Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 39

  • 26 090
  • 741
# 585
Вчера в някакво ново състезание за ученици, едната участничка се казваше Раяна. Не бях чувала тази вариация.

Познавам две, и двете от Перник. Много харесвам името и се пробвах да го прокарам като предложение, обаче мъжът ми не беше очарован. 😁
Виж целия пост
# 586
Таная, бебе

Раяна не съм срещала, но познавам две малки госпожици Ваяна.
Виж целия пост
# 587
Аз мисля, че Раяна е женски вариант на Райън., а не видоизменено името Рая.
Аз не бих го избрала , но всеки с вкуса си. Innocent
Виж целия пост
# 588
Ганимир и Галиан - близнаци бебета
Виж целия пост
# 589
Няма да се учудя ако чуя и Рамаяна Rolling Eyes
Ганимир и Галиан - и двамата Ганчовци на галено.
Виж целия пост
# 590
Весемира, бебе
Виж целия пост
# 591
Името е руско, вероятно в семейството имат руски корени.
Виж целия пост
# 592
Идвам с тотален бисер - Алейа. Сериозно ли бе, хора?!😫 Сестрата може да е Улицея.🤷
Енислава
Иваная🤦
Леана
Виж целия пост
# 593
Ти пък не давай идеи, че току виж някоя от по-ексцентричните майки харесала Улицея. JoyJoyJoy


Артемис и Реа - близначки
Мейсън
Виж целия пост
# 594

Артемис и Реа - близначки
Мейсън
Имена за кучета 🤣🤣
Виж целия пост
# 595
Усещам как след време имената като на моя син /Боян/ и други подобни, ще станат странни, необичайни и интересни....
Виж целия пост
# 596
Усещам как след време имената като на моя син /Боян/ и други подобни, ще станат странни, необичайни и интересни....
В моето детство и младежки години името беше позабравено. Имаше много литературни герои, исторически личности и имена на писатели, художници и тн. Но аз не познавах жив Боян.
Какво беше учудване то ми, когато в първи клас, когато постъпи синът ми, се оказаха двама Бояновци и още един в съседен клас. Едва тогава се замислих, защо не избрах Богдан или Божан. Но Боян ми е най-мелодично.

По темата-днес ми се наби в очите един некролог-Сидерина- жена на 80+починала. Хареса ми името.
Виж целия пост
# 597
Сидер,Сидера познавам,ама Сидерина не бях чувала.
Името е гръцко и означава ,,желязо,,.

Алевтина
1.гръцко име-,,благоуханна,,
2.латинско-форма на Валентина, ,,здрава,,Има и светица с това име.
3.руско-,,силна,,

Димитрана
Елен-момче
Петрус
Ализа



Реа е от древногръцката митология-име на богиня,майка на Олимпийските богове.
На български обаче е глагол и значението изобщо не ми харесва-рея се ....

Иваша ми е фаворит.
Виж целия пост
# 598
Елизар, на около 10г.
Виж целия пост
# 599
Елизар познавам и мъж, и жена. Интересно ми е с какъв произход е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия