"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 46 935
  • 853
# 330
Тестовете са с различна чуствителност.

Виж целия пост
# 331
Здравейте. Аз съм с висок пролактин. Не ми е идвал цикъла от доста отдавна. Пия достинекс от 2 месеца и до сега трябваше да ми е дошло, защото преди 2 г пак съм пила този медикамент. Днес правих тест, струва ми се че има една много бледа незабележима чертичка. Имам някакво лепкаво течение от вчера. Болки от дясно в кръста. Възможно ли е тестовете да не отчитат положителен резултат, а чудото да се е случило? Благодаря
Виж целия пост
# 332
Тестовете са с различна чуствителност.


Знам ги стойностите. Аз съм след 3 неуспешни ин витро процедури и съм чувала от много момичета като мен, че с него са имали отрицателни тестове, а стойностите им са над 100, затова питам . 🙂
Виж целия пост
# 333
Ами като ги знаете стойностите би трябвало и да знаете, че концентрацията на ЧХГ в урината не е същата като в кръвта.
Виж целия пост
# 334
Кръвен тест. Или пуснете снимка на теста, няма как да знаем. Или повече информация - овулация, опити кога е имало, каква марка е теста… ако е отрицателен няма бременност.
Здравейте. Аз съм с висок пролактин. Не ми е идвал цикъла от доста отдавна. Пия достинекс от 2 месеца и до сега трябваше да ми е дошло, защото преди 2 г пак съм пила този медикамент. Днес правих тест, струва ми се че има една много бледа незабележима чертичка. Имам някакво лепкаво течение от вчера. Болки от дясно в кръста. Възможно ли е тестовете да не отчитат положителен резултат, а чудото да се е случило? Благодаря
Виж целия пост
# 335
Здравейте,имам въпрос, на 02.12 ми дойде менстурацията,тя е с продължителност 4 дни. Има ли сме полов контакт на 09.12,10.12-11.12 и 16.12. Някъде около 10.12-11.12 имах течение като при овулация, но от няколко дни тоест от около 16.12 имам боли в гърдите и леко придърпване ниско долу,има ли вероятност да е бременност, за тест не говорим, защото е твърде рано. И забравих да спомена, че преди никога не съм усещала овулацията си,освен да има течение,никога съм нямала такива болки,особено в гърдите единствено преди да ми дойде М ме болят.
Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 336
Колко дни е продължителността на цикъла Ви?
Здравейте,имам въпрос, на 02.12 ми дойде менстурацията,тя е с продължителност 4 дни. Има ли сме полов контакт на 09.12,10.12-11.12 и 16.12. Някъде около 10.12-11.12 имах течение като при овулация, но от няколко дни тоест от около 16.12 имам боли в гърдите и леко придърпване ниско долу,има ли вероятност да е бременност, за тест не говорим, защото е твърде рано. И забравих да спомена, че преди никога не съм усещала овулацията си,освен да има течение,никога съм нямала такива болки,особено в гърдите единствено преди да ми дойде М ме болят.
Благодаря ви много.
Виж целия пост
# 337
26-28
Виж целия пост
# 338
Значи по-скоро овулацията е била около 14-16.12 и вероятно от нарастващия прогестерон са неразположенията. Като цяло рано е за симптоми на бременност.
Виж целия пост
# 339
Здравейте,  момичета! Преди дни ви писах, че имам положителни тестове след неуспешен ЗЕТ и днес пуснах кръвен със стойности 119.20. Още не мога да повярвам на пред коледното чудо 🥰 Надявам се всичко да е наред 🙏🍀 Пожелавам го на всяка едно такова коледно чудо 🍀🙏
Виж целия пост
# 340
17 дек. 2022, 14:15 ч.
Здравейте обръщам се към вас на някоя дали се е случвало стана следното правим опити за бебче но 12 дни преди цикъла ми се появи леко розово зацапване съвсем малко а на другият ден отново съвсем малко тъмнокафяво въпросът ми е възможно ли е да е имплантиращо кървене или просто може би имам проблем имам още 2 дни до самият цикъл и вече ще се побъркам благодаря ви предварително ❤
Виж целия пост
# 341
Не, не е възможно да е имплантационно кървене.
Вероятно е овулационно.
Виж целия пост
# 342
Здравейте много се притеснявах да пиша. Вече над 2 год правим ин витро с мъжа ми и преди това не ми се говори какво ли не колко ли не пробвахме. Имах късмета да забременея от първия път още с първото инвитро, ноооо до 5 месец… беше момченце повече не ми се говори по темата защото това бяха най техните 12 часа през които минах. След това пак забременях но по бързо приключи и сега съм след 3ти трансфер. Замръзен защото тр да изследват ембрионите и още не съм стигнала до кръвния тест. Но си направих няколко теста в домашна среда и са все отрицателни Sad иначе се чувствам бременна смисъл отпаднало ми е усещам придърпвания газове пишкам често … Не знам какво да мисля? На някой случвало ли му се я няколко теста и после кръвния да покаже положителен?
Виж целия пост
# 343
Съжалявам за загубите. Кога ви е бил трансфера? Като цяло не споменавате конкретна информация…
Виж целия пост
# 344
Здравейте идва ми през 30 дни.Според Вас при овулация на 15-16ти ден от цикъла, дали би отчел правилно тест за бременност с урина на 26тия ден от цикъла? Ние правихме опити на 11,13,15 и 16ти ден от цикъла.Не Трябва да ми дойде на 25.12(след 4 дни) .Последна редовна менструация на 26.11.и ли следвало вече да има имплантация? Благодаря и хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия