Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 330
  • 2 843
# 2 370
Късно снощи пуснах поръчка едни найкове за сина от footshop. Вече ме известиха, че е изпратена от склада и да чакам пристигане в офиса на куриера след 3 до 6 дни.
Виж целия пост
# 2 371
Аз бях със зОра за ЗорА Simple Smile От 19.11 ги чакаме да им се доработи, шеимсенезнае
Ние поръчахме на 19.11 от магазин на Зора пералня, все още не са се обадили за нея.
Виж целия пост
# 2 372
Има Cyber Monday в Златна рибка, ако някой не се е възползвал от намаленията.
Не виждам разлика в цените🤔
Преди 2 седмици купиш някои неща които се водят от намалените сега марки на същите промоционални цени. Да, има намаление, но не е от днес.
Виж целия пост
# 2 373
Явно имат много работа от магазините за техника. Аз исках да поръчам онлайн хладилника, но звънях да ги питам нещо по-миналата събота. Около 10 пъти звънях до откат, затварях и уж щяха да се свържат с мен до час. Резултатът е 25лв сметка, защото номерът беше 0700 🤣.
Виж целия пост
# 2 374
Има ли някъде добра оферта за GSM, Самсунг, по-специално ?
Виж целия пост
# 2 375
Резултатът е 25лв сметка, защото номерът беше 0700 🤣.
Има приложение за алтернативни телефони на 0700, полезно е.
Виж целия пост
# 2 376
Явно имат много работа от магазините за техника. Аз исках да поръчам онлайн хладилника, но звънях да ги питам нещо по-миналата събота. Около 10 пъти звънях до откат, затварях и уж щяха да се свържат с мен до час. Резултатът е 25лв сметка, защото номерът беше 0700 🤣.
Не е по темата, но скоро и аз имах доволно добра сметка на телефона, в опит цял ден да се свържа с Технополис. Препоръчвам да си изтеглите приложението 0700, там има еквивалентни номера на доста такива телефони, започващи с 0700 и не са с допълнителни пари.
Виж целия пост
# 2 377
Гита ,миналата година поръчах на Зора уред на изплащане чаках го почти месец
Виж целия пост
# 2 378
В Нотино уж БД пък ми начислява 2лв наложен платеж... има ли начин да се избегне? 😆
Виж целия пост
# 2 379
Такса наложен платеж има и във ФД и емаг мисля. Мисля че не може да се избегне.
Виж целия пост
# 2 380
Определено някои търговци приемат сериозно тези кампании, за разлика от други. В петък късно вечерта пуснах поръчка в Нотино, снощи пуснах в Гален. И по двете поръчки имам мейли от днес, че пътуват. Демек, работят извънредно.
Тия ме утрепаха. Нещата ми ме чакат в офиса на Спиди. Зора да вземат да препишат малко.

Зора не знам, но аз чакам от NLFORYOU/ NL4YOU от 18.11 и още я подготвят. Междувременно изтриха от кошницата няколко неща. От Англия ще ми пристигнат нещата преди тях! Joy
Виж целия пост
# 2 381
Може да се избегне таксата на Нотино като се плати с карта в момента на поръчката.
Виж целия пост
# 2 382
Благодаря за съвета за приложението за номерата 0700. Ще ми спестите някой друг лев Simple Smile
Виж целия пост
# 2 383
Може ли точното име на това приложение ?!
Виж целия пост
# 2 384
Може ли точното име на това приложение ?!
точното име е 0700 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия