💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 8 (16.10 - 23.10)

  • 131 164
  • 3 614
# 1 980
Цецо си обърка фразата, милия, няма шанс в тази игра.
  Да ,за поздрава всички Сини казаха "супер сила ",само Цецо вика" супер герои "  Innocent
Виж целия пост
# 1 981
Джаферович: Вчера гледах моята битка.
Днеска й направили пак нейната битка. 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 982
Цецо с двете падания със сигурност има краткотрайна памет 😂
Виж целия пост
# 1 983
Хора, никога няма да узнаем, защото всички увъртат, лъжат и мажат.

За мен си има четворна коалиция от ден 1:
Жени-Мирела-Лефтеров-Валери

пък каквото иска да приказват.
Виж целия пост
# 1 984
Да видим Гого ще се справи ли и тук блестящо.
Виж целия пост
# 1 985
Бенгън, знаем кое племе ще избира първо. Победителят в териториалната.
Въпросът ще е кое е то, защото във всяко едно племе има отделни групички...
Според мен е ясно предвидим избора на племената.

Ако избират Червените първи - Алекса или Фифо
Ако избират Сините първи - Генчо или Фифо
Ако избират Жълтите първо - Гого или Генчо
Виж целия пост
# 1 986
Гого има синхрон, жива да не бях.
Виж целия пост
# 1 987
Айде Жълтиииии
Виж целия пост
# 1 988
Браво на Цветан, очаквах да се провали още в първия рунд. Изненада ме Simple Smile
Виж целия пост
# 1 989
Генчо ми напомня (и същевременно злорадства), че българският зрител пак се е проявил като последна инстанция:



На пръстите на едната ми ръка се броят участниците от четирите сезона, които са влизали в публични разпри с други участници след края на снимките на предаването. Радвам се, че по-голямата част осъзнават, че това е игра, и са в добри отношения.
Виж целия пост
# 1 990
Горката Жени! Толкова време да делиш състезателите по пол и да се опитваш да убеждаваш всички, че няма коалиция, докато правиш женска такава, и накрая да се окаже, че си влязла с готова смесена коалиция, че и мъж си канила в нея, уАу!
Що им трябват тия лайфове......
Виж целия пост
# 1 991
Джаф от кого си крие плочките?Те покрай нея са само от нейните хора? Тя случайно да не би някой да я победи. Ееее страшна бе...То бива бива ,ама....
Виж целия пост
# 1 992
Айде познах, хахах, Цецо изгърмя!
Виж целия пост
# 1 993
Скрит текст:
Генчо ми напомня (и същевременно злорадства), че българският зрител пак се е проявил като последна инстанция:



На пръстите на едната ми ръка се броят участниците от четирите сезона, които са влизали в публични разпри с други участници след края на снимките на предаването. Радвам се, че по-голямата част осъзнават, че това е игра, и са в добри отношения.
Аз даже не се сещам за други. Знам такива, които не са близки, но чак така да се държат...
Виж целия пост
# 1 994
Цецо си обърка фразата, милия, няма шанс в тази игра.
Да ,за поздрава всички Сини казаха "супер сила ",само Цецо вика" супер герои " Innocent
LaughingLaughingLaughing

Поздравления на всички, заложили на Цветан като първия отпаднал. Bowtie Ето ги и двамата основоположници на най-силната коалиция. Trollface
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия