"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 46 935
  • 853
# 360
Ако овулацията е била на 12.12 сте имали само 1 опит предния ден. В този случай утре може да се направи тест със сутрешна урина. Само да кажа, че по приложения е малко рисковано да се водите кога ще има овулация, аз препоръчвам поне лентички да ползвате.
Виж целия пост
# 361
Ако овулацията е била на 12.12 сте имали само 1 опит предния ден. В този случай утре може да се направи тест със сутрешна урина. Само да кажа, че по приложения е малко рисковано да се водите кога ще има овулация, аз препоръчвам поне лентички да ползвате.

Съглана съм за приложенията, но е факт и че много момичета ги следят и забременяват без проблемно
Виж целия пост
# 362
Така е, но има случаи в които даден месец дори не настъпва такава, но приложението ще ти даде зелена светлина въпреки това. Не на всяка жена и идва по график и ову е на 14 ден. Хубаво е да имате опити 2-3 дни преди и по време на овулация. Успех!
Виж целия пост
# 363
Здравейте, милички!
На 12.12. ми поставиха инжекция за предизвикване на овулация и следващите 2 дни опити. Е, ние 3 дни правихме опити, т.е. до 15.12 вечерта Grinning. На 16.12. бях пак на преглед, за да видим има ли я овулациятa, докторката констатира - има я. Каза "Почваш да пиеш фолиева киселина, след 2 седмици тест за бременност. Ако ти дойде някакъв цикъл записваш час еди кога си". Рано е още да правя каквито и да е тестове. Имам усещане за тежест от снощи ниско долу и лекички болки в яйчничетата през някакво време. Болки в гърдите нямам и ми се спи доста, често ми се ходи до тоалетна.
Може да е всичко. Днес е 21 ден от цикъла. Разбира се тайничко се надявам да съм бременна, но пък какъв бил шансът след първа инжекция за предизвикване на овулация да е станало... Опитвам се много да не го премисля, че накрая все плача.
Чакаме много горещо двете чертички да ги видим и ние.
Виж целия пост
# 364
Здравейте, милички!
На 12.12. ми поставиха инжекция за предизвикване на овулация и следващите 2 дни опити. Е, ние 3 дни правихме опити, т.е. до 15.12 вечеерта Grinning. На 16.12. бях пак на преглед, за да видим има ли овулация, докторката констатира - има я. Каза "Почваш да пиеш фолиева киселина, след 2 седмици тест за бременност. Ако ти дойде някакъв цикъл записваш час еди кога си". Рано е още да правя каквито и да е тестове. Имам усещане за тежест от снощи ниско долу и лекички болки в яйчничетата през някакво време. Болки в гърдите нямам и ми се спи доста, често ми се ходи до тоалетна.
Може да е всичко. Днес е 21 ден от цикъла. Разбира се тайничко се надявам да съм бременна, но пък какъв бил шансът след първа инжекция за предизвикване на овулация да е станало... Опитвам се много да не го премисля, че накрая все плача.
Чакаме много горещо двете чертички да ги видим и ние.

Успех дано видите така мечтаните две чертички.
Виж целия пост
# 365
Здравейте, милички!
На 12.12. ми поставиха инжекция за предизвикване на овулация и следващите 2 дни опити. Е, ние 3 дни правихме опити, т.е. до 15.12 вечеерта Grinning. На 16.12. бях пак на преглед, за да видим има ли овулация, докторката констатира - има я. Каза "Почваш да пиеш фолиева киселина, след 2 седмици тест за бременност. Ако ти дойде някакъв цикъл записваш час еди кога си". Рано е още да правя каквито и да е тестове. Имам усещане за тежест от снощи ниско долу и лекички болки в яйчничетата през някакво време. Болки в гърдите нямам и ми се спи доста, често ми се ходи до тоалетна.
Може да е всичко. Днес е 21 ден от цикъла. Разбира се тайничко се надявам да съм бременна, но пък какъв бил шансът след първа инжекция за предизвикване на овулация да е станало... Опитвам се много да не го премисля, че накрая все плача.
Чакаме много горещо двете чертички да ги видим и ние.

Успех дано видите така мечтаните две чертички.


Благодаря, дано и на вие и всяка двойка! Heart Exl
Виж целия пост
# 366
Момичета, желая и аз успех на всички и дано до февруари, всички да сме с две чертички Simple Smile

Аз като "млада" в областта на бебеправенето, да кажа че на мен много лошо ми повлия това вторачване и очакване за симптоми, следене и т.н. Според мен просто чакаме до 10 дни закъснение и тогава трябва да правим тест. На мен цялото това притеснение и вторачване направо ми повредиха стомаха (там ми е слабо място, когато съм под стрес). Не мога да спя спокойно дори. В крайна сметка, ако е писано ще стане, важното е да гледаме положително Simple Smile

Иначе при мен все още има май някаква надежда нещо да е станало, въпреки 2та отрицателни теста и ЧХГ 0 на 19.12.
В крайна сметка, след всичко което изчетох като инфо (признавам, не бях толкова дълбоко запозната), излиза че ову ми е била около 14.12. По спомен, тогава имах една работна среща и ходих до тоалетната, защото бях мокра от ЦС. След това вече следващите дни (15-16) взе да спира да мокри, тоест ову е била може би на 13.12 - 14.12. Решила съм да не правя никакви тестове (кръвни и пикливи) поне до 31.12 (ако не ми дойде МЦ дотогава, естествено).
Наистина този стрес вече не мога да го понасям.
Иначе, симптоми имам (гадене, стрелкащи болки, огромна неприсъща разсеяност и умора, виене на свят, липса на апетит от днес) но това всичко може да е и ПМС.
Каквото е писано, ще стане Simple Smile

Хубави празници, момичета и се надявам преди НГ всички, които сега сме в очакване, да видим двете черти и на 31.12 в темата да има бум на двете черти Simple Smile
Спокойствие, любов и хармония на всички.

П.П. Дамите, които започват фолиева киселина сега или са започнали отскоро. Ако я пиете в комбинация с други B витамини, имайте предвид, че ако в комплекса има B2, той оцветява урината и я прави буквално флуоресцентно жълта. Направо свети. Аз доста се шокирах в началото, докато не разбрах от какво е.
Виж целия пост
# 367
Симптомите сигурно са от нарастващ прогестерон. Имплантацията или ще е тепърва или тъкмо е минала. Все пак отнема време след овулация за да се “забременее”, обикновено поне седмица или малко повече. Успех!
Здравейте, милички!
На 12.12. ми поставиха инжекция за предизвикване на овулация и следващите 2 дни опити. Е, ние 3 дни правихме опити, т.е. до 15.12 вечерта Grinning. На 16.12. бях пак на преглед, за да видим има ли я овулациятa, докторката констатира - има я. Каза "Почваш да пиеш фолиева киселина, след 2 седмици тест за бременност. Ако ти дойде някакъв цикъл записваш час еди кога си". Рано е още да правя каквито и да е тестове. Имам усещане за тежест от снощи ниско долу и лекички болки в яйчничетата през някакво време. Болки в гърдите нямам и ми се спи доста, често ми се ходи до тоалетна.
Може да е всичко. Днес е 21 ден от цикъла. Разбира се тайничко се надявам да съм бременна, но пък какъв бил шансът след първа инжекция за предизвикване на овулация да е станало... Опитвам се много да не го премисля, че накрая все плача.
Чакаме много горещо двете чертички да ги видим и ние.
Виж целия пост
# 368




Здравейте, 2 дни преди МЦ съм. На живо едвам се забелязва, за това сложих ефекти на снимките. Какво мислите?
Виж целия пост
# 369




Здравейте, 2 дни преди МЦ съм. На живо едвам се забелязва, за това сложих ефекти на снимките. Какво мислите?

Според мен е положителен. Heart Exl

Но след 2 дни пак.
Виж целия пост
# 370


Тази снимка е без ефект.. как ви се струва ?🥺
Виж целия пост
# 371
Здравейте този тест според вас положителен ли е с шест дни закъснение?
Виж целия пост
# 372
aleksandra32, категорично положителен ми изглежда. 😊
Моят беше с много по -бледа линия и в момента съм в 5 г.с.
Виж целия пост
# 373
[]Здравейте! Чудя се дали си въобразявам втората чертичка или я има наистина?
Виж целия пост
# 374
Здравейте! Днес бях на преглед в 5г.с и се видя само сакче 4 мм. Дали всичко е наред
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия