Има ли вече бъдещи майки за Август 2007г

  • 14 570
  • 280
# 240
М-м мисля че е прекрасно така!  smile3521
Или да перефразираме "Августовска мама сърчице ще чуе скоро от екрана"
Виж целия пост
# 241
Здравейте и от мен,

На мен нищо не ми се яде, само от време на време сладки неща - за разлика от първия път, когато не можех да помириша нещо сладко. Сега и кафе си пия - по едно сутрин, преди и от миризмата на кафе ми се повдигаше. Много различно се чувствам този път  newsm78 - разликата е от земята до небето. Първия път и аз варях постоянно супи и се наливах с течности - сега не Naughty.

Какви са тия коремчета, бе мацки Thinking? Не искам да ви плаша, но аз имам опит с първия път и искам да ви кажа, че ако от сега почнем да трупаме кила...до края ще сме като бурета. Затова сега много внимавам и всеки ден се качвам на кантара - варирам +- 500 грама за сега. После доста трудно се свалят - не искам да ви плаша, просто споделям  Hug

И аз вдигам сина си постоянно - като протегне към мен ръчички и каже "Мама, опааа" как да му устои човек Blush и въобще не  се замислям че съм бременна. Даже понякога забравям, добре, че е мъжа ми да ми припомня  Mr. Green

Добре дошли на всички нови бъдещи мами   bouquet
Виж целия пост
# 242
beli4ka   bouquet  Simple Smile

Jujka: ти с първата бременност прави ли някаква гимнастика или повечко ходене или въобще нещо за движение? Въпросът ми е и към останалите. Аз лично мисля да ходя на пътека в някой фитнес, какво мислите по въпроса ? Да кажем 30 мин бавно ходене..
Виж целия пост
# 243
Ето и една идея от мен: "Баба Зима вънка вие, а в коремчето на мама малко сърчиценце бие"
Виж целия пост
# 244
Enti ,

Аз съм такъв мързел  Mr. Green, че просто няма равен на мен. Мога да гладувам един месец и повече, но спорт неее Naughty. В интерес на истината, като родих карах колело у дома newsm39.
Само, че аз качих кила още в първите 3-4 месеца - не много , но около 5 кила със сигурност. И то после, като започне и бебо да си расте и да си иска неговото, на мен не ми беше вече лошо - от всичко си опитвах по малко и най-накрая ..... + 23 кила Embarassed
Виж целия пост
# 245
И аз се чувствам доста различно от първия път. Само дето тоя път е по-зле Tired Направо съм като парцал. Нищо не ми се яде, но пък ако не ям много ми се гади  Sick Спи ми се през повечето време. И съм станала ужасно мрънкало  Blush Всичко това е за сметка на дъщеря ми и на домакинството. Дано е така само първите месеци, че....  ooooh!

Предложението ми за заглавие ( май беше по-подходящо за първата тема, ама... ) :

 "Август много е далече- бременни сме вече"

 Peace
Виж целия пост
# 246
  1: Ето Коледа дойде, до Август все ще сме добре
 
  Peace
Тъй като никак не ми е добре ,това заглавие ме зарежда положително! Simple Smile
Какво ще кажете за : Августовска мама сърчице ще види скоро на екрана..
  Peace
Не знам защо си мисля ,4е сър4ицето се вижда ,не се чува! newsm78
Ние тази вечер не можахме да го видим ,но лекаря ни успокои ,4е може да съм била с късна овулация! baby_neutral Малко се разстроихме...Утре уж правя 7 г.с.!
Иначе продължавам да съм зле с апетита и храненето- не мога нищо да хапна ,заради което страшно ми се гади! #Crazy
Виж целия пост
# 247
момичета много ми е мъчно...  Cry скарах се с милото и сега не мога да спра да плача и много ми е мъчноооо  Cry  Cry  Cry... защо са такива тия мъжа... никога не правят нещата както трябва...  Cry
 извинете ме но ми е много мъчно ...  Cry той още не знае, че съм бременна защото не е до мен но намери причина да се скарамееее  Cry  Cry  Cry исках да го изненадам за коледа а той иска да ми дойде чак за 24-ти вечерта  Cry немога да го понасям с неговите глупости вече
Виж целия пост
# 248
здравейте и от мен,
Megita що така, някъде на далече ли работи, не се ядосвай, явно трябва да се заредиш с търпение
колко сте поетични днес, браво, всичко си записах
за въпроса с вдигането на децата, малката от как разбрах че съм бременна иска постоянно да я нося на ръце, това е нетипично за нея, и през ноща е така, разнасям, добре че нямам никакви оплаквания и дано все така да ми е лека бременността че малката е много трудна
после ще допиша
Виж целия пост
# 249
Спокойно Мегита, не плачи  Hug! Ще си навредиш на дребосъчето, всичко ще отмине и ще се оправи  smile3521 ! Аз вчера също се скъсах от рев, мисля че причината беше основателна, но и хормоните също си казаха думата  Blush..Сега пък съм с ужасен гърлобол  newsm45....Дайте съвет как да се оправя  Praynig...Изпих вече 2 литра чай и пак си ме боли  Confused..
Виж целия пост
# 250
здравейте, бъдещи августинки! ако ми позволите, искам да се присъединя към вас! на 27 години съм, имам момченце на 1г. и 7 м. и очаквам второто попълнение на 5 август 2007!  Grinning Grinning Grinning

вече видяхме, че тупка малкото същество. като цяло ми се гади много и затова нямам възможност да чета тук много често, но се надявам заедно да споделяме радостите и тревогите на бременеенето, да обменяме опит и да се поздравим с раждането на августовските ни слънца!  Hug
Виж целия пост
# 251
Здравейте, аз съм Иви и това е втората ми бременност...имам дъщеричка Елисавета на 1г и 3 месеца. Термина ми е 26.08, дано само бебето е добре, но това ще го знаем скоро.
Виж целия пост
# 252
Добро утро момичета! Днес синът ми става на цели 6 години, затова ви черпя виртуално   party023 /съжалявам,че е толкова скромна почерпката-все още не съм се научила да качам картинки, но пък е от сърце!/.
Виждам,че се увеличават майчетата с малки деца, които живот и здраве ще станат и августовски мами. Възхищавам ви се, защото при вас е по-трудно  Hug
Мегита , не плачи и не се ядосвай за такива неща. По-късно ще разбереш, че не си е струвало newsm51
Хайде, до по-късно, отивам да правя закуска на рожденика  Grinning
Виж целия пост
# 253
Честит Рожденник Ментина! Да ти е жив и здрав и много палаво детство му желая!  newsm59  bigdance2
Виж целия пост
# 254
М-м мисля че е прекрасно така!  smile3521
Или да перефразираме "Августовска мама сърчице ще чуе скоро от екрана"

крокодил: поправихме се веднага, пропуснала си го  Laughing

mentina: да ти е живо и здраво синчето, да расте щастливо и обгрижвано с много любов   bouquet

Ivy: добре дошла, бебчето ще е добре, не се притеснявай  Praynig Hug

malejna: добре дошла и на теб, много се радваме, че се множим   bouquet

megita: Знаеш ли, аз в началото само се карах с моята половинка (хем той знаеше, че съм бременна) и все ми се струваше, че той трябва да полага усилия още и още..а той ми каза "ама ти се превземаш вече..още от първия ден си измисляш много" и аз рев..рев..после се замислих, че наистина хормоните са ни в повече, не че не трябва да ни търпят, но както каза той "ако не четеше постоянно в интернет за симптомите си, нямаше да си толкова разстроена"  Laughing
А иначе аз май всеки ден си рева за нещо. Ама яко..сълзи, сополи и т.н. И интересното е, че само една нежна прегръдка ми е достатъчна и всичко спира, все едно съм като кранче за вода. Пускам кранчето, той ме прегръща - спирам кранчето  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия