💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 158
  • 3 614
# 2 040
От мен за първия избор в понеделник

Сини: Фифо/Георги
Жълти: Гого/Генчо
Червени: Алекса/Фифо
хехе .. съвпадат 5/6 прогнозите ни Simple Smile
Разликата е само в Георги при теб и Генчо при мен за Сините.
Ако загубят Цветан ще вземат физическа сила, затова аз заложих на Генчо.
Виж целия пост
# 2 041
Аут е Жени
Не познахме
Виж целия пост
# 2 042
Да ама не.
Аут е Жени
Не познахме
Виж целия пост
# 2 043
Ти да видиш! Джеферович ги елиминира до един, барабар със съотборниците си Grinning
Виж целия пост
# 2 044
Браво, браво на Жени! Yellow HeartSob
Виж целия пост
# 2 045
Еее, стига де!
Виж целия пост
# 2 046
И Джафа отново героят на племето.
Но е факт, че само тя позна.
Ама ме е яд
Виж целия пост
# 2 047
Сега въпросът е:
Всички срещу продукцията или продукцията срещу всички. 😂😂😂
Виж целия пост
# 2 048
Браво на Жени, уби всички с един ход!!!
Страшно представяне.

Страхотна индивидуална победа, и постигната в изключително важен момент.

В индивидуалното класиране няма да има точки за второ и трето място.
Виж целия пост
# 2 049
Аут е Жени
Не познахме
не е аут.
Виж целия пост
# 2 050
Ех че сладка победа, много се изкефих!
Виж целия пост
# 2 051
И нека суперлативите започнат.
Виж целия пост
# 2 052
Гледам промото и веднага ми излиза един образ:
И сега драги зрители, Жени спасява племето, превръща се във всенароден герой, мъченица! Хората започват да си кръщават децата на нея, издигат й се стауи и се пишат песни за геройствата й.

Да се самоцитирам...айде да почват статуята
Виж целия пост
# 2 053
Ааааа ама те са били на предпоследния цвя!!!
значи то е синьо-зелено, ама аз нали повече слушам
мислех, че са на последния цвят, а те са били на предпоследния

синьо-зелено са цветовете
зеленото е последното!!

Браво Женииии!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 2 054
Еми браво, което си е факт, няма как да се отрече! Силно племе са, дори и с по-малко играчи.
Тактиката на Жени с първите букви я казваха още миналата година. Как да си правиш "думички" с буквите. Явно работи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия