💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 153
  • 3 614
# 1 050
Интересни игри и участници, само тия тъпотии с елица и алекса вече ми се драйфа от тях. То да бяха някакви готини, симпатични, да ги гледаш с кеф. Ама те, точно обратното.

Тая секира специално за тях е измислена - че колко други участници в етап на играта индивидуални битки, ще я използват при положение че днес си в коалиция с един, утре може с друг?

И последно Димо - крайно неуважително да коментира така Филип. Вижда се, че нарочно искат да го представят в лоша светлина
Виж целия пост
# 1 051
Алекса лъже, но и май го усетих. Ще се радвам утре да го разобличи Ралица че е имало и предимство за племето.
Мале, дано! Ще умра от кеф Simple Smile Ама нали е Алекса, може случайно да забрави Ралица.
Виж целия пост
# 1 052
И аз от тия къде им писна от сърбина.
То па все някой противен в тоя формат да ти развали кефа от гледането.
Направо ми идеше да счупя телевизора !!!
Виж целия пост
# 1 053
Сабите, които Морнунов взе миналата година бяха гениален ход, изигран по най-якия начин. Тая томахавка е подигравка и искам някой да го разкрие и да я обесмисли и да гледа как Елица напуска заради него...
Виж целия пост
# 1 054
Скрит текст:
Интересни игри и участници, само тия тъпотии с елица и алекса вече ми се драйфа от тях. То да бяха някакви готини, симпатични, да ги гледаш с кеф. Ама те, точно обратното.

Тая секира специално за тях е измислена - че колко други участници в етап на играта индивидуални битки, ще я използват при положение че днес си в коалиция с един, утре може с друг?
И последно Димо - крайно неуважително да коментира така Филип. Вижда се, че нарочно искат да го представят в лоша светлина
Изобщо не съм изненадана. Ядосана, но не изненадана. Това също е гледано вече - харесван, силен участник, за когото внушават на зрителите не само седемте смъртни гряха, но и братята и сестрите им. На тая кука вече не се хваща риба, а ако все пак се хване, ще е вече уловената няколко пъти от Джаферович.
Виж целия пост
# 1 055
А Цецо с чужда пита помен прави.
Виж целия пост
# 1 056
А Цецо с чужда пита помен прави.
Не знам защо мисли, че Алекса ще жертва пари да му спаси дупето от елиминация. Колкото е висок, толкова е и наивен Цветан.
Виж целия пост
# 1 057
Цецо пък ще купува глас с грошовете на Алекса Joy
Добре, че беше този коментар, да се посмея. Цецо отново със супер- адекватната си оценка на ситуацията. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 1 058
Ще ме прощавате, но остана единствено Димо да си смъкне панталоните, да обърне гръб на Алекса наведен и да се разтвори .... баси наградите, баси чудото!
Виж целия пост
# 1 059
Хора, не се ядосвайте. Тук сме, за да се забавляваме, не приемайте нещата толкова драматично 🤣 Важното е да сме живи и здрави, че както днес сме добре, утре я рамо извадим, я нещо друго🤣 Радвайте се на малките неща от живота като наш Пухчо-един хладилник с кренвирши иска човека и нищо повече🤣(по възможност обелени, но не е задължително)🤣
Виж целия пост
# 1 060
Мирела: Добре, че не спечели

wtf???
Виж целия пост
# 1 061
Хора спокойно бе 😉
Какви 100 бона?
Алекса няма да спечели игри на волята, не е достатъчно добър, просто няма да стане.
И стига с този едит.
Че кога Тупарев ги е мислил тези неща? Дано си прав, дано! Но вече губя надежда аз, че друг ще спечели.

Знаеш какви са финалните битки, има яко плуване, тичане, мъкнене, сила, издръжливост, Фифо ще му скъса трътките, Гого също. Има още момчета. Лефтеров, Георги. Алекса ще изостане много на плуването още
Нека видим дали изобщо ще стигне финал, богопомазания. Чак пък масово да го прогнозирате за победител.
Рано е още.
Виж целия пост
# 1 062
Алекса с Елица и Виктория + грошове и томахавки така ще скроят шапката на Гого, че тук ще се леят сълзи. Безскрупулен и нагъл е сърбина и вече няма какво да го мръдне от пътя към финала.
Според мен и пандичката си би предал за финал, но да не му приписвам всички грехове.
Виж целия пост
# 1 063
Тоя Димо предлагаше следващите предимства още преди Алексата да отговори категорично приема ли първото предложено или не. На бърза ръка му даде всичко предвидено лично за него 🤑🤑🤑
И Алексата, и Джафера - кукловодите на продукцията още от преди влизането им в играта. Сериалчето гони тъпомера 😱
Виж целия пост
# 1 064
Вече няма какво да се сърдим и взаимно да се сочим с пръст за спойлерите. С толкова пари и трофеи,  спойлери вече едва ли ще има….
😂😂😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия