Знаете ли кого видях - 41 тема

  • 114 898
  • 744
# 120
Точно докато я гледах при Сашо и Деси, си мислех колко ѝ е ретро прическата с това обемчи отгоре и тия смешни букли.
Виж целия пост
# 121
Маги Халваджиян, Любен Дилов-син и Дими Стоянович на СВЕТОВНОТО КИНО В МУЗИКА  в зала "България". Бяхме заедно в ложите. Маги е доста нисък за мъж... Иначе е готин.
Николай Василев днес по обяд в БДС на "Раковски", много закачлив... и доста нисък също Wink
Привечер - "Радо" и "малкият брат" от "Братя", пред Il teatro.
Виж целия пост
# 122
Маги в нисък и въобще не е толкова земен за колкото се взема. Разминавала съм се с него на Университета, влезе насреща, нямаше къде да стъпи, аз отстъпих и го изчаках да мине, при все че е мъж, щеше да мине през мен, направо си ме побутна, крачеше на широко, беше заврял едната ръка в джоба, с другата ръкомахаше и гледаше нещо навъсено. Остави неприятно впечатление у мен. Чела съм го, интервюта съм му гледала и мислех, че е готин човек с ценности, а той се оказа, че е като всички останали парвенюта.
Нисък е, според мдн 1.60
Виж целия пост
# 123
Мила Роберт, стори ми се отслабнала.
Виж целия пост
# 124
Ани Пападопулу. Грее. С добре фризиран бял пудел.
Захари Карабашлиев, Искра Ангелова (не остарява красиво), Дария Симеонова (тънинка като солетка е) и разни други на "Антигона" в Народния. Спектакълът е пълнещ сетивата.
Виж целия пост
# 125
Иво Димчев на частно парти - направи супер купон.
Виж целия пост
# 126
Преди около час Лили Гелева с бебето до кино Одеон. Много усмихната.
Виж целия пост
# 127
Току-що Владо Карамазов и Теодора Духовникова.
Виж целия пост
# 128
Къде?
Виж целия пост
# 129
Във Велико Търново. Снимат "Дяволското гърло".
Виж целия пост
# 130
Във Велико Търново. Снимат "Дяволското гърло".
втори сезон?
Виж целия пост
# 131
Във Велико Търново. Снимат "Дяволското гърло".
втори сезон?
Да втори сезон.
Виж целия пост
# 132
Във Велико Търново. Снимат "Дяволското гърло".
Късметлийка. Всеки ден съм по улиците и не ги срещам. Когато снимаха в общината, само снимачния екип засякох и някакви статисти - полицаи.
Виж целия пост
# 133
Във Велико Търново. Снимат "Дяволското гърло".
втори сезон?

Да втори сезон, но аз грам не съм го гледала този филм.

Преди две седмици видях Евтим Милошев с част от снимачния екип. Седна точно зад мен.
Виж целия пост
# 134
Хубав е филмът,гледайте го ,няма да съжалявате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия