, но може би е популярно за Румъния.



Можеше да е Мартин Сотир или Мартин Владимир, щом искат двойно. Но нищо, второто може да го пишат Април. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 543
Сотир мисля е презимето му. Сотир Мелев е бащата на бебето, ако не се бъркам.
Виж целия пост
# 544
А, за това не бях се сетила. Премахват ин и премахват ов. Можеше да махнат и ев от последното име за да стане пълен гювеч. Sweat Smile

Бора - бебе, момиче
Христин - момиче
Нилда
Берна
Ейса
Виж целия пост
# 545
Цветодор
Само не знам на Цветница ли празнува или на Тодоровден.
Виж целия пост
# 546
Димодар, бебе.😐
Виж целия пост
# 547
Крумен - бебе момче
Виж целия пост
# 548
Ронина Rolling Eyes
Виж целия пост
# 549
Дядовците явно са -Крум и Румен.
Горкото дете.
Виж целия пост
# 550
Март Сотир Мелев всъщност е момиче,а не момче.
Това прочетох днес във фб.

Цветодор и Крумен са сред фаворитите ми.Уникални са просто.
Виж целия пост
# 551
Как момиче?!
Момче е Март 👶🏼

....обърках се вече...на доста места прочетох сега,че е момиче 🤔
Странен избор на име,ако е така 🥺
Виж целия пост
# 552
Като порасне, само ще се определи детето.
Виж целия пост
# 553
И то горкото няма да се знае какво е. С това никакво име.
А уж името не било важно. Да, бе. Разправяй го на някой, които се казва Март Сотир...Astonished
Виж целия пост
# 554
Еос-Валентина.🤦
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия