Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 11

  • 46 474
  • 757
# 330
и аз се ослушвам за големите намаления. напр ботички на тамарис за 17 лв Simple Smile Simple Smile вярно изкуствена кожа, ама пък толкова удобни!! та - време е за нови Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Kopche  и аз благодаря за линка за памучните пуловери,поръчах два.
Виж целия пост
# 332
Аа отказали са ми един мъжки суичър, а беше за подарък ... а беше и наличен.
А другите неща от поръчката ще ги изпратят ли?
Виж целия пост
# 333
Ами да, отказан е само суичъра.
Виж целия пост
# 334
Подарявам 3 кода за about you (1 е за -44%,другите 2 са за -43%) Дадени са
Виж целия пост
# 335
Аз одеве тъкмо си бях сложила най-хубавият цвят пуловер в кошницата и разглеждах за още нещо, и Копче пусна линка, и айдее, изгорЕх, моментално изчезна.😄
Виж целия пост
# 336
Е, момичета! Много се радвам и аз веднъж да ви облека изгодно! Laughing
А тръгнах за един спортен сак за фитнес, иначе- на мъжО да взема! Хъ-хъ-хъ! (На кого ги разправям тия!? Joy)
Виж целия пост
# 337
Плаща ли се такса за пренасочване от адрес към офис на Еконт, че в бързината съм забравила да сменя адреса си с офис?
Виж целия пост
# 338
Трябва да се обадиш в Еконт, поне на мен така ми казаха, май не платих такса, не помня, но беше за връщане, не за получаване
Виж целия пост
# 339
На мен са ми казвали, че при пренасочване има такса и не ми се стори малка - забравила съм вече, но си помислих, че дефакто ще си платя доставката.
   Миасля, че обновиха сайта . Започнаха нови неща да се появяват. Следобяд всичко беше разчистено. Любимите ми се бяха свършили почти напълно. Сега трябва да устоя - ще видя докога.
  И аз имам код 15 % за ONLY - oт колелото на късмета Stuck Out Tongue Ако на някой му трябва , да пише.
Виж целия пост
# 340
Ако още важи, имам още един код
Взимали са ми такса за насочване я друг град
Виж целия пост
# 341
Ако още важи, имам още един код
Взимали са ми такса за насочване я друг град
Ако е удобно на лична. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 342
Приятелка няма да използва кода си за -37%, ако на някой все още му трябва, ще го предоставя на лични Hug

Кодът е предоставен
.
Виж целия пост
# 343
Аз търся код, ако още е свободен.
Виж целия пост
# 344
Ако още важи, имам още един код
Взимали са ми такса за насочване я друг град
Благодаря много за изпратения код. Успях да направя поръчка. Явно все още е възможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия