💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 160
  • 3 614
# 1 620
Кои червени са номинирани?
Виж целия пост
# 1 621
Ммм, какъв ход от Мира - остреля Георги !
Виж целия пост
# 1 622
Мира как ги изигра
Виж целия пост
# 1 623
….
А пък за всички дето плюят Цеци малки въпросчета : Ами ,ако изобщо не беше в играта ,как точно щаха да си наредят кулата ? Или в предната игра да си примъкнат дънерите и държат платформата ?🤔🤔🤔
Ами другите племена, които нямат по един Цецо 215 см на разположение плюс 190 см Илиан и 185 см Виктория, как се справят?
Видиш ли, само Цецо ги носи на гърба си или по- точно- спасява?!🙃
 Аз не твърдя ,че ги спасява , а че не е безполезен. Знам ,че му е редно да си ходи  и че не е за втори етап на играта. Но хайде да нямаме двоен стандарт .  
 Аз примерно не виждам Илиенча с какво е незаменим ???
 А другите племена имат Гената и Фифо.😁
Виж целия пост
# 1 624
На Елица косата винаги е в ужасно състояние.
На Цецо му дотежа едно 40 килограмово момиче. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 625
Явно ще са Георги и Генчо.
Виж целия пост
# 1 626
Ох, сгреших, доволна съм.
По-логично е така. Мира спаси Зорница, браво.
Джаферович, гледаш ли? Това е женска коалиция, само можеш да им дишаш прахта!
Виж целия пост
# 1 627
Изигра ги Мира, ама какви тъпотии говори, не е истина. Да пратим силни играчи, да се върнат с грошове и самочувствие... Бла бла Бла Joy спести ни тези глупости, моля те
Виж целия пост
# 1 628
Тексаско клане на мъжете при Непобедимите Grinning Остава утре загуба на жълтите и Филип, и Лефтеров Grinning
Виж целия пост
# 1 629
Аууу, браво на Мира. Малко сървайвърско ми дойде Joy
Вярвам обаче, че наистина го мисли това
Виж целия пост
# 1 630
Отличен ход на Мирослава, смятам, че не само запази Зорница, но и племето, защото Георги и Генчо имат най-голям шанс да се върнат заедно.
Виж целия пост
# 1 631
Много ме дразни Мани, много!
Виж целия пост
# 1 632
Обаче този сезон ги признавам жените.Много добри и физически и психически.Тотално закопават мъжете Sweat Smile
Виж целия пост
# 1 633
А такаа,браво на Мира.
Добре извъртя нещата.
Виж целия пост
# 1 634
Пак изненадващо промо за втора поредна победа на жълтите...
Довиждане Цецо, сбогом и на светата троица явно (Фейгин с братоубийство).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия