💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 164
  • 3 614
# 1 965
Тежка ще е съдбата на разпадналото се племе, което и да е то.
Но да видим кой ще избира пръв, това е от огромно значение също така.
Виж целия пост
# 1 966
Ооо, чак сега видях играта, хах.
Това ми една от най-любимите игри. За памет. Екстра. Simple Smile
Очаквам Фифо и Жени да блеснат тук. При сините Илиян и Мани ще са опасни.
Кой ще отпадне първи според теб? И втори?

Аз залагам двамата да са двама от тази тройка - Алекса, Цветан и Ралица.

Тежка ще е съдбата на разпадналото се племе, което и да е то.
Но да видим кой ще избира пръв, това е от огромно значение също така.
Първо ще избира племето спечелило битката за територия в понеделник.
Виж целия пост
# 1 967
Еeee… тъкмо седна да гледам реклами и на всеки 20 минути ми пускат ИВ… срамота!
Виж целия пост
# 1 968
За мен без съмнение Цецо ще отпадне първи. То ако не е Виктория да му казва кое какво, няма да стане.
Виж целия пост
# 1 969
Цецо ще отпадне първи според мен в тази игра с паметта .
Виж целия пост
# 1 970
Аз си мисля, че Женята ще победи на тази игра. И после ще номинират Мани и Илиян. Да видим! Ама как набързо измислиха игра, съобразена с на Джаба Хатянина състоянието. Хахах
Виж целия пост
# 1 971
Ооо, не знам, уф

Цецо ще отпадне пръв според мен.
Ама нататък ми е каша.
Мисля, че и Фейгин ще е сред първите отпаднали (дано бъркам ама)
И кой още, мхм, хайде Ралица.
Виж целия пост
# 1 972
Малко критика относно човек, на когото симпатизирам:
Не виждам и не разбирам Фейгин защо се рее така? Илиян и Мани като коалиция не са й давали повод да мисли, че не е стабилна в тази коалиция или, че ще в предадат. Разбирам да беше в коалиция с Алекса и да не спи от напрежение, но защо започна да се суети така?  На всички ли иска да се хареса? Поведението й е разочароващо. От всички коалиции, в тази на Мани и Илиян най-ясно си дават сметка за собствените възможности и възможностите на противника,  и се държат плътно един за друг.
Виж целия пост
# 1 973
Гогата ще го оженим скоро.
Или ще се върне при камилите.
Признавам, че като му видях визитка и си казах - тук ще става нещо забележително.

SmileSmile  при камилите
Виж целия пост
# 1 974
Алекса и той рано ще отпадне, не го виждам на тази игра. Мирела също.
Виж целия пост
# 1 975
Бенгън, знаем кое племе ще избира първо. Победителят в териториалната.
Въпросът ще е кое е то, защото във всяко едно племе има отделни групички...
Виж целия пост
# 1 976
Ама те си го дадоха в промото бе хора!
За Евгения. Освен ако не е било подвеждащо, но не вярвам.
Да видим де.
Виж целия пост
# 1 977
Цецо си обърка фразата, милия, няма шанс в тази игра.
Виж целия пост
# 1 978
Е, извинявайте, ама то да ти имам коалицията Joy Всички са вътре без Чакала и Филип, то е футболен отбор направо, не коалиция.
Но това много пъти сме го  писали удобни хора за манипулиране и' се паднаха. Даже би бил интересн въпрос към Чакала, дали щеше да играе с Жени ако беше влязъл още в началото, а не като резерва. Аз смятам, че да - с Мирела се познава отпреди, тя и Лефтеров са си готова коалиция още отвън, Жени ги придърпва и готово.

Аз съм от малкото хора, които не смятат, че всичко е нагласено и рядко търся подводни камъни, но ме сърбят ръцете да напиша - игра като за Жени JoyJoy ( това не съм го писала аз)
Виж целия пост
# 1 979
Алекса ще стигне далеч, сече му пипето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия