💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 164
  • 3 614
# 1 560
баси драмата!
Виж целия пост
# 1 561
Абсурдна игра
Виж целия пост
# 1 562
И на Цецо му е трудно да държи Мани с още 3ма човека, еми…
Виж целия пост
# 1 563
Напрегнато!
Браво на жълтите.
Виж целия пост
# 1 564
Ииииии даааааааа

Бравооо, обичам ви Жълтииии!!!

$€%€))__+)§€%€(()
Виж целия пост
# 1 565
Така недолюбваният от мен Илиян каза всичко точно за Цветан. Смях просто.
Виж целия пост
# 1 566
Ааааааааааа велика победа за Безстрашните

Мачкаййййй
Виж целия пост
# 1 567
Браво Безстрашни, въпреки ниския ръст. Браво Фифо и Мирела за двете бързи минавания!
Виж целия пост
# 1 568
Браво на жълтите! Страхотни бяха! Мн съм доволна!
Виж целия пост
# 1 569
Колко неочаквано, жължите печелят още от вчерашното промо, а Гъливер здравеняка издъни сините на секунда от победата.
Виж целия пост
# 1 570
Непобедимите за 12345 път на съвет
Клетото племе
Най-слабото червено племе в историята
Жал ми е за тях, трябваше синичките да отидат малко за цвят.
Виж целия пост
# 1 571
На сините последното кубче не беше с картинката като другите. Предполагам, че това не е важно. Цецо и другите дългучи издъниха сините. Страхотен Гого, чудеса от храброст направи.
Виж целия пост
# 1 572
Доволна съм този път. Определено заслужена победа на жълтите. Не съм им фен, освен на Фифо, но бяха най-добри тази вечер. А и утре пак те трябва да победят!
Виж целия пост
# 1 573
Браво, "Безстрашни"! Yellow Heart Yellow Heart Yellow Heart
Виж целия пост
# 1 574
Илиян обаче има много “червива“ уста.
Мега неприятен тип.

Сега, аз ще направя едно непопулярно предположение.
Ще номинират Елица. А защо не и да отпадне тя тази седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия