Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 331
  • 2 843
# 450
Аз сложих за детето за 300лв дрехи и не са мръднали. С код 10% щеше да е по-добре Joy ще си чакам
Виж целия пост
# 451
И аз поръчах яке доволна съм.
Виж целия пост
# 452
Аз също не съм впечатлена от ФД. Цените са с около 10% надолу. От АЮ съм си купувала за по 20 до 50лв дрехи, които иначе са по 200-300лв. По моите разбирания, това не е никакъв черен петък. Пас
Виж целия пост
# 453
Какво мислите, за детските дрешки, на Зара.Пускат ли ,голями намаления ,на черния петък?И знаете ли,откога започва?
  Разгледах в fashion days,но нещо от тези неща,които си бях харесала,за малката,няма намаления.Явно са нова колекция.Но ще изчакам и е другите сайтове.
Виж целия пост
# 454
Мъжките колани от естествена кожа на коя марка сте взимали и качествени ли са?
Виж целия пост
# 455
И аз не съм впечатлена от намалението във FD. Ако имаше допълнително код, щях да поръчам.
Виж целия пост
# 456
Какво мислите, за детските дрешки, на Зара.Пускат ли ,голями намаления ,на черния петък?И знаете ли,откога започва?
  Разгледах в fashion days,но нещо от тези неща,които си бях харесала,за малката,няма намаления.Явно са нова колекция.Но ще изчакам и е другите сайтове.
Мисля, че намаляха определени артикули с по 20%, не всички. Веднъж ходихме на Черен петък в мола да купим дрешки за децата - от Зара купихме една блузка и тя не беше намалена, за тях не важало Grinning След Коледа намалят повече цените.
Виж целия пост
# 457
Момичета, знаете ли дали Икеа ще имат черен петък и кога?
Виж целия пост
# 458
Наслагах някои неща в количката в Комсед да чакат Simple Smile

Иначе ще се оглеждам за ламинат, около 60+ квадрата ще ми трябва и ще се оглеждам онлайн или в някой магазин в Пловдив ( някой ако мерне намален ще съм благодарна да сподели ).

Телефон също ми трябва, но той като че ли е по- лесен избор Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Някой има ли наблюдения, дали FD умишлено надуват цените преди черния петък? Така ми изглежда....поне за някои неща.
Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461
Дивани "Нани" правят ли намаления?
Виж целия пост
# 462
Записвам се, любимата ми тема Simple Smile
Някой знае ли кога ще е ЧП в манго аутлет?
Виж целия пост
# 463
Ние май решихме да уважим и с нов хладилник 🤣 ЧП в Технополис/Техномаркет кога се очаква? Работила съм в първия магазин преди години и до последно пазеха в тайна.
Виж целия пост
# 464
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия